Tam, gdzie bogowie chodzą piechotą

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Tam, gdzie bogowie chodzą piechotą

25 mar 2014, 14:47

1. Tło sesji: Bogatszy o nieznaną śmiertelnym wiedzę Anemetius natrafił po opuszczeniu Wiecznej Biblioteki na inną, niezwykle barwną i posiadającą ogromne wpływy w Omnispektrum postać – Loki. Chwilę później dołączył do nich Darrian, za którym na spotkanie dotarł upadły powiernik Lorven – Aganatel. Świat zatrząsł się i skulił w obawie o własne istnienie, podczas gdy zebrane pod Wolenvain potęgi zaczęły ważyć jego losy, postanawiając połączyć swe niemałe siły w sojuszu, jakiego Lewiatan dawno nie widział.
2. Cel sesji: Cokolwiek, co formująca się drużyna zechce osiągnąć, najprawdopodobniej zdobycie absolutnej władzy nad światem.
3. Uczestnicy:
Anemetius.
4. Uwagi dodatkowe: Z racji, że jestem Opiekunem dwóch z trzech postaci uczestniczących w tym wątku, nadto – udział mają w nim również moi NPC, zdecydowałem, że będę prowadził i nadzorował wątki, do których powstania doprowadzi formujący się właśnie, niecodzienny sojusz jednych z najpotężniejszych postaci obecnego Leviathana. Jak każda sesja, także i ta jest otwarta, więc można do niej dołączyć w dowolnym momencie, do czego wystarczy zwyczajnie spleść swe losy z którąś z postaci uczestniczących w wątku. Dane z tego posta będą uzupełniane na bieżąco w zależności od tego, jak rozwinie się sytuacja, której dalszy przebieg nie jest mi znany. Przewiduję jednak, że będzie ona miała znaczący wpływ na świat gry, do czego sam przyczynię się za pomocą postaci Aganatela.
Awatar użytkownika
Anemetius
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2150#33472

15 kwie 2014, 22:10

Czekam z niecierpliwością

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

24 maja 2014, 19:49

Sesję uznaję niniejszym za oficjalnie zawieszoną – Anem wszedł w grę swobodną i wmieszał się w niedotyczące tego wątku wydarzenia fabularne. Wrócimy do niego, gdy tylko sprawa się unormuje.

Awatar użytkownika
Anemetius
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2150#33472

05 lip 2014, 02:26

Chyba nie wrócimy, bo wolę własną toaletę.

Wiesz, że "tam, gdzie bogowie chodzą piechotą" translatuje na "toaleta"?

Mógłbyś dwulicowcu poprawić? Dzięks.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

05 lip 2014, 12:34

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

28 lip 2014, 01:19

Widzę, że już się pobawiłeś ze szlachcicami Autonomii, więc możemy wznowić sesję. Zrobiłem to z pomocą naprutego Protektora w tym poście. Enjoy.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

03 cze 2015, 15:04

No cóż, wygląda na to, że mamy tutaj nie tylko smokolicze, demony, bogów, najpotężniejszych magów Autonomii i duchy z wymiarów o trójwartościowej logice, ale też samą Czeluść. Jesteś pierwszym graczem, który trafił do tego obcego świata podczas sesji.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

09 sie 2015, 12:27

Z kompletnie nieznanych mi powodów Anemetius zdecydował się zbojkotować MG-post kandydata na Mistrza Gry, Grynfy (co chyba w pewien sposób dyskwalifikuje owego Grynfę w wyścigu po stołek, nieprawdaż?). Nasz Świebodzin zawsze odpowiadał błyskawicznie, a teraz na jego post czekałem ponad miesiąc, więc wywnioskowałem, że coś musi być nie tak i odpisałem syto, co (mam nadzieję) zachęci go do dalszego udziału w sesji. Życzyłbym sobie, żeby nie stało się nic poważnego, a wątek toczył się od tego momentu nieco bardziej stabilnie.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

01 gru 2015, 00:36

Zanim opublikuję kolejnego posta w tej sesji, muszę rozmówić się z MG Xarielem w sprawie karawany, która dotarła do siedziby Anemetiusa, czyli Białej Twierdzy. Zależy to więc od jego obecności, a ta wygląda ostatnio… różnie, zatem polecam wszystkim śledzącym tę sesję uzbrojenie się w cierpliwość. Nie powinno być jakichś wielkich opóźnień, ale w razie czego nie zdziwcie się, gdy inne sesje dostaną posty, a tutaj będzie cisza.

To podchodzi pod publiczny lincz. ~X

Wróć do „Organizacja sesji”