Hrux

Tutaj znajdują się zaakceptowane Karty Postaci, których posiadacze napisali co najmniej jednego posta fabularnego przez ostatnie dwa miesiące.
Awatar użytkownika
Hrux
Posty: 86
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:57
GG: 760737
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2986

Hrux

09 cze 2014, 22:58

1. Imię: Hrux
2. Płeć: Mężczyzna
3. Wygląd:

Rysy twarzy, włosy, oczy: Pomarszczona twarz stosunkowo szczupła o sinej, szarawej cerze i wydatnych kościach policzkowych. Lecz dla wielu bardziej istotny jest fakt, że posiada szwy, które biegną niemalże od czubka głowy przez prawą część czaszki w dół, dalej po karku gdzie skrywają się pod ubraniem. Długie czarne włosy sięgające do połowy pleców, praktycznie nigdy niezwiązane pokrywają większą część jego czaszki, lecz jednocześnie odsłaniają wcześniej wymienioną szramę, które najwyraźniej sam sobie zgolił przed przeprowadzeniem jakiejś podejrzanej operacji. Oczy cie­mne, nie­ma­lże czar­ne, głębo­ko osa­dz­o­ne w cza­sz­ce, przy­po­mi­na­ją dwie głębo­kie st­u­d­nie w które mo­żna wpa­ść bezpo­wro­tnie. Na jego twa­rzy zna­jd­u­ją się też po­mnie­j­sze szra­my, które wi­do­cznie daw­no się za­go­iły po­zo­sta­wi­a­jąc po sobie nie­zbyt przy­j­e­mne bli­zny. Głów­nie cho­dzi o po­ka­l­e­czo­ne usta oraz pla­mę na bro­dze - po­zo­sta­ło­ść po dz­i­urze, w któr­ej niegdyś zna­jdo­wał się po­ka­źny­ch ro­zmi­a­rów ko­l­czyk. Cała ta kompilacja dziwactw daje obraz jakiegoś przerażającego eksperymentu, jakby już nie do końca był człowiekiem, lecz wytworem czyjejś chorej wyobraźni. Któż jednak mógłby się domyślać, że to on sam jest sprawcą swojego obecnego wyglądu?

Ubiór i widoczne części ekwipunku: Ubiór podobnie jak zresztą jego cera utrzymany jest w szaro-niebieskim odcieniu. Składa się z luźnych, lnianych spodni z dwoma kieszeniami, opadających szerokimi nogawkami za kostkę, lecz nie utrudniających poruszania się. Przepasane szerokim pasem z opadającymi frędzlami również z tego samego materiału i zbliżonej barwy. Ręce od nadgarstków do połowy ramion ma obandażowane ciemnoszarym bandażem. Do tego jego tors osłania bawełniana koszula z krótkim rękawem, przykrywająca większość szwów i blizn, a na wszystko zarzucony ma ciemnoszary płaszcz z kapturem. Wykrojony z półkola mocno zbitej wełny doskonale chroni przed deszczem i wiatrem, a także w razie potrzeby maskuje jego szkaradne i zdeformowane oblicze. Płaszcz sięgający za połowę łydek okala całą sylwetkę Hruxa, utrzymując się na jego ramionach dzięki zapięciu pod szyją. Całość ubioru dopełniały buty, uszyte z dwóch rodzajów skóry, profilowane, z wąskimi i długimi czubkami. Praktycznie mało je było widać spod luźnych i długich spodni, lecz naturalnie znajdowały się na swoim miejscu. Do tego jeśli ktoś ma bystry wzrok to może zauważyć przy pasie krótki nóż w skórzanym pokrowcu, który jest długi na 20 centymetrów z lekko wykrzywionym ostrzem i ostrym czubkiem. Samo ostrze po obu stronach wykończone jest precyzyjnie wyrytymi runami, których rozszyfrowanie jest niemożliwe dla przeciętnego śmiertelnika. Sztylet wetknięty jest w pokrowiec, trzymany za pasem z lewej strony spoczywa bezpieczny w gotowości na nagłe okoliczności. U paska z prawej strony przywiązane rzemykiem ma dwa mieszki, wielkości jego pięści każdy, z nieznaną zawartością. Jego wygląd dopełnia skórzana torba na pół pleców w ciemnobrązowym kolorze zamykaną paskiem z metalową klamrą, którą ma przewieszoną przez prawe ramie.

W dłoni dzierży drewniany kostur, przypominający prosty, zwykły kij o długości około 2 metrów. Dodatkowo na prawie całej długości kostura wyrzeźbiona jest skolopendra, której odnóża to centymetrowe kolce utrudniające chwytanie kostura w miejscach nieprzeznaczonych do tego (to znaczy, że są dwa odcinki kilkucentymetrowe zwykłego kija blisko środka, według którego są rozmieszczone symetrycznie, w których można swobodnie położyć dłoń nie raniąc się przy tym). Do tego koniec kostura zwieńczony jest wyrzeźbioną głową skolopendry z dwoma, długimi na jakieś dwadzieścia centymetrów, ostrymi czułkami rozchodzącymi się symetrycznie wzdłuż kostura pod niewielkim kątem.

Wzrost: 192 centymetry

Sylwetka i postawa: Stosunkowo wysoki i szczupły, lecz nie przeraźliwie chudy. Lekko przygarbiony, jakby zawsze był ostrożny i wycofany a jego sylwetka ilustrowała jego zachowanie.
Cechy szczególne: Jest cały szczególny. Właściwie trudno orzec czy nadal jest człowiekiem. Jednego można być pewnym: jego ciało nie jest do końca normalne. Jeśli jednak coś trzeba wymienić to na pewno na uwagę zasługują: kolczyk w brodzie oraz liczne szwy na całym ciele, z których większość jest ukryta pod ubraniem. Warto też dodać jego okaleczenie w okolicach ust, które dosłownie wygląda jakby były zszyte a później siłą rozerwane. Rany co prawda dawno się zabliźniły, lecz widok nie jest najprzyjemniejszy. Do tego jak ktoś na to zwróci uwagę to ma niezadbane paznokcie i prawie pół głowy ogolone.
Aura (jeśli dotyczy): Bije od niego jakiś swego rodzaju chłód. Dodatkowo towarzyszy mu specyficzny zapach, jakby połączenie stęchlizny i rozkładu. Z reguły kontroluje swoje moce, toteż niewprawna osoba nie jest w stanie rozróżnić jego specyficznej obecności od powiewu chłodnego wiatru.

Pozostałe: Dookoła niego roztacza się specyficzny zapach rozkładającego się mięsa, trupów i śmierci. Do tego ze względu na wykonywane czynności jego ciuchy noszą ślady krwi, najprawdopodobniej nie jego. Niby nic, ale to w połączeniu z jego sposobem bycia i aparycją, a jak już ktoś zobaczy jego twarz to już całkiem, skutecznie odstraszają większość społeczeństwa.
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Hrux
Posty: 86
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:57
GG: 760737
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2986

04 wrz 2015, 11:35

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

06 gru 2016, 22:35

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Karty postaci aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 23 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 21 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Kerreos
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.