Znaleziono 2 wyniki

autor: Horrist Edirlik
13 wrz 2016, 00:26
Forum: Karty postaci aktywnych
Temat: Horrist Edirlik
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1250

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
autor: Horrist Edirlik
15 maja 2016, 21:36
Forum: Karty postaci aktywnych
Temat: Horrist Edirlik
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1250

Horrist Edirlik

1. Imię: Pan Horrist z rodu Edirlika herbu Wysoki Orzeł, syn Horada, hrabia Przylesia, pan Leśni, pan Łękotki, pan Niedźwiedziego Brodu, pan Sośnika, pan Arewanu, pan na Orlińcu.

2. Płeć: Mężczyzna.

3. Wygląd:

3.1: Ogólna aparycja: Wzrostem pan Horrist sięgał jeno pięciu stóp i jednej dłoni, a tuszę miał pokaźną, sugerującą lata słusznego, częstego i obfitego jedzenia. Wyglądał na swój wiek – widać było, że przekroczył już lat czterdzieści, po zmarszczkach i po siwych pasmach w czarnej brodzie. Pierwsze wrażenie sugerowało powagę i dostojność; odzienie Horrista, wyjątkowo bogate, wskazywało na to, że personą był ważną, bądź też za takową się postrzegał. Trzymał się wyjątkowo prosto, pierś śmiało wypinał do przodu i kroczył statecznie i rozważnie. Aura powagi, jaką roztaczał, łagodzona była jednak jego twarzą; pogodnie uśmiechniętą, przywodzącą na myśl dobrotliwego dziadka.

3.2: Rysy twarzy, włosy, oczy: Wiek hrabiego Przylesia najłatwiej było rozpoznać po zmarszczkach, pokrywających większość jego twarzy niezasłoniętej brodą. Spod czarnych, krzaczastych brwi wyglądały bystre, zimne, niebieskie oczy, których srogość łagodzona była łatwymi do rozciągnięcia się w uśmiechu ustami pod bujnym wąsem. Wydatne kości policzkowe i równie wydatny, szlachetnie garbaty nos nadawały jego twarzy ton łagodnej powagi. Czarne włosy, krótkie i schludnie uczesane, zaczęły już siwieć na skroniach.

3.3: Ubiór i widoczne części ekwipunku: Odzienie pana Horrista było nadprzeciętnie bogate. Rzucała się w oczy błękitna, aksamitna suknia, obficie fałdowana, długa, sięgająca niemalże do kostek, zdobiona na ramionach haftowanymi wstawkami i motywami w kształcie ptasich głów i skrzydeł w barwie żółtej. Mimo jej obszerności, widać było, że została skrojona precyzyjnie i na miarę, tak, aby układała się dokładnie tak, jak powinna na postaci pana Horrista. Nogawice, brązowe, mało zdobione, niemalże niewidoczne pod szeroką suknią z pominięciem stóp, były podszyte skórzaną podeszwą i zastępowały buty. Spod sukni tylko na rękach można było zauważyć żółtą jopulę wierzchnią, zapinaną na złocone guziki, o wydłużonych, sięgających do połowy dłoni rękawach, rozciętych do wysokości nadgarstka, ukrywających dłonie. Na plecy nosił zarzucony ciemnozielony jedwabny płaszcz z połowy koła, obity niedźwiedzim futrem na bokach, długi do połowy łydek. Na zawieszonym na biodrach pasie mieczowym wisiała na lewym boku pochwa miecza, drewniana, ze złotymi zdobieniami w kształcie ptasich skrzydeł, a w niej spoczywał oręż pana Horrista - jednoręczny miecz o długim na dziewięćdziesiąt pięć centymetrów ostrzu z równoległymi krawędziami, z zaokrąglonym szpicem, o rękojeści wynoszącej dwanaście centymetrów, zaokrąglonej głowicy i prostym jelcu. Na drugim boku, prawym, znajdowała się pochwa na sztylet ze sztyletem w środku - również drewniana i zdobiona złotem, a w głowicy sztyletu znajdował się szafir o średnicy dwóch i pół centymetra.


Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wyszukiwanie zaawansowane

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 19 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Kewc
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.