LeviathanRPG.pl - Regulamin

Zarejestrowanie się na witrynie „LeviathanRPG.pl” (zwanej dalej „Leviathan”, „gra”, „jej”, „forum”, „witryna”) oznacza zaakceptowanie wyszczególnionych poniżej postanowień. Jeśli ich nie akceptujesz, natychmiast opuść Leviathana, naciskając przed rejestracją przycisk „Nie akceptuję” lub zaprzestając korzystania z witryny. Naruszenie przez Ciebie poniższych zasad może poskutkować ograniczeniem, a nawet całkowitym zablokowaniem Ci dostępu do Leviathana, a w przypadku łamania przez Ciebie prawa polskiego poinformowaniem dostawcy usług internetowych o Twoim niewłaściwym zachowaniu. Administracja gry ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia nie informując o zmianach. Korzystanie z forum po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi. Wskazane jest, aby jej użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu.

Akceptujesz zakaz publikowania na forum wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Wyrażasz zgodę na to, że administracja Leviathana może w każdej chwili w dowolny sposób edytować opublikowaną przez Ciebie na forum treść (zwaną dalej „opublikowana treść”, „treść”). Wyrażasz zgodę na nieodwołalne i nieograniczone w czasie rozpowszechnianie opublikowanej treści przez administrację witryny. Przyjmujesz do wiadomości, że publikowanie treści w kategorii forum o nazwie „Gra” oraz w dziale forum o nazwie „Dziedzictwo” (zwanej dalej „posty fabularne”) nie jest dozwolone bez zgody administracji witryny zwanej „akceptacją Karty Postaci”. Wyrażasz zgodę na ustanowienie administracji gry współautorem postów fabularnych, treści opublikowanej przez Ciebie w dziale forum o nazwie „Skryptorium” (zwanej dalej „Karty Postaci”) oraz treści opublikowanej przez Ciebie w dziale forum o nazwie „Wiedza” (zwanej dalej „teksty Wiedzy”) i zrzekasz się udziałów z tego tytułu. Zrzekasz się prawa do dochodzenia roszczeń z tytułu naruszenia prawa autorskiego, którego przedmiotem są posty fabularne, Karty Postaci oraz teksty Wiedzy. Wyrażasz zgodę na nieodwołalne i nieograniczone w czasie zapisywanie wszystkich przesłanych przez Ciebie informacji w bazie danych Leviathana. Twoje informacje osobowe uzyskane tą drogą nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani administracja gry, ani autorzy oprogramowania, w oparciu o które działa forum, nie ponoszą odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Gra działa w oparciu o zmodyfikowane oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Niezmodyfikowane oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie www.phpbb.com.

Niniejszy regulamin dostępny jest przez cały czas pod adresem http://leviathanrpg.pl/ucp.php?mode=terms. Kwestie związane ze zbieraniem przez witrynę informacji oraz ich wykorzystaniem wyjaśnia tekst „Zasady ochrony danych osobowych” dostępny pod adresem http://leviathanrpg.pl/ucp.php?mode=privacy.


Wróć do strony logowania

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 11 użytkowników online: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 11 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52099
Liczba tematów: 2966
Liczba użytkowników: 1037
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Kertul
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.

Live czat z adminem

Czat z administratorem – klik!
W związku z tym, że Leviathan nie znajduje się jeszcze w swym finalnym kształcie, pytania do jego administratora są spodziewane, potrzebne i oczekiwane. Jeśli masz jakieś (albo chcesz po prostu pogadać o tym projekcie), kliknięcie na powyższy przycisk otworzy nową kartę z oknem rozmowy.