Ekleriada

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.

<t>Dokąd pojadą Latarnicy, których więźniem jest Ropień?</t>

Czas głosowania minął 26 sie 2016, 19:39

Wolenvain
4
31%
Zakole
4
31%
Lwi Bród
5
38%
Zielona Woda
0
Brak głosów

Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Ekleriada

21 kwie 2015, 12:01

1. Tło sesji:

Kiedyś potężny, pełny dumy smok, powoli wychodzący z ukrycia i odnajdujący swoje miejsce w zdominowanej przez rasę ludzką rzeczywistości, obecnie mniej niż cień dawnego siebie. Zamknięty na skutek dziwacznych anomalii magicznych, eksperymentów i różnego rodzaju rytuałów w ciele skarlałego, zdeformowanego człowieka, nazwany Ropniem A'eklamarijon musi na nowo odkryć własne ja. Sesja rozpoczęła się tym postem.

2. Cel sesji:

Nieokreślony. Losy Ropnia i jego cele nie są z góry ustalone; wszystko zależy od tego, co napotka na swojej drodze i co postanowi w związku z tymi spotkaniami.

3. Uczestnicy:
4. Uwagi dodatkowe:

Ekleriada to pierwsza sesja fabularna, w której pośredni udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy Leviathana. Tak, jak Ropień jest swego rodzaju eksperymentem, tak i ona nim będzie. Jako Mistrz Gry ciągle szukam nowych wyzwań, a pozostawienie niektórych wyborów w rękach społeczności stanowić może ciekawą odskocznię od niczym nieograniczonej władzy nad losem postaci uczestniczących w sesji. Każdy z tych wyborów będzie niezwykle istotny i zależeć będzie od wyniku ankiet widocznych w tym temacie.

Pierwsza z nich została już uruchomiona, a o najbliższych losach Ropnia decydować będziecie mogli przez trzy kolejne dni. Dotyczy ona ustalenia, kim będzie najbliższy towarzysz przyszłych przygód naszego potworka, stanowiący równocześnie kogoś, kto – przynajmniej początkowo – znajdować będzie się w uprzywilejowanej względem niego pozycji. Może to być Latarnik z Lokent, paladyn Zakonu Lorveniuszy, elf z Półwyspu Kaendry lub mag Akademii morinhtarskiej.

Specjalnie wybrałem takie postacie, które, jeżeli pojawiłyby się w sesji, ujawniłyby część nieznanej dotąd fabuły związanej z dość tajemniczymi organizacjami lub miejscami (np. w przypadku Lorveniusza jest to możliwość poznania paladyńskiego życia „od kuchni”, co może przydać się każdemu zainteresowanemu tematem). Myślę, że w związku z powyższym śledzenie Ekleriady będzie ciekawe dla każdego, nawet, jeżeli losy Ropnia kompletnie go nie obchodzą. Postaram się również, aby kolejne wybory były równie ekscytujące.

Zachęcam do głosowania. Wyniki ankiety zostaną ujawnione automatycznie po jej zakończeniu.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

03 maja 2015, 16:55

Z racji, że napisałem dwa syte posty w sesji, czas na małe podsumowanie ankiety, która je ukształtowała. A, no i: wybaczcie jakość tych postów, nie miałem czasu i warunków do ich dokładnego sprawdzenia, więc ewentualne błędy wyeliminuję w poniedziałek wieczorem albo we wtorek.

Wszystkich głosów w ankiecie oddano 19. Odpowiedzieliście na pytanie „Kogo sidekickiem powinien zostać Ropień?”. Głosy rozłożyły się następująco:

Latarnika: 42% (8 głosów)
Lorveniusza: 21% (4 głosy)
Elfa z Kaendry: 15% (3 głosy)
Maga akademickiego: 21% (4 głosy)

Latarnicy już się pojawili, a ja spisuję to wszystko, bo niedługo kolejna ankieta. Bądźcie przygotowani!

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

04 cze 2015, 13:28

Napisałem właśnie czwarty post tej sesji, a KP głównego jej uczestnika nadal nie jest dopasowana do faktycznego stanu postaci. Z racji na znajdujące się tam krytyczne z nim rozbieżności nie jestem w stanie z czystym sercem kontynuować Ekleriady – oczywiście do czasu poprawienia Karty przez jej właściciela. Do tego czasu nie będzie kolejnego MG-posta.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

02 sie 2015, 15:23

Z tego, co mi wiadomo, KP Ropnia jest w trakcie przeróbek, więc niebawem sesja powinna zostać wznowiona.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

23 sie 2016, 19:42

Dodałem kolejną ankietę. Dotyczy ona kierunku, w którym podąży sesja. Dosłownie i w przenośni, bowiem wybór danego miejsca może oznaczać powiązanie Ekleriady z wątkami postaci, które się w nim znajdują.

Położenie tych miejsc widać na mapie Znanego Świata.

Wróć do „Organizacja sesji”