Duncan

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Awatar użytkownika
Duncan
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2015, 10:01

Duncan

24 paź 2015, 20:18

1. Imię: Duncan
2.Płeć: Mężczyzna
3.Wygląd:

Rysy twarzy, włosy, oczy:
Ducan wygląda niczym mieszanka efa i człowieka. W dodatku dość nieudana… Owalna i pociągła twarz ozdobiona jest zarostem koloru blond. Może to dziwić, gdyż wygląda zaledwie na 17 lat. Lekko spiczaste uszy, odstają asymetrycznie. Krótkie, potargane włosy, również w kolorze blond są w wiecznym nieładzie. Na lewym uchu widnieje kolczyk. Ni to srebro, ni to żelazo okala nieoszlifowany kamień- akwamaryn. Wielkie czarne oczy w kształcie migdałów zupełnie nie pasują do twarzy. W dodatku, gdy przyjrzeć im się bliżej stają się jakby niewyraźne. Nos długi i pociągły. Zdecydowanie szpeci i tak już niezbyt piękną twarz… Usta niczym bez warg, ma Duncan wiecznie zaciśnięte.

Ubiór i widoczne części ekwipunku:
Ubrany jest Duncan w skórzane buty z wysoką cholewą w lekkim odcieniu ciemnej purpury. W nie zaś wchodzą czarne skórzane spodnie z niezliczoną ilością kieszonek i skrytek. Powyżej Duncan zwykł nosić zwykłą lnianą koszulę zapiętą jednak, aż po płatki swoich uszu. Jest jednak ona na tyle luźna, by nie krępować jego ruchów w najmniejszym nawet stopniu. Na wszystko zarzucony jest jednak czarny płaszcz. Z dziwnymi ornamentami na rękawach i kapturze, który to Duncan ma zawsze zaciągnięty na głowie (pewnie po to by ukryć swą szpetotę). Ręce schowane pod atłasowymi rękawiczkami. Choć są czarne obcym zawsze wydaje się, że wynika to raczej z jakiegoś dziwnego ich osmalenia. Przez ramię przewieszone ma 2 torby. Dla wprawnego oka od razu można się zorientować, iż są to tuba na zwoje oraz torba na eliksiry. Czasem Duncan podróżuje. Wówczas to ma na plecach niewielki płócienny plecak oraz drewnianą laskę obitą z dwóch stron miedzią, która już dawno zdarzyła utlenić się do tego stopnia, że z pośród zieleni przebijają się czarne plamy.

Wzrost: 170cm
Sylwetka i postawa:
Szczupły i chuderlawy co skrzętnie zakrywa wielki płaszcz. Chodzi wyprostowany i pewny siebie, twarz jednak zawsze trzyma w cieniu kaptura (ach ta szpetota!).

Cechy szczególne:
skóra Duncana jest biała niczym marmur. Jednak gdy już jednak zdarzy się, że nieokryty kawałek skóry ujrzy światło dzienne, zdaje się pobłyskiwać na turkusowo. A może to tylko złudzenie?

Aura:
Od Duncana bije zimno. A tak się przynajmniej wszystkim wydaje. Bowiem zawsze w pobliżu jego postaci gromadzi się wilgoć, która to chłonie zimno z otoczenia. Wszyscy starają się go unikać, lub po prostu go nie zauważają, ponieważ nikt go nie rozumieją. Bije od niego aura mroku, bólu, żalu, tęsknoty. Nieistniejąca jednak dla zwierząt.

Pozostałe:
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Duncan
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2015, 10:01

01 lis 2015, 19:54

Czy Dunkan jest postacią zbyt skomplikowaną by ją sprawdzić? Czy to po prostu niechęć wobec nowych graczy?
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

01 lis 2015, 21:24

KP sprawdzane są wolniej niż zwykle ze względu na moją nieobecność opisaną detalicznie w odpowiednim temacie. Planowane zmiany w Kadrze Leviathana i obecna jej, dość luźna struktura, sprawiają, że zadania rozdzielam manualnie i w przypadku mojej absencji nikt nie weźmie żadnej Karty na warsztat.

Właściwie, gdy mam czas, a mam go coraz więcej, sam to robię, co skutkuje pełną (nie zaś wstępną*) akceptacją dla tych, którzy gładko przejdą przez proces akceptacyjny. Uważam, że jest to odpowiednia nagroda za trudy oczekiwania. W ostatecznym rozrachunku czeka się krócej niż w przypadku sprawdzania przez dwóch Mistrzów Gry. KP sprawdzam po kolei, wedle daty publikacji. Wyjątkiem są te, które wymagają interwencji poza kolejką – te dostają szybkiego posta z kilkoma radami, które pozwolą doprowadzić je do stanu używalności i umożliwić sprawdzanie w przyszłości.

Każdemu polecam w międzyczasie próbę samodzielnego znalezienia ewentualnych błędów, które mogą uniemożliwiać akceptację. Można, przykładowo, dostosować Kartę Postaci do postanowień regulaminu fabularnego (na Twoim miejscu szczególną uwagę zwróciłbym na punkt 8. ustępu „Zabronione jest” tegoż dokumentu).

Niestety, Leviathan nie jest grą zbyt dynamiczną i przeznaczony jest raczej dla osób, które nie narzekają na nadmiar wolnego czasu – pracujących bądź intensywnie uczących się; jedna kolejka postów na tydzień to tutaj bardzo dobre tempo. Rozumiem skalę tego problemu i cały czas nad tym pracuję, ale pewnych ograniczeń nie da się przeskoczyć, więc jeśli chcesz zagrzać tutaj miejsce, to obawiam się, że będziesz musiał, przynajmniej tymczasowo, uzbroić się w cierpliwość. Najbliższy czas powinien nieco polepszyć sytuację. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli.

Do Twojej KP już się przymierzałem, ale pewne zdarzenia losowe sprawiły, że nie zdołałem jeszcze wygospodarować takiej ilości wolnego czasu, żeby zająć się nią odpowiednio. Nie lza zaś pisać postów w procesie akceptacyjnym na siłę, więc nadal czekam na dobre wiatry, najpóźniej do końca tego tygodnia. Chyba że umrę.

*Typy akceptacji opisane są w temacie ze wzorem Karty Postaci.
Awatar użytkownika
Duncan
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2015, 10:01

01 lis 2015, 21:43

Sprawdziles 2 KP przed moim, a które były wstawione po moim :/ rozumiem pilna sprawa... Tydzień to normalny czas oczekiwania na post. Sam jestem zawalony robota. Tylko że wczoraj minął już tydzień od kiedy posta umiescilem. Słyszałem dobre opinie o Leviatanie. Czyżby nadszedł czas weryfikacji?
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

01 lis 2015, 22:32

Po czym wnosisz, że je sprawdziłem? Normalną sprawą jest, że posty w tematach z KP pisane są w znaczniku HIDE uniemożliwiającym zapoznanie się z ich treścią osobom spoza Kadry Leviathana. Nie wszystkie dotyczą jednak sprawdzenia Karty. Gdybyś swój post opublikował w tym znaczniku, to też rozmawialibyśmy w ukryty przed innymi sposób i nie oznacza to, że Twoja KP jest niniejszym sprawdzana.

Porównaj, proszę, daty publikacji tych dwóch Kart, o których piszesz. Tylko jedna dostała posta poza kolejką. Napisałem Ci wyżej, jak wygląda rzecz ze sprawdzaniem i interwencjami; w tym przypadku najwyraźniej chodziło o to drugie. Może gracz zadał w swojej Karcie jakieś pytanie albo został poinstruowany, że KP nie da się na ten moment sprawdzić i musi zapoznać się z podstawami gry? Te rzeczy da się rozwiązać szybko i w przeciwieństwie do sprawdzania Karty Postaci nie wymagają czasochłonnej analizy źródeł rozproszonych.

Pragnę jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że ta KP, która dostała ukrytego posta zgodnie z kolejką, została opublikowana we wrześniu. My zaś rozmawiamy już teraz, co chyba świadczy o znaczącej poprawie sytuacji.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

14 lis 2015, 00:47

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 14 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.