Metfisto

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Metfisto
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2015, 14:25

Metfisto

13 maja 2015, 18:21

1. Imię: Metfisto, "Biznes"
2. Płeć: Mężczyzna
3. Wygląd:

Rysy twarzy, włosy, oczy:
Wysłużona już i dosyć zmęczona twarz Metfista sprawia wrażenie ponurości i smutku, które to emocje wręcz emanują z twarzy starca. Wysokie czoło wyłożone pręgami zmarszczek świadczących o sędziwym już wieku ich nosiciela, gęste, długi i skośnie ułożone brwi dodające groźnego wyrazu twarzy. Nos jego jest długi i zakrzywiony, niczym kruk już wypłowiały. Żuchwa jeszcze mocna, młodzieńca i pewna, męsko zakrzywiona. Kąciki ust zapadnięte do dołu w grymasie pogardy i niezadowolenia. Zielone niczym zagajnik późnym wieczorem oczy, emanujące wyższością i egoizmem persony. Uszy skryte w gąszczu włosów - siwych, lecz dalej gęstych i długich, zaczesanych do tyłu.

Ubiór i widoczne części ekwipunku:
Na wierzchu wypłowiało zielona szata z jedwabiu sięgająca kostek, z długim rękawem i zdobieniami w kolorze "nibyzłota". Ręce skryte pod brązowymi, skórzanymi rękawicami. Pod szatą kolejna warstwa ubioru - nieco jaśniejsza zielona koszula lniana z jednym guzikiem i kolejna wykonana ze lnu, złączona z koszulą szata. Pod tym, lekkie szare spodnie, które przykryte są resztą skomplikowanego ubioru, a na górze biała, wełniana koszula widoczna jeszcze pod brodą Metfista. Nogi okryte są brązowymi, skórzanymi butami. Pod pierwszą szatą, która spełnia rolę narzuty, przy pasie drugiej szaty, znajduje się niewielki sztylet na prawym boku pasa - długie na 20 cm proste ostrze, ze standardową rękojeścią bez szczególnych "bajerów". Dodatkowo, przy lewym boku znajduje się niewielka kiesa na pieniądze, wielkości dwóch zaciśniętych pięści.

Wzrost: 173 cm

Sylwetka i postawa:
Metfisto jest człowiekiem dumnym - i tak też musi się prowadzić. Kiedy chodzi, zachowuje nienaganną, prostą niczym ostrze dwuręczniaka najlepszej jakości klinga, trzymając głowę nieco podniesioną ku górze w symbolu powszechnej pogardy do wszystkich dookoła. Jeśli chodzi o widoczną sylwetkę - nie można dostrzec niczego szczególnego, oprócz tego, że nie jest ani otyły, ani też wychudzony. Jednakże, przypuszczać można (na podstawie wyraźnego wieku postaci), iż jego ciało nie jest już tak umięśnione i prężne jak niegdyś i ma na sobie rany po beznadziejnej walce z czasem.

Cechy szczególne:
Dosyć niesamowitym jest jego blada cera, która odbija światło prawie jak szkło. Przypomina trochę nieboszczyka, który pogrążył się w wiecznym śnie i krew, nadająca skórze pięknej purpury, już nie płynie w jego żyłach. Oprócz tego, Metfisto raczej nie wyróżnia się w tłumie.

Aura (jeśli dotyczy):
Aura nie jest jakoś szczególnie potężna w sile, skali, czy też efektach, które za sobą ciągnie, niemniej istnieje - osoby stojące nieopodal bohatera i mające nieco bardziej wyczulone zmysły mogą wyczuć przepływ energii, jaki miejsce ma dookoła Metfista.
Pozostałe:
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3822
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

14 maja 2015, 17:17

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 24 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 23 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos
Liczba postów: 52310
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1052
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Dakhrega
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.