Rekrutacja

Nowości dotyczące Leviathana.

Moderator: MG

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Rekrutacja

04 sty. 2012, 23:45

Przez cały czas szukamy światłych, chcących pociągnąć Leviathana ku lepszej przyszłości osób. Każdy ma szansę przysłużenia się rozwojowi naszego PBF-a. Można to zrobić na kilka sposobów, tutaj opiszę jednak tylko ten związany z pewnymi stałymi obowiązkami – zostanie Mistrzem Gry (Opiekunem).

Opiekunowie
Są osobistymi trenerami określonych z góry grup graczy, prowadzą im wszelkie wątki, pomagają w zrozumieniu Spektrum Lewiatana, zasad tego PBF-a i jego mechaniki.
Prowadzą dowolne sesje fabularne, walki, rozbudowane wątki, złożone z NPC Stowarzyszenia, słowem – są narratorami świata.
Są przykładem dla innych graczy, uprzejmi i mili zarówno dla nowych jak i dla starych użytkowników.
Surowo, acz przyjaźnie sprawdzają Karty Postaci, Stowarzyszeń oraz zmiany w powyższych, dbają o balans postaci na forum oraz zachowanie klimatu.
Piszą dobrze i z polotem, a ich posty czytane są z przyjemnością i chętnie.
Aktywnie uczestniczą we wszystkich dyskusjach i projektach prowadzonych w dziale „Kącik Moderacji”.
Mają dużo wolnego czasu i bujną, rozwiniętą wyobraźnię.
Dokładnie znają wszystkie aspekty Leviathana, a jeśli nie – nie wahają się zapytać o nie kogoś o większej wiedzy.
Są pomysłowi, obiektywni, cierpliwi, racjonalni, dojrzali w pewnych aspektach.
Posiadają prestiżową, zieloną plakietkę pozwalającą im wyróżnić się z tłumu.
Są moderatorami forum, dbają o porządek nie tylko w działach fabularnych.
Mogą pisać bez interwałów czasowych na ShoutBoxie, używać znacznika „FONT” pozwalającego na zmianę czcionki w postach, proponować Nowinki, które trafiają na stronę główną i wiele innych.
(Opcjonalnie) posiadają rozeznanie na scenie PBF-owej, mają wiedzę historyczną oraz znają literaturę fantasy;
(Opcjonalnie) mają doświadczenie w prowadzeniu sesji RPG czy moderowaniu forum.

Jak się zgłosić?

Napisz w kilku słowach, dlaczego chciał(a)byś zostać Mistrzem Gry, dlaczego sądzisz, że się do tego nadajesz oraz dlaczego akurat Ciebie miałbym wybrać na to stanowisko. Jeżeli już aplikujesz, mile widziane są także linki z wcześniej opublikowanymi przez Ciebie tekstami czy prowadzonymi przez Ciebie sesjami (np. pozafabularnymi). Oczywiście, nie są wymagane, bowiem bardziej niż doświadczenie liczy się potencjał i dobre chęci. Zapraszam do zgłaszania się.

Szczegółów udzielam prywatnie (na GG bądź PW) nawet osobom niezainteresowanym MG-owaniem, więc jeśli chcesz o coś nawet z ciekawości dopytać – wal śmiało.

Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

15 lut. 2014, 19:11

Skoro o niezawodzeniu oczekiwań była mowa. Lewiatanio, powstań! Nasze forum nadal potrzebuje Skrybów, którzy przejmą tę piękną i jakże szlachetną pracę po swoich poprzednikach. Chętni wszelakiej maści będą mile widziani, jeśli tylko wyrażą chęć rzetelnej współpracy, która nie skończy się dziecinnym fochem i usunięciem swoich postów. Myślę, że na pewno są wśród was tacy, którzy mają dość chęci i zacięcia by podjąć się pracy spisywania dziejów postaci na naszym forum i ułatwienia tym sposobem życia kadry, a także pozostałych graczy. Zachęcam, w Afryce wolontariuszy jemy ostatnich.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

22 lut. 2014, 01:22

W ramach zachęcania Was, drodzy gracze, do zgłaszania się w poczet Skrybów, każdy z obecnych „juniorów” otrzymał specjalną, profilową plakietkę, która zapewni osobom zajmującym to stanowisko jeszcze większą rozpoznawalność i prestiż. Przypominam równocześnie, że wymagania do przyjęcia kogokolwiek w szeregi Skrybów właściwie nie istnieją – wystarczą tylko umiejętność poprawnego pisania w języku polskim oraz sumienność w raportowaniu postów innych graczy. Nie muszę chyba przekonywać, że korzyści z zostania młodszym Mistrzem Gry są niewspółmierne wysokie do poniesionych kosztów własnych, prawda? Poza tym, w każdym momencie można bez problemu zrezygnować – każda cegiełka się liczy i nawet napisanie kilku raportów wyjdzie Leviathanowi na dobre. Jeżeli nosisz się z zamiarem zostania Skrybą – napisz podanie już dziś, nie zwlekaj!

Awatar użytkownika
Anante
Lokalizacja postaci: Kamienica Patriotów
GG: 47821741
Karta Postaci: viewtopic.php?p=46352#46352

22 lut. 2014, 17:34

Pod napływem czasu wolnego, nadmiaru weny oraz namów braci lewiatańskiej, postanowiłem zgłosić się na posadę skryby. Ponieważ jednak nie lubię rozpisywać się za nadto na swój temat, postaram się by te podanie było maksymalnie bezbolesne dla wszystkich…

Jak chyba każdy wie jestem stosunkowo nowym graczem na forum, bez specjalnej przeszłości z nim związanej. Osobiście, w posadzie skryby widzę przede wszystkim możliwość poczytania o uniwersum Lewiathana, bez konieczności męczenia MGów setkami bezsensownych pytań, a także możliwość dalszego rozwoju moich kulejących czasem zdolności pisarskich (interpunkcjo, kiedyś wygram…).

Inne powody:
-mam czas i chęci by czytać cudze posty,
-lubię pisać i sądzę że moje bazgroły nie ranią już oczu,
-potrafię poprawiać grafiki.

Wady:
-jestem uczniem, w związku z czym poza większymi okresami czasu wolnego regularność moich raportów może być różna, choć dołożę starań by co tydzień/dwa się pojawiły,
-zdarzają się mi dłuższe okresy nieobecności związane z stanem zdrowia, oraz innymi wypadkami losowymi,

Z optymizmem czekam na rozpatrzenie petycji i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

23 lut. 2014, 18:13

No, Ananasie, nie ma co przedłużać – witam nowego Skrybę!

Awatar użytkownika
Luna
Karta Postaci: viewtopic.php?p=26310#26310

24 lut. 2014, 11:46

Dobra, zgłaszam się, z miłości do leviathana i z braku wolnego czasu. I tak nie mam kiedy spać, więc co za różnica. Infi, dawaj, co atm masz, biorę wszystko na klatę, a jak dokładnie sprawdziłeś, nie jest to mała powierzchnia.
Awatar użytkownika
Darrian
Lokalizacja postaci: Oko i Powieka
GG: 10643412
Karta Postaci: viewtopic.php?p=21226#21226

16 mar. 2014, 18:30

Nie wierzę, że to robię.

Próbowałem, szukałem, nie znalazłem. Częstotliwość odpisów Złotej doprowadziła mnie do momentu, w którym szukałem innego forum, na którym mógłbym coś pisać, bezskutecznie. Krotko mówiąc, nudzi mi się na tyle, że mogę trochę pomęczyć jakieś MG posty albo delikatnie wyperswadować komuś, że KP na 500 słów nie przejdzie. Tak długo jak nie zaczną mnie mordować na uczelni, mogę ogarniać.

Myślę, że oczywistych punktów "czemu ja" nie muszę wypisywać, siedzę tu dość długo, żeby ludzi wiedzieli co i jak ze mną.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

16 mar. 2014, 19:16

Luno – z racji na wykazywaną przez Ciebie obywatelską postawę, która każe Ci mimo ogromu obowiązków w życiu prywatnym zgłosić swoją kandydaturę zdecydowałem, że zaakceptuję Twoje podanie. Swój przydział otrzymasz, gdy tylko sprawa z raportami się wyklaruje i będę wiedział, na czym pod tym względem stoję. Kilka spraw należy jeszcze uporządkować, ale zaraz po tym się do Ciebie odezwę. Niejasna sytuacja wśród Skrybów jest zresztą jedynym powodem, dla którego dopiero teraz ustosunkowałem się do Twojego posta. Nie mogę Ci udzielić jeszcze żadnych konkretów, ale mam nadzieję zrobić to na dniach.

Darrianie – idąc za głosem serca (oraz namową większości członków Kadry) postanowiłem przyjąć Cię w poczet MG. Na razie na okres próbny, zobaczymy, jak sobie poradzisz w walce z KP i sesjami przejętymi od Błyska, którego niniejszym usuwam z Kadry za nieaktywność.
Awatar użytkownika
Drasim
Lokalizacja postaci: Kamienica Patriotów
GG: 7643593
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2815

29 mar. 2014, 16:44

Zgłaszam się na skrybę. Jestem tutaj już od ponad roku i myślę, że mam na tyle wolnego czasu by zająć się raportowaniem. Językiem polskim posługuję się chyba na tyle komunikatywnie by spełniać to zadanie zadowalająco. Jeśli już mam co robić na forum to loguję się regularnie. Sesji też nie zamulałem raczej, ci co ze mną grali to wiedzą o tym. To tyle ode mnie, czekam na rozpatrzenie mojego podania.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

29 mar. 2014, 17:07

Obecnie wszyscy Skrybowie (prócz Luny, której jeszcze nie wdrożyłem) mają zaległości i nie mam serca ich wyrzucać, aby zrobić dla Ciebie miejsce, dając tym samym kilkadziesiąt postów do nadrobienia, więc odezwę się, gdy tylko sprawy się poukładają. Wstępnie możesz czuć się przyjęty.

Awatar użytkownika
Anemetius
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2150#33472

14 kwie. 2014, 02:50

Robię drugie podejście, ale niektórzy tutaj po 4 razy wracali do łask, może i mnie się powiedzie. Od momentu mojego niechlubnego odejścia z Kadry minęło nieco czasu. Mając czas oraz możliwości wysuwam swoją kandydaturę w godzinie potrzeby, bowiem ilość MG zmniejszyła się diametralnie. Nie będę pisał swoich referencji, ponieważ administrator raczej zdaje sobie sprawę z mych silnych oraz słabych stron. Jestem tu dość długo i się zakorzeniłem. Chciałbym zrobić coś więcej niż tylko wzywać demony na sesję połowy forum.

Wróć do „Nowiny”