Mistrzowie Gry

Podstawowe informacje o grze oraz świecie, w jakim się ona toczy. Zapoznanie się z nimi polecane jest wszystkim osobom, dla których tekstowe gry fabularne to nowość oraz tym, które chcą poznać Leviathana od podszewki.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Mistrzowie Gry

10 mar 2013, 10:59

Członkami Kadry Leviathana są następujące osoby:

  1. Administrator: Infi
  2. MG: Kerreos, Vereomil, Xariel

Moje obowiązki różnią się od obowiązków zwykłego MG tym, że mam poszerzone kompetencje: tylko ja sprawdzam nowe Karty Postaci i dopuszczam je do gry, a także prowadzę najbardziej istotne sesje fabularne oraz sprawuję pieczę nad spójnością gry i jej działaniem. Podobnie jak pozostali MG prowadzę także inne wątki. To do mnie należy także odpowiadanie na pytania, wątpliwości oraz propozycje graczy. Więc jeśli masz jakieś, to od razu do mnie napisz, najlepiej na Discordzie lub poprzez forumową prywatną wiadomość.

Wątki prowadzone przez wszystkich Mistrzów Gry wyszczególnione są w zbiorczych tematach wyróżnionych w dziale „Organizacja sesji”. Ich tytuły to np. „Lista sesji Xariela” czy „Sesje Mereomila”*. Zazwyczaj są one aktualne. Każdy MG może poprowadzić sesję fabularną każdej postaci, a także odstąpić swoją sesję innemu MG.

W przypadku sesji indywidualnych staramy się, żeby dążyły one do spełnienia celów postaci, a w przypadku sesji zbiorowych, by każda z postaci otrzymała odpowiednią ilość uwagi oraz możliwości. Oczywiście nie jest to sztywna zasada, bo czasem trudno stosować ją w kontekście fabuły gry. Tym niemniej, jeśli grasz sam na sam z Mistrzem Gry, to możesz spodziewać się częstszego odnoszenia się do swojej Karty Postaci.

*Błędny zapis słowa „Vereomil” jest celowy. Taki żarcik.

Wróć do „Podstawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 19 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 18 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.