LeviathanRPG.pl - Zasady ochrony danych osobowych

Ten tekst opisuje, w jaki sposób „LeviathanRPG.pl” (zwane dalej „Leviathan”, „forum”, „my”, „nas”, „witryna”) oraz oprogramowanie phpBB (zwane dalej „phpBB”) korzystają z informacji (zwanymi dalej „informacje o Tobie”) zebranych w czasie Twoich dowolnych odwiedzin witryny. Ponadto, tekst wyjaśnia kwestie zamieszczone w regulaminie witryny związane ze zbieraniem informacji o Tobie.

Informacje o Tobie są zbierane na dwa sposoby. Po pierwsze, przeglądanie Leviathana powoduje, że phpBB tworzy kilka ciasteczek, które są małymi plikami tekstowymi pobranymi do katalogu plików tymczasowych Twojej przeglądarki. Pierwsze dwa ciasteczka zawierają identyfikator użytkownika zwany „user-id” i anonimowy identyfikator sesji zwany „session-id”, automatycznie przyznane Ci przez phpBB. Trzecie ciasteczko zostanie utworzone, gdy przejrzysz chociaż jeden temat na forum. Jest ono używane do zapisania informacji, które tematy zostały przez ciebie przeczytane i służy do ułatwienia Ci nawigacji na Leviathanie.

Drugi sposób, w jaki zbieramy informacje o Tobie, to dane wysyłane przez Ciebie do nas. Dane te możesz wysyłać wyłącznie po akceptacji regulaminu witryny. Mogą być to między innymi konta użytkownika założone na Leviathanie (zwane dalej „Twoje konto”) i posty napisane przez Ciebie po rejestracji i zalogowaniu (zwane dalej „Twoje posty”). Twoje konto oraz Twoje posty są objęte nieodwołalną i nieograniczoną w czasie zgodą na przechowywanie w naszej bazie danych.

Twoje konto zawiera przynajmniej unikalną identyfikacyjną nazwę (zwaną dalej „Twoja nazwa użytkownika”), hasło używane do logowania (zwane dalej „Twoje hasło”) i osobisty aktywny adres e‐mail (zwany dalej „Twój adres e‐mail”). Informacje osobowe podane dla Twojego konta na forum są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych osobowych w Polsce. Mamy możliwość narzucenia wymogu podania przy rejestracji dowolnych informacji dodatkowych i to my ustalamy, czy jest to konieczne do korzystania z witryny. Ich niepodanie może poskutkować ograniczeniem lub całkowitym zablokowaniem Ci dostępu do Leviathana. W przypadku informacji osobowych masz możliwość wybrania, które z nich są wyświetlane publicznie. Co więcej, w panelu zarządzania kontem masz możliwość włączenia lub wyłączenia wysyłania do ciebie automatycznie generowanych przez oprogramowanie phpBB e‐maili (nie – e‐maili wysyłanych osobiście przez administrację witryny). Twoje prywatne wiadomości wysyłane poprzez Leviathana objęte są tajemnicą korespondencji.

Twoje posty objęte są zgodą na ich nieodwołalne oraz nieograniczone w czasie rozpowszechnianie przez administracj gry. Ponadto, publikując Twoje posty w kategorii forum o nazwie „Gra”, dziale forum o nazwie „Dziedzictwo” (zwane dalej „posty fabularne”, „one”), dziale forum o nazwie „Skryptorium” (zwane dalej „Karty Postaci”) lub dziale forum o nazwie „Wiedza” (zwane dalej „teksty Wiedzy”) zobowiązujesz się do współtworzenia dzieła objętego prawem autorskim. Posty fabularne, Karty Postaci oraz teksty Wiedzy są integralną częścią tego dzieła. Innymi słowy, publikując je, uznajesz, że administracja witryny jest ich współautorem. Publikowanie postów fabularnych nie jest dozwolone bez uprzedniej zgody administracji witryny (akceptacji Karty Postaci). Ponadto, publikowanie postów fabularnych, Kart Postaci oraz tekstów Wiedzy jest niemożliwe bez skorzystania z materiałów, których administracja witryny jest autorem. Z tego względu publikując posty fabularne, Karty Postaci lub teksty Wiedzy zrzekasz się udziałów z tego tytułu oraz prawa do dochodzenia roszczeń wynikających z tytułu naruszenia prawa autorskiego, którego są one przedmiotem.

Twoje hasło jest zaszyfrowane, więc jest bezpieczne, niemniej nie należy używać tego samego hasła na różnych witrynach internetowych. Hasło to umożliwia dostęp do Twojego konta na Leviathanie, więc chroń je i w żadnym wypadku nie podawaj nikomu. Jeśli je zapomnisz, użyj funkcji „Nie pamiętam hasła”. Witryna poprosi cię o podanie Twojej nazwy użytkownika i Twojego adresu e‐mail. Po podaniu oraz zatwierdzeniu tych danych zostanie wygenerowane nowe hasło i przesłane na podany przez ciebie adres e‐mail. Umożliwi ono odzyskanie dostępu do twojego konta.


Wróć do strony logowania

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 12 użytkowników online: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 12 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52099
Liczba tematów: 2966
Liczba użytkowników: 1037
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Kertul
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.

Live czat z adminem

Czat z administratorem – klik!
W związku z tym, że Leviathan nie znajduje się jeszcze w swym finalnym kształcie, pytania do jego administratora są spodziewane, potrzebne i oczekiwane. Jeśli masz jakieś (albo chcesz po prostu pogadać o tym projekcie), kliknięcie na powyższy przycisk otworzy nową kartę z oknem rozmowy.