Wąż pozbawiony głowy

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Kruk
Lokalizacja postaci: Główne pomieszczenie
Karta Postaci: viewtopic.php?p=48175#48175

Wąż pozbawiony głowy

05 cze 2015, 14:33

1. Tło sesji: Przez długie lata Kruk wykonywał zlecenia dla tajemniczej organizacji, w której kręgach przyszło mu pracować od młodzieńczych lat jeszcze w rodzinnym mieście podziemnym. Od połowy roku jednak organizacja nie dawała znaku życia - brak zleceń, kontaktów z łącznikami, składania raportów. Mroczny elf wyruszył z karczmy w Wolenvein poszukując zarobku. Podróżował po Autonomii, aż ostatecznie zawędrował do Lokent. To właśnie tam, obserwując skute śniegiem i lodem doki miejskiego portu, podjął decyzję o powrocie do stolicy Autonomii. Ma nadzieje, że organizacja miała tylko chwilowy przestój, a kolejne zlecenie będzie na niego czekać u łącznika.
2. Cel sesji: Zbadanie/sprawdzenie czy organizacja Purporowego Węża nadal działa.
3. Uczestnicy: Kruk jako główny bohater oraz Xariel jako MG-opiekun.
4. Uwagi dodatkowe: Sesja zakończy się wraz z wyjaśnieniem "milczenia" organizacji lub śmiercią Kruka podczas śledztwa.
Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

08 cze 2015, 09:48

Wolenvain*

No cóż, sesję biorę, temat zmieniam w dyskusję. Wszelkie konieczne szczegóły omówimy, lub omówiliśmy prywatnie. MG-post pojawi się na dniach.

Awatar użytkownika
Kruk
Lokalizacja postaci: Główne pomieszczenie
Karta Postaci: viewtopic.php?p=48175#48175

12 cze 2015, 11:50

Mam się przemieścić dalej na szlaku, czy napiszesz tam post MG?
Awatar użytkownika
Xariel

13 cze 2015, 17:31

Pisałem że post niedługo się pojawi, więc nie ma takiej potrzeby. Wspomniany MG-post właśnie został opublikowany i jest tutaj.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Pytanie o status sesji

01 lut 2018, 21:58

Jaki jest status tej sesji?

Ostatni post Kruka był pod koniec 2016 roku. Nie odpisał na MG‐post Sadrigala, który ukazał się 23 kwietnia 2017 i zakończył walkę przeprowadzaną w ramach tej sesji. Od tego czasu Kruk informował wprawdzie, że wstępuje w struktury Wojska Polskiego, ale pamiętam, że od tego czasu pojawił się już na forum i poinformował na SB, że jednak coś mu z tym nie wyszło. Nie ma zatem żadnej oficjalnej wymówki każącej sądzić, że nie może on pisać swoją postacią. Należałoby zatem uznać ją za porzuconą.

Z drugiej strony – akcja związana z walką została rozwiązana w bardzo otwarty sposób. Kruka prowadzą jego towarzysze, w bliżej nieokreślone miejsce. Wypadałoby, aby to MG dalej poprowadził akcję, a nie gracz, który chyba spodziewał się tego pierwszego. Nie wiem, czy po takim czasie Kruk nadal chce to kontynuować czy nie i mimo prób nadal mam z nim żadnego kontaktu.

W mojej opinii powinien teraz powstać MG‐post. Można dać Krukowi jakiś limit czasowy i zakończyć sesję – narracyjnie – po jego przekroczeniu. Oczywiście to tylko luźna sugestia. Jakie są Twoje plany, Xarielu?

Awatar użytkownika
Xariel

Re: Wąż pozbawiony głowy

09 lut 2018, 22:12

Informacje o aktywności Kruka na forum, przyznaję, były dość zmienne. W gruncie rzeczy sprawiło to, że z dużymi przerwami sesja trwała co jakiś czas pojawiały się w niej odpisy, co jakiś czas Kruk informował o nadchodzącej nieobecności, by później powracać. Myślę, że najrozsądniej będzie całą akcję na tę chwilę zakończyć, a tym samym zamknąć jakoś obecny wątek, co powinno nastąpić przed końcem tego tygodnia.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Prośba o klaryfikację

26 sie 2018, 00:17

Xariel pisze (↑):
09 lut 2018, 22:12
Myślę, że najrozsądniej będzie całą akcję na tę chwilę zakończyć, a tym samym zamknąć jakoś obecny wątek, co powinno nastąpić przed końcem tego tygodnia.

Chyba czegoś nie zrozumiałem. O koniec którego tygodnia chodzi? Te słowa padły w lutym. Mamy sierpień. Może mówiłeś o końcu roku?

Wróć do „Organizacja sesji”