Lista sesji Xariela

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

Lista sesji Xariela

08 maja 2016, 16:44

Aktywne sesje:
1. BRAK Aleksis, Urlos, Aleksis Bentrum, Xariel Entropia [LINK I], [LINK II], [LINK III], [LINK IV]
2. Droga do prominencji Anante, Xariel Sadrigal [LINK I], [LINK II], [LINK III]
3. Duchy w pifnicy Xariel Virhart, Zadra [LINK I], [LINK II]
4. Wąż pozbawiony głowy Xariel Kruk [LINK I], [LINK II], [LINK III], [LINK IV], [LINK V], [LINK VI], [LINK VII]

Nieaktywne sesje:
1. 23 łapy Breiva, Xariel Aurora, Teris, Trovsvarg, Fjori, Leonard, Kalen, Desabia, Palavas, Nilead, Vereomil [LINK I], [LINK II], [LINK III]
2. BRAK Xariel Tingrim, Elmena [LINK I], [LINK II]
3. Świeża krew Vereomil, Xariel Apohan, Lakras [LINK I]
4. Czarne piórka Karm, Breiva, Arael, Breiva, Pogak, Xariel Złotooka [LINK I], [LINK II], [LINK III]
5. BRAK Xariel Singi Retsam [LINK I], [LINK II]
6. Nowe horyzonty Xariel Tonuryn [LINK I], [LINK II]
7. Koty idą do Lasu Cieni Ari, Janina Jastrząb, Aleksis Bentrum, Xariel Czarne Koty [LINK I], [LINK II], [LINK III], [LINK IV], [LINK V]
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Re: Lista sesji Xariela

13 lip 2017, 15:22

Zaktualizowałem listę sesji Xariela. On sam pojawia się i znika – np. teraz zapowiedział, że znowu nie będzie go przez 10 dni. Zrobił to na SB, nie używając tematu, w którym obwieszcza się nieobecności. Przed wyjazdem zdążył jeszcze odpisać w sesji Vereomila, ale to tyle. Nie, żeby miał duże tyły – na ten moment zalega jeszcze tylko u Kruka.

W każdym razie jego nieobecności są niepokojące i gdy wróci, to poważnie sobie porozmawiamy o jego dalszej bytności w Kadrze. Nowe standardy gry narzucają jednak dość dużą aktywność MG i o ile sam jestem w stanie je wcielić w życie (soon), tak muszę mieć jeszcze MG, którzy nie pokpią sprawy. Tylko wtedy gra będzie miała sens.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Pytanie o sesję „23 Łapy”

01 lut 2018, 21:39

Czas tutaj troszkę posprzątać, nie uważasz?

Wydaje mi się, że sesja „23 Łapy” jest nie tyle nieaktywna, ile po prostu zakończona.

Akcja w lokacji „Mirran Toilt” rozwiązała się i przeniosła w inne miejsce. Tyle że jedyny uczestnik sesji – Trovswarg – przestał być aktywny. W tym nowym miejscu na pewno coś się wydarzyło, bo jednak czas mija niezależnie od tego, czy gracze prowadzą swoje postacie, czy ich nie prowadzą. Są dwie opcje – albo to tak zostawimy albo, Xarielu, zakończysz sesję jakoś narracyjnie. Może to być jednak trudne ze względu na to, że wątek w Mirran Toilt rozwiązał się w 2014 roku i mało kogo to obecnie obchodzi.

Tak czy inaczej trzeba byłoby przenieść „23 Łapy” do tabelki sesji zakończonych i zamknąć temat z dyskusją. Jeśli chcesz być MG na medal, to mógłbyś jakoś podsumować sesję – wspomnianym wyżej rozwiązaniem narracyjnym, opisując jej przebieg w temacie z dyskusją, czy edytując stosownie temat‐lokację „Mirran Toilt” i opisując najnowszą historię tej wioski. Była dość burzliwa i na pewno rozniosły się jakieś plotki. Poza tym dla mieszkańców wsi to ciągle świeża sprawa i na pewno dowie się o tym każdy, kto zdecyduje się ją odwiedzić.

Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

Re: Lista sesji Xariela

07 mar 2018, 21:48

W sesji utknął Trov, który jak słusznie zauważyłeś przestał być aktywny. Rozwiązanie narracyjne całej sprawy wystąpi, jednak jeszcze nie w tej chwili. Losy Mirran Toilt ponownie zostały związane z sesją Vereomila, który w swoim wątku fabularnym nie jest aż tak długo po tych wydarzeniach, jak możnaby podejrzewać. Tutaj mały spoiler dla niego, wraz z jego wkroczeniem do tego miejsca i wydarzeniami, które potem nastąpią jest szansa na to, że wątki zostaną podomykane i zakończone.
Zwracam też uwagę Twojej osoby, Infi, że w mojej tabeli do tej pory w ogóle nie było "działu" sesji zakończonych. Zarówno te zakończone, jak i te zawieszone z powodu nieaktywności graczy wpadały w sesje nieaktywne, ze względu na to, że sesja po jej zakończeniu i przejścia gracza dalej też przestaje być aktywna. Aczkolwiek zapewne gdzieś w przyszłości przeredaguję nieco tę tabelkę. Na tę chwilę nie wydaje mi się to naglące i konieczne.

Co do mojej ostatniej nieobecności, mogę was jedynie przeprosić. Nie taki był plan, sam nie wiem co się stało. Vereomil i Sadrigal otrzymali już posta, postaram się umieścić również kolejne mg-posty w wątkach, które na niego oczekują, lub też potrzebują i po tym niezwłocznie powrócić do odpisywania aktywnym graczom. W razie jakichkolwiek opóźnień osoby grające oczywiście otrzymają pierwszeństwo. Ponownie zachęcam Virharta i Zadrę do odpisów. Wcześniejsze przestoje może tego nie potwierdzają, ale naprawdę lubię tę sesję i samolubnie dodam, że częsta aktywność z waszej strony zapewne zachęciłaby do tego samego z mojej.

Wróć do „Organizacja sesji”