Strona 1 z 5

Krasnoludzkie Dziedzictwo

: 20 lip 2015, 22:05
autor: Drasim
1. Tło sesji:

Podczas dramatycznych wydarzeń na rynku w Minaloit, Zeler zostaje ranny. Idąc ulicami miasta i szukając pomocy, spotyka inną ofiarę ataku na ratusz, krasnoluda Braga, który oferuje mu nocleg. Niestety, rana brodatego obywatela Minaloit, która początkowo nie wygląda zbyt groźnie, okazuje się śmiertelna. Przed swoim odejściem na tamten świat, Brag przekazuje Zelerowi tajemniczą skrzynkę, która zawiera mapę prowadzącą do dawnego miejsca zamieszkania przodków krasnoluda. Młody człowiek postanawia wyruszyć na wyprawę i odnaleźć to miejsce. W tym celu wyrusza w stronę Wolenvain, zatrzymując się w Derinie, gdzie postanawia zebrać ludzi, którzy mu pomogą.

2. Cel sesji:

Odnalezienie dawnej siedziby przodków Braga.

3. Uczestnicy:
Varame;
Wierzba;
Drytrak;
Jagekhr;
Grynfa;
Trefniś;
Ylzzril;
Zeler.
4. Uwagi dodatkowe:

Wkrótce Zeler napisze post fabularny w Wolenvain, w którym pojawią się dodatkowe informacje odnośnie fabularnej rekrutacji do jego drużyny. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w sesji, proszę o zgłoszenie się w tym temacie. Nawet jeśli ktoś jest aktualnie fabularnie zajęty, można zgłosić chęć swojemu Opiekunowi lub mi i wtedy wspólnie spróbujemy rozwiązać ten problem, o ile sytuacja na to pozwoli. Przewidywany czas rekrutacji do tej sesji to jeden tydzień.

Przewiduję atrakcyjne nagrody na zakończenie, częstotliwość moich odpisów będzie uzależniona od ilości uczestników i ich tempa, ale domyślnie będę starał się pisać jeden post na tydzień. Ciekawe zagrywki i pozytywne zaskakiwanie mnie będzie oczywiście premiowane, duży nacisk położę również na z pozoru przyziemne sprawy. Wyruszenie bez jakiegokolwiek przygotowania może okazać się zgubne dla postaci. Planuję wprowadzić również ankiety dla reszty społeczności Leviathana, które będą całkowicie tajne dla uczestników sesji. Reszta będzie mogła zdecydować jakie przeszkody ma napotkać grupa śmiałków lub nawet zaproponować własne, ale to jeszcze zależy od tego czy pomysł wypali. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam na gg lub PW tutaj.

Tabelka sesji (by Infi):

MG prowadzący Uczestnicy Link(i) do sesji Wynik sesji
Breiva, Drasim Varame, Wierzba, Drytrak, Jagekhr, Grynfa, Trefniś, Ylzzril, Zeler LINK I, LINK II, LINK III, LINK IV, LINK V, LINK VI, LINK VII LINK VII, LINK VIII, LINK IX Śmierć przywódcy grupy, rozejście się pozostałych.

: 20 lip 2015, 22:17
autor: Grynfa
Zgłaszam się, o ile ktoś potrzebuje chłopki w drużynie.

: 21 lip 2015, 16:11
autor: Drytrak
Pora na przygodę.

: 23 lip 2015, 21:15
autor: Jagekhr
Podejmę.

: 23 lip 2015, 21:35
autor: Varame
I'm in.

: 23 lip 2015, 23:03
autor: Nifrea
Wbijam, ziomeczki.

: 23 lip 2015, 23:29
autor: Tintawiel
Jak Xariel się ruszy to może Estelką wbiję, jeśli jeszcze jest miejsce.

: 24 lip 2015, 00:13
autor: Zeler
Z powodu drobnych edycji fabularnych, moja postać pozostała na zimę w Derinie. Czas fabularny Zelra to obecnie wczesna wiosna i można go spotkać w Karczmie pod Złotym Szczupakiem, skąd dopiero wyruszy do stolicy Autonomii.

: 24 lip 2015, 00:28
autor: Drytrak
Jesień po zimie jest? Grubo.

: 24 lip 2015, 19:16
autor: Infi

W związku z edycją, o której wspominał Zeler, proszę MG Drasima o zaktualizowanie pierwszego posta tego tematu.