Tam, gdzie bogowie chodzą piechotą

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Tam, gdzie bogowie chodzą piechotą

25 mar 2014, 14:47

1. Tło sesji: Bogatszy o nieznaną śmiertelnym wiedzę Anemetius natrafił po opuszczeniu Wiecznej Biblioteki na inną, niezwykle barwną i posiadającą ogromne wpływy w Omnispektrum postać – Loki. Chwilę później dołączył do nich Darrian, za którym na spotkanie dotarł upadły powiernik Lorven – Aganatel. Świat zatrząsł się i skulił w obawie o własne istnienie, podczas gdy zebrane pod Wolenvain potęgi zaczęły ważyć jego losy, postanawiając połączyć swe niemałe siły w sojuszu, jakiego Lewiatan dawno nie widział.
2. Cel sesji: Cokolwiek, co formująca się drużyna zechce osiągnąć, najprawdopodobniej zdobycie absolutnej władzy nad światem.
3. Uczestnicy:
Anemetius.
4. Uwagi dodatkowe: Z racji, że jestem Opiekunem dwóch z trzech postaci uczestniczących w tym wątku, nadto – udział mają w nim również moi NPC, zdecydowałem, że będę prowadził i nadzorował wątki, do których powstania doprowadzi formujący się właśnie, niecodzienny sojusz jednych z najpotężniejszych postaci obecnego Leviathana. Jak każda sesja, także i ta jest otwarta, więc można do niej dołączyć w dowolnym momencie, do czego wystarczy zwyczajnie spleść swe losy z którąś z postaci uczestniczących w wątku. Dane z tego posta będą uzupełniane na bieżąco w zależności od tego, jak rozwinie się sytuacja, której dalszy przebieg nie jest mi znany. Przewiduję jednak, że będzie ona miała znaczący wpływ na świat gry, do czego sam przyczynię się za pomocą postaci Aganatela.
Awatar użytkownika
Anemetius
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2150#33472

25 mar 2014, 19:31

Tylko nie zamulaj.

Awatar użytkownika
Darrian
Lokalizacja postaci: Oko i Powieka
GG: 10643412
Karta Postaci: viewtopic.php?p=21226#21226

25 mar 2014, 19:32

Anemetius pisze:

Tylko nie zamulaj.

Byłoby miło.
Awatar użytkownika
Loki
GG: 9442894
Karta Postaci: viewtopic.php?t=209

25 mar 2014, 19:37

Chętnie będziemy uczestniczyć w tej właśnie sesji, pod warunkiem, że odpisy będą pojawiać się w miarę szybko (gdyż 'chętnie'='szybko). Zwłaszcza, że zostaliśmy w nią wciągnięci przymusowo, podczas żywo toczącej się gry swobodnej. Która trwała jeden dzień. Dziękuję.

I oczywiście:
Anemetius pisze:

Tylko nie zamulaj.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

26 mar 2014, 02:12

Przyjmijcie po prostu, że prowadzicie teraz grę swobodą z jeszcze jedną postacią – Aganatelem, którego będę prowadził. Na razie nie mam po co odpisywać, upadły siedzi sobie pod drzewem i niezbyt go obchodzi to, co się wokół niego dzieje. Dopóki nikt nie będzie wymagał od niego żadnej stanowczej reakcji, możecie go uznać za element tła, którym Wasze postacie go zresztą na tę chwilę uczyniły. Reakcja na te kilka słów, jakie rzuciliście w jego kierunku nie powinna być czymś, dla czego będziecie teraz spowalniać wartką fabułę.

Nie rozumiem więc, dlaczego na mnie czekacie z postami – przecież nie ustaliłem kolejki, a mój NPC nie ma nic do powiedzenia i musiałbym teraz odpisywać na siłę (co chyba i tak dla Was tej nocy zrobię). Na przyszłość bierzcie przykład z Anemetiusa, który odpisał dwa razy po moim MG-poście. Jeżeli mój odpis nie będzie absolutnie konieczny, możecie mnie zignorować w danej kolejce i nikt się z tego powodu nie obrazi. Teraz nikt nawet nie przeprowadził z Aganatelem normalnego dialogu, więc nie było po co czekać na jego odpowiedź. Ponadto, dokręcenie śruby może mnie tylko zachęcić do częstszego odpisywania. Same plusy. Zatem: jak nie zdążę, to nie zdążę, piszcie bez tego, a jak faktycznie będzie to wymagane, to męczcie mnie kanałami prywatnymi, aż odpiszę.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

29 mar 2014, 14:33

Darrianie, jesteś na ten moment wyłączony z gry, możesz napisać jedynie posta, w którym odniesiesz się do tego, co działo się z Twoją postacią i wprowadzisz ją w stan chwilowej śpiączki. To, kiedy będziesz mógł znowu napisać zależy wyłącznie od tego, jak szybko potoczy się dalsza akcja fabularna. Jeżeli (nie daj Lorven) pozostali gracze Cię zostawią, możesz po prostu napisać posta, gdzie Twoja postać wstanie i uda się tam, gdzie będzie chciała. Przejdziesz wtedy do gry swobodnej. Zmiany w Twojej KP uzgodnimy prywatnie, odezwij się jeszcze do mnie w tym celu.

Dodatkowo informuję, że, zgodnie z tym, co pisałem na SB, w przypadku opuszczenia przez Anemetiusa pozostałych uczestniczących w wątku postaci sesja będzie kontynuowana tylko dla niego. Oczywiście osobno będę kierował Aganatelem (o ile będzie jeszcze wtedy żył), który pewnie nie zostawi Loki.

Awatar użytkownika
Darrian
Lokalizacja postaci: Oko i Powieka
GG: 10643412
Karta Postaci: viewtopic.php?p=21226#21226

29 mar 2014, 14:41

Odniosę się w poście po wybudzeniu się, do tego co miało miejsce. Nie czekajcie w razie co, przynajmniej póki Darrian się nie obudzi.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

30 mar 2014, 21:06

Cóż, wygląda na to, że spełniło się to, o czym pisałem. Sesja będzie więc prowadzona tylko dla Anemetiusa (i Xariela, który pozostanie jeszcze przez jakiś czas na jego usługach).

Awatar użytkownika
Anemetius
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2150#33472

30 mar 2014, 22:54

Czekam więc na lokację Białej Twierdzy.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

04 kwie 2014, 13:22

Mimo nieuczestniczenia w sesji większej ilości osób pierwotny plan zostanie zachowany, a losy Anemetiusa niechybnie zatrzęsą multiwersum Leviathana. Przygotuj się, Tęczo, na spotkanie kolejnych potęg. Jak to mówią… swój do swego ciągnie.

Wróć do „Organizacja sesji”