Loitanas

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Awatar użytkownika
Loitanas
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, 13:28

Loitanas

17 maja 2016, 09:58

1. Imię: Loitanas Pokorny

2. Płeć: Mężczyzna

3. Wygląd:

3.1 Ogólna aparycja:

Loitanas był szczupłym mężczyzną, ale nie wychudzonym, mierzącym niecałe sześć stóp. Widać było w nim młodość i werwę, gdy energicznym krokiem przemierzał ulicę, na oko miał ze dwadzieścia parę lat. Rycerz chodził zawsze wyprostowany, ale ze spuszczoną głową, jakby chciał pokazać innym swoje pochodzenie i przynależność do zakonu, ale równocześnie nie urazić bogów zbyt dumną postawą. Jego karnacja mogła wskazywać na to, że niewiele czasu spędzał na zewnątrz, gdyż Loitanas był blady, ale było to mylne wrażenie.

3.2 Rysy twarzy, włosy, oczy:

Paladyna cechowało niezwykłe, przenikliwe spojrzenie oczu o barwie głębokiego błękitu, które sprawiało wrażenie jakby mężczyzna mógł zajrzeć do czyjejś duszy i zobaczyć w niej dobre i złe uczynki. Loitanas miał łagodne rysy twarzy, niczym nie wyróżniający się, niewielki nos, wąskie usta na których gościł często dobrotliwy uśmiech. Był posiadaczem również niewielkich, odstających uszu, jednak nie na tyle by przyciągały one wzrok lub stworzyły w przeszłości pretekst do nadania odpowiedniego przezwiska ich właścicielowi. Na głowie miał gęste, brązowe włosy, które nie dawały się w żaden sposób opanować, dlatego też nie były zbyt długie. Jego twarz była pozbawiona zarostu, co podkreślało tylko jego młodzieńczy wygląd.

3.3 Ubiór i widoczne części ekwipunku:

Rycerz ubrany był skromnie, jednak jego odzienie mogło się rzucać w oczy na ulicy miasta. Miał na sobie szarawą, wełnianą tunikę bez rękawów podszytą lnem z niewielkim, żółtym symbolem Świątyni Światła wyszytym na piersi, sięgała ona do bioder. Spod niej wyłaniały się długie rękawy lnianej, brązowej, pikowanej przeszywanicy. Sięgała ona do kolan i była rozcięta zarówno z przodu jak i z tyłu. Lorveniusz pod tuniką miał również ubraną kolczugę z rękawami do łokci i sięgającą do połowy uda. Dłonie były ochraniane przez skórzane, pięciopalczaste rękawice. Dodatkowo miał założone jeszcze stalowe karwasze. Niżej na nogach ubrane miał bure, wełniane nogawice. Stopy były chronione przez wiązane, wysokie buty skórzane. Na tunice znajdowały się dwa pasy. Jeden rycerski, podtrzymujący pochwę na długi miecz i drugi na którym zawieszony był mieszek wielkości zaciśniętej pięści, w którym na pierwszy rzut oka nic się nie znajdowało, pas ten służył również do podtrzymania kolczugi. Broń znajdowała się na lewym boku, a mieszek po drugiej stronie. Całkowita długość miecza wynosiła sto piętnaście centymetrów. Chwyt miał około szesnastu centymetrów z prostym krzyżowym jelcem i okrągłą głowicą z wygrawerowanym symbolem ŚŚ. Całość stroju dopełniał płaszcz wykrojony z połowy koła i sięgający kolan. Wykonany był z wełny, podszytej ciepłym futrem. Ten element ubioru najbardziej rzucał się w oczy, gdyż był on wykonany najsolidniej i z największym kunsztem. Płaszcz był biały z wyszytym żółtym symbolem zakonnym na plecach.

3.4 Cechy szczególne:
-
3.5 Pozostałe:
-
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

27 maja 2016, 17:04

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 13 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 13 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.