Amaron "Czarny Wilk"

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Amaron
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:39

Amaron "Czarny Wilk"

27 maja 2016, 13:08

1. Imię: Amaron zwany „Czarnym Wilkiem” (właśc. Pan Amaron Variann z rodu Dorlamm syn Arovala „Szarego Wilka”)
2. Płeć: Mężczyzna

3. Wygląd:

3.1 Ogólna aparycja: Amaron, choć wysoki i szczupły, jest dość barczysty i dobrze zbudowany. Od sposobu jego poruszania się, badania okolicy czy większości innych akcji bije pewność siebie i pewna doza gracji. Nie trzeba być znawcą aby się zorientować, iż osoba ta wychowała się w wyższych sferach i posiada już pewne doświadczenie życiowe, w przeciwieństwie do wielu napuszonych młodych szlachciców, żyjących w przekonaniu o swej wielkości i nieomylności. Postać Amarona budzi raczej wrażenie dobrze wychowanego i pogodnego mężczyzny, co często potwierdza sposób, w jaki prowadzi rozmowy z innymi.

3.2 Rysy twarzy, włosy, oczy: Już na pierwszy rzut oka widać, iż jegomość do brzydkich raczej nie należy. Wyraziste, dość ostre rysy twarzy nadają mu powagi i męskości, dodatkowo podkreślonej przez tygodniowy, równomierny zarost i mocny, głęboki głos. Jego oczy – spokojne i bijące ciepłem, choć często i stanowczością i pewnością siebie - są barwy wyjątkowo ciemnego brązu, widocznego jedynie przy mocnym oświetleniu; przez większość czasu są jednak niemalże czarne. Ciemniejsze są jedynie włosy Amarona, gęste, matowe, średniej długości, lekko opadające na czoło.

3.3 Ubiór i widoczne części ekwipunku: Ubiór mężczyzny jest dość prosty, choć nie można mu odmówić nuty elegancji. Główną część jego odzienia stanowi dobrze dopasowany, nieco poprzecierana granatowa przeszywanica sięgająca do połowy ud, przewiązana skórzanym pasem i z charakterystycznymi wcięciami,, coby nie krępować ruchów noszącego. Oprócz tego, Czarny Wilk nosi również mocne, dość znoszone watowane nogawice i buty z ciemnej skóry o grubej podeszwie i wysokich cholewach (bystre oko dojrzy lekko wystającą z prawego buta rękojeść noża tudzież sztyletu). Przed chłodem, wiatrem i niechcianymi spojrzeniami mężczyznę chroni długi, sięgający do łydek, wycięty z półkola ciemnoszary, wełniany płaszcz oraz szarozielony kaptur, dobrze okrywający głowę i ramiona noszącego.

Płaszcz ten z reguły zasłania jednak bardzo istotne elementy ekwipunku mężczyzny, mianowicie przypiętą przy lewym boku ćwiekowaną pochwą z której wystaje rękojeść miecza, po drugiej stronie natomiast, za pasem zatknięta jest mizerykordia w prostej, drewnianej pochwie z wypalonymi ozdobnymi wzorami. Na dłoniach nosi zwykłe, łuskowe rękawice, przedramiona zaś ochraniają długie, dwuczęściowe metalowe karwasze. Czasami też można zobaczyć go w hełmie – dość charakterystycznej, czernionej barbucie.

3.4 Cechy szczególne: Mężczyzna jest dość wysoki, sięga bowiem około sześciu stóp (180cm)

3.5 Pozostałe:

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Amaron
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:39

18 cze 2016, 20:40

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 20 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Kerreos
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.