Zahara (Zuna) Paar

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2015, 04:17

Zahara (Zuna) Paar

03 sie 2015, 01:08

1. Imię: Zahara (Zuna)
2. Płeć: kobieta
3. Wygląd:
Rysy twarzy, włosy, oczy, sylwetka i postawa:
Zahara nie należy do piękności. Bóg nie obdarzył jej grubymi wargami ani kurtyną gęstych rzęs. Jest posiadaczką długich, niesfornych włosów w kolorze węgla, które kaskadą spływałyby jej na plecy gdyby nie desperackie próby ułożenia ich w luźny, gruby warkocz. Niegdyś przydługawa grzywka, teraz tańczy dziewczęciu przed oczyma doprowadzając do szaleństwa. Alabastrowa skóra skropiona została odrobiną brązowych piegów w okolicy okrągłych, przylegających do czaszki uszu. Dosyć grube, kruczoczarne brwi malują się łukiem nad otoczonymi zasłoną ciemnych rzęs, oczami w kształcie migdałów. W zależności od tego kto kieruje ciałem ślepia błyszczą zainteresowaniem bądź jarzą się pragnieniem siania zamętu. Blade policzki często goszczą wyrażający zawstydzenie rumieniec w odcieniu dojrzałych malin. Charakterystyczne rzeźbienie haczykowatego noska pozbawione zostało jakichkolwiek skaz w postaci garbków czy nierówności. Wąska górna warga jest zawsze nieco jaśniejsza od hojniej wyciętej, dolnej, natomiast w brodzie kobieta doczekała się niewielkiego zaokrąglenia. Szczęka Paar nie należy do wyrazistych, grając z kształtem owalnym kształtem twarzy. Szczupła sylwetka odznacza się kobiecymi kształtami i apetycznym wcięciem w talii.
Ubiór i widoczne części ekwipunku:
Dziewczyna nie ma standardowego stroju, w którym chodziłaby przez większość czasu. Regularnie zmienia ubiór żonglując między brązowymi spodniami z podwyższonym stanem oraz białą koszulą, a długimi, granatowymi sukniami o brudnych od szurania po ziemi krawędziach. Jedyną rzeczą niezmienną jest obecność krótkich, czarnych rękawiczek, przylegających do ciała niczym druga skóra. Swoją aksamitną parkę zaczęła nosić niedługo po pojawieniu się Zuny. Buty - obowiązkowo ciągnące materiał powyżej kostek a czasem nawet ponad kolano – są proste, nie zdradzające wysokiego statusu społecznego. Zahara unika noszenia jakiejkolwiek biżuterii. Jedynym wyjątkiem od owej reguły jest niewielki, srebrny sekretnik zwisający leniwie na wysokości głębszego dekoltu.
W podróż Paar zabiera wyłącznie niewielką, czarną torbę wypełnioną tajemniczymi specyfikami oraz mnóstwem pojedynczych, zapisanych maczkiem kartek papieru. Nie posiada żadnej broni, a przy pasie brzęczy jej obficie wypchana monetami sakiewka. Aktualnie ciągnące się, płynące materiały zamieniła na wygodniejsze czarne bryczesy z doszytą przez krawcową basinką tuż na granicy wciśniętej w spodnie, czarnej koszuli.
Wzrost: dumne 1,78 cm
Cechy szczególne: -
Aura (jeśli dotyczy):
Pozostałe:
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3822
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

06 sie 2015, 21:06

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 23 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 22 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos
Liczba postów: 52310
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1052
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Dakhrega
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.