Iskra wygasłej linii

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Virnhild Hilduun
Posty: 12
Rejestracja: 02 wrz 2015, 23:56
Lokalizacja postaci: Sala Tronowa
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3532#54061

Iskra wygasłej linii

04 lut 2016, 18:50

1. Tło sesji:

Virnhild Hilduun, Młody Lew, dotarł do stolicy Autonomii. Był świadom tego, że niedługo w Wolenvain zjedzie się szlachta, a podjęte na tym zjeździe decyzje zadecydują o dalszych losach państwa. I oczywiście chciał w tym wziąć udział, ale zrobić to dużo intensywniej niż zapewne wielu się spodziewało. Ród Hilduuna był silny, posiadając w swoich władaniach znaczną część prowincji stołecznej, a sam Virnhild, któremu ojciec wpoił wręcz chorą ambicję, miał niemałe aspiracje. By zostać królem.

Świadom uciekającego czasu, oraz poparcia jakie wywalczył przez ostatnie lata ród Rejranda musiał działać szybko i osiągnąć jak najwięcej jeszcze nim szlachta zjedzie się do miasta. Hilduun potrzebował własnych popleczników. Bez znaczenia, czy byli oni częścią Wolenvain, Derinu, czy może jeszcze innych namiestnictw. A może nie byli nawet częścią żadnych. Liczyło się tylko to, ile mogą wnieść do jego sprawy. Niesnaski pomiędzy rodem Hilduuna, a Rejranda nie były żadną nowością, tym razem jednak mogły przybrać skalę jakiej nie widziały od czasów ich protoplastów. Hrabia nie chciał pozwolić, aby brudna krew Wolena nie zasiadła ponownie na tronie.

2. Cel sesji:

Zdobycia jak największego poparcia pośród obecnej w Wolenvain szlachty, a także wszelkich sił zbrojnych przebywających w okolicach, mieszkańców miasta, czy nawet okolicznego chłopstwa. Stworzenie silnego filaru, który pozwoli osadzić Hilduuna na tronie. Z pomocą polityki, lub też zbrojnie. Nawet jeśli miałoby to oznaczać otwartą wojnę i postawić na szali to, co jego ród do tej pory osiągnął. Tylko ci, którzy ryzykują mogą stać się wielcy.

3. Uczestnicy:

Virnhild Hilduun, oraz każdy kto jest chętny przysłużyć się jego sprawie.

4. Uwagi dodatkowe:

Mile widziana przy okazji szansa na rozwój posiadanych przez postać umiejętności, czy też zdobycie nowych.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

23 lut 2016, 10:09

Wziąłem sesję na siebie, jest już pierwszy MG-post. Przepraszam, że to tak długo trwało, ale musiałem zebrać ogrom informacji i opracować drugie tyle. Mam nadzieję, że soczysta zawartość tego posta wynagrodziła Ci jakoś trudy oczekiwania. Twoja postać sama z siebie wiele wie o polityce kraju, w którym żyje, więc jeżeli chcesz uzyskać jakieś informacje, napisz po prostu w poście fabularnym, że Twoja postać pragnie wydobyć je ze swego umysłu, a ja już zajmę się resztą.

Wróć do „Organizacja sesji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 19 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos, Kewc
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.