Licho

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2015, 23:35
GG: 6775011

Licho

13 lip 2015, 22:35

1. Imię: Licho. Więcej nie pamięta.
2. Płeć: Mężczyzna.
3. Wygląd:
Na ogół zakapturzona w większej części głowa, nie kryje niczego wielkiego, jak i niezwykłego. Licho nie posiada praktycznie żadnych włosów. Podobnie jest również z zarostem, natomiast całą ją pokrywają tatuaże w kształcie niezrozumiałych dla większości symboli runicznych. Głęboko osadzone oczy – niegdyś błękitne – odznaczają się charakterystyczną czernią tęczówek i niespotykaną u ludzi wręcz bielą całej gałki. Zupełnie, jak gdyby miały one po wieczność prezentować kontrast obu wspomnianych barw. Na uwagę zasługuje również fakt lekko, acz nieprzesadnie, odstających uszu, dość zwyczajny i nie odznaczający się niczym nos, oraz wyrażającą wieczną powagę i niezwykle rzadko ze szczerych pobudek zmieniającą ten stan rzeczy twarz. Zasadniczo, większość normalnych dla ludzi emocji Licho przychodzi z trudem, co zdecydowanie widać po mimice jego twarzy, zdradzającej nie tylko wymuszenie, jak również przeokropną grę aktorską. Podobnie jak owłosienie, tak również zarostu nie sposób mimo najszczerszych chęci zobaczyć u mężczyzny, co nadaje mu poniekąd bardzo młodzieńcze rysy, przez wielu pogardliwie porównywane z twarzami noworodków. Po mimo tych przywar, trzeba powiedzieć, iż rysy twarzy zdecydowanie wskazują na mężczyznę.
Ubiór i widoczne części ekwipunku: Podczas gdy wszyscy mężczyźni noszą się mniej lub bardziej skromnie, Licho nie przesadza z szatami, sukniami i innymi rzeczami, niegodnymi człowieka jego pokroju. Stąd właśnie niemal zawsze spotkać można go w stroju, przypominającym w jakiś sposób mnisi habit, z tą różnicą że nie ma na nim ornamentów świadczących o wierze w konkretne bóstwo, jak również innych dodatków natury sakralnej. Sama szata – co ciekawe i dość rzadko spotykane – posiada kaptur, jako jej integralną część. Na jego ekwipunek składa się również przewieszona przez prawe ramię torba, w której trzymane są różne „skarby”, jak również sięgająca wysokości piersi laskę, wyglądającą jak nieco grubsza tyczka. Jego szata niekiedy w pasie przewiązana jest starą, grubą liną żeglarską, a wówczas przywiązana jest do niej sakwa z pieniędzmi. Licho nie nosi bowiem przy sobie pieniędzy, jeśli wie, że nie będą mu one potrzebne. W chłodniejsze dni przywdziewa na siebie bardzo chętnie swój wełniany płaszcz z ćwierć koła, jak i stare buty, przeznaczone na zimniejsze dni. Wiosną oraz latem preferuje poruszanie się boso. Na lewym ramieniu wisi jego kusza, której nie używa zbyt często, a będąca jego ulubioną bronią i swoistą pamiątką.
Wzrost: Wyższy od większości mijanych na ulicy osobników, mierzący sześć stóp.
Sylwetka i postawa: Na ogół wyprostowany, czasem przygarbiony. Stara się jednak dbać o swoją postawę, choć nie stwarza wrażenia dumnego człowieka. Anemicznej budowy, co podkreśla jeszcze fakt za dużej szaty, podobnie dużego wzrostu oraz wspomnianej już wyprostowanej postawy. Mimo tego lekki zarys mięśni przyozdabia jego nagie ciało, zwłaszcza ręce oraz nogi, będące najbardziej wyrzeźbionymi partiami jego ciała.
Cechy szczególne: Brak owłosienia na ciele, nieco ciemniejsza niż u innych ludzi skóra, także pokrywające całe ciało symbole oraz wzrost.
Aura (jeśli dotyczy):
Pozostałe:
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

07 sie 2015, 12:54

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

16 sie 2015, 13:05

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 15 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 15 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.