Pojemnik

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Hrux
GG: 760737
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2986

Pojemnik

24 sie 2014, 18:33

[mod]
1. Tło sesji: Hrux niedawno przemienił się w licza i póki co operuje jeszcze swoim starym ciałem, które po śmierci zregenerował. Jednakże jako, że jest bardzo przezorny postanawia wybrać się na małe grabienie grobów w poszukiwaniu nowych zwłok.
2. Cel sesji: Przede wszystkim zdobycie zwłok, tytułowego "Pojemnika" dla Hruxa, na wypadek gdyby aktualny uległ zniszczeniu. Dodatkowo wszelkie inne zwłoki (im świeższe tym lepsze) również mile widziane do odgrywania roli bezwolnych sług.
3. Uczestnicy: Hrux
4. Uwagi dodatkowe: O ile zwłoki dla Hruxa mogą być praktycznie w dowolnym stanie (bo jest skłonny się poświęcać dla regeneracji ich) o tyle ciała dla sług im świeższe tym lepsze z racji na mniejsze rozproszenie duszy i łatwiejszy proces manipulacji. To tak tylko wspominam licząc optymistycznie na uwzględnienie.

PS. Muszę posta gdzieś napisać fabularnie żebyśmy zaczęli? Jak coś to utworzyłem już temat z Kryptą w Jaśminowym Parku Wolenvain skąd chciałbym zacząć.
[/mod]
Awatar użytkownika
Drasim
Lokalizacja postaci: Kamienica Patriotów
GG: 7643593
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2815

26 sie 2014, 09:28

Biorę sesję, a temat zamieniam w dyskusję. W ciągu 24 godzin spodziewaj się posta w Jaśminowym Parku.

EDIT: Sesja zakończyła sie niemal pełnym sukcesem. Gratuluję i życzę powodzenia na dalszej drodze (nie)życia.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

31 sty 2016, 15:20

Przeczytałem tę sesję. Była szybka i konkretna, moim zdaniem aż za bardzo. Brakowało mi tutaj paru szczegółów i jakiegoś większego budowania gęstej atmosfery mrocznych eksperymentów. Najważniejsze akcje Hrux rozwiązał z samym sobą, w sumie bez ingerencji MG, który tylko pokrótce się do niej odniósł. (Chyba że były tu ustalenia prywatne, ale moim zdaniem tak czy inaczej wygląda to nieciekawie.) Dowiedziałem się też kilku ciekawych rzeczy o swoim uniwersum, które kazały mi zweryfikować dotychczasowe wyobrażenie o jego prawidłach:

– W Jaśminowym Parku jest jakiś las, w którym grzebie się ludzi niewyznających żadnego z bogów.
– Nagrobki i krypty są podpisywane tak dobrze, że nawet podawana jest data zgonu denata.
– Doskonale widzący w ciemnościach nieumarli lubią przyozdabiać swoje krypty pochodniami.
– W Wolenvain średnia długość życia nie jest zbyt wysoka.
– Niesienie pięcioletniego ciała w dwie osoby, nawet, jeśli jedna z tych osób nie ma lewej ręki, jest łatwe.

Muszę przyznać, że jestem odrobinę zszokowany.

Wróć do „Organizacja sesji”