Rekrutacja

Nowości dotyczące Leviathana.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Rekrutacja

04 sty 2012, 23:45

Przez cały czas szukamy światłych, chcących pociągnąć Leviathana ku lepszej przyszłości osób. Każdy ma szansę przysłużenia się rozwojowi naszego PBF-a. Można to zrobić na kilka sposobów, tutaj opiszę jednak tylko ten związany z pewnymi stałymi obowiązkami – zostanie Mistrzem Gry (Opiekunem).

Opiekunowie
Są osobistymi trenerami określonych z góry grup graczy, prowadzą im wszelkie wątki, pomagają w zrozumieniu Spektrum Lewiatana, zasad tego PBF-a i jego mechaniki.
Prowadzą dowolne sesje fabularne, walki, rozbudowane wątki, złożone z NPC Stowarzyszenia, słowem – są narratorami świata.
Są przykładem dla innych graczy, uprzejmi i mili zarówno dla nowych jak i dla starych użytkowników.
Surowo, acz przyjaźnie sprawdzają Karty Postaci, Stowarzyszeń oraz zmiany w powyższych, dbają o balans postaci na forum oraz zachowanie klimatu.
Piszą dobrze i z polotem, a ich posty czytane są z przyjemnością i chętnie.
Aktywnie uczestniczą we wszystkich dyskusjach i projektach prowadzonych w dziale „Kącik Moderacji”.
Mają dużo wolnego czasu i bujną, rozwiniętą wyobraźnię.
Dokładnie znają wszystkie aspekty Leviathana, a jeśli nie – nie wahają się zapytać o nie kogoś o większej wiedzy.
Są pomysłowi, obiektywni, cierpliwi, racjonalni, dojrzali w pewnych aspektach.
Posiadają prestiżową, zieloną plakietkę pozwalającą im wyróżnić się z tłumu.
Są moderatorami forum, dbają o porządek nie tylko w działach fabularnych.
Mogą pisać bez interwałów czasowych na ShoutBoxie, używać znacznika „FONT” pozwalającego na zmianę czcionki w postach, proponować Nowinki, które trafiają na stronę główną i wiele innych.
(Opcjonalnie) posiadają rozeznanie na scenie PBF-owej, mają wiedzę historyczną oraz znają literaturę fantasy;
(Opcjonalnie) mają doświadczenie w prowadzeniu sesji RPG czy moderowaniu forum.

Jak się zgłosić?

Napisz w kilku słowach, dlaczego chciał(a)byś zostać Mistrzem Gry, dlaczego sądzisz, że się do tego nadajesz oraz dlaczego akurat Ciebie miałbym wybrać na to stanowisko. Jeżeli już aplikujesz, mile widziane są także linki z wcześniej opublikowanymi przez Ciebie tekstami czy prowadzonymi przez Ciebie sesjami (np. pozafabularnymi). Oczywiście, nie są wymagane, bowiem bardziej niż doświadczenie liczy się potencjał i dobre chęci. Zapraszam do zgłaszania się.

Szczegółów udzielam prywatnie (na GG bądź PW) nawet osobom niezainteresowanym MG-owaniem, więc jeśli chcesz o coś nawet z ciekawości dopytać – wal śmiało.

Awatar użytkownika
Zeler
GG: 45832037
Karta Postaci: viewtopic.php?p=39092#39092

23 kwie 2013, 16:57

Witam!
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na Mistrza Gry. Pragnę aktywnie uczestniczyć w rozwoju forum, które dołączyło nie nielicznego grona rzeczy, które są w stanie przyciągnąć mnie na dłuższy okres czasu. Jestem osobą posiadającą dużo wolnego czasu, który mógłbym spożytkować na prowadzeniu sesji graczom, jak i sprawdzania kart postaci nowo przybyłych.
Doświadczenie jako MG mam niewielkie, wyniesione głównie z podwórka, gdy prowadziłem proste sesję w przyjacielskim gronie. Wątpię, abym był w stanie od razu dorównać poziomowi obecnym Mistrzom, jednak mam nadzieję, iż w miarę ze zdobywanym doświadczeniem moje umiejętności się poprawią i będę mógł dumnie nazywać się pełnoprawnym członkiem kadry Leviathana.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

30 kwie 2013, 00:34

Wiele dni przyszło nam wszystkim czekać, ale wreszcie podjąłem decyzję.

Alia, Trovsvarg, Roia, Xariel – niniejszym zostajecie Skrybami. Trova i Xariela proszę o PW z potwierdzeniem Waszej chęci przyjęcia tych stanowisk (z racji, że kandydowaliście równocześnie na Opiekunów i Skrybów).

Zeler - jako, że pewna, znajdująca się obecnie w Kadrze osoba zechciała poręczyć za Twoje przyszłe czyny i ponieść za nie całą odpowiedzialność, zdecydowałem się przyjąć Cię w poczet Opiekunów na okres próbny. Zostaniesz stopniowo wdrożony na nowe stanowisko i tylko od Ciebie zależy, czy je utrzymasz.
Dodatkowo informuję, że na mocy omówionych drogą prywatną regulacji do Opiekunów na podobnych zasadach dołącza Złotooka.

Do wszystkich szczęśliwców odezwę się najpóźniej pierwszego maja, wpierw przez GG, a w przypadku braku odzewu na PW. Gratuluję.
Awatar użytkownika
Fjori
GG: 3224957
Karta Postaci: viewtopic.php?p=31722#31722

05 maja 2013, 21:56

Mhm.
Znasz mnie, moje zalety i wady.
Zgłaszam się na opiekuna.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

06 maja 2013, 13:02

Fjori, niestety nie jestem w stanie na tę chwilę przyjąć Cię w poczet Mistrzów Gry. Nie było Cię tutaj tak długo, że nie wiem, kiedy znowu znikniesz, a z racji, że długo nie byłeś już u nas MG przydałoby się podanie w jakikolwiek sposób rekomendujące Twoją osobę. Obecnie napisałeś je tak, jakby Twój powrót w szeregi członków Kadry był jedynie formalnością, co zakrawa na arogancję i jest bardzo śmiałym, niepokojącym ruchem. Swoją postawą nie sugerujesz oddania sprawie i chęci do pomocy. Jeżeli w ciągu następnych dwóch tygodni Twoja aktywność nie spadnie, możesz spróbować ponownie, czego bym sobie (i Tobie) życzył.

Awatar użytkownika
Ukaliusz
GG: 47462086
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2033

16 maja 2013, 16:22

Witajcie!

Piszę w tym temacie któryś raz z kolei. O co chodzi mi tym razem? Otóż po ostatnim wyczynie pewnych osób na Shoutboxie postanowiłem po raz kolejny złożyć podanie i ubiegać się o przyjęcie mnie szeregów Kadry.

Bez większego owijania – byłem MG razy więcej, niż liczy połowa kadry na stan dzisiejszy. Mam spore doświadczenie w pracy jako Mistrz Gry. Nie boję się obowiązków i ciężkiej pracy, co myślę, że pokazałem podczas swoich kadencji. Aplikuję dla was moje kochane owieczki, by umilić wam swoją osobą i swoim wkładem grę na świecie Leviathan. Nie czynię tego z uwagi na to:

⇒ Posiadają prestiżową, zieloną plakietkę pozwalającą im wyróżnić się z tłumu;
Czy też, by nie mieć opóźnienia na Shoutboxie.

Oferuję wam po prostu siebie w wolnym czasie, którego pojawiło się ostatnio całkiem sporo. Jeśli po raz kolejny wybierzecie mnie moi drodzy wyborcy na fotel premiera… To nie to przemówienie.

"Cóż ten waść pierdoli?"
(staropol. "Co ten pan bredzi?")
Możecie zapytać po staropolsku. Najprościej będzie, gdy wypiszę wszystkie profity, które ofiaruję:
– Obecność osoby z doświadczeniem w Kadrze. – Jestem na forum od 03.09.2011, czyli należę do swoistego Pokolenia Kolumbów świata Leviathan;
– Sumienne dzielenie się pomysłami z resztą Kadry;
– Sumienne wypełniane obowiązków w postaci umilania graczom gry;
Porządek na shoutboxie, który niekoniecznie związany będzie z rozdawaniem tzw. "ostów";
– Zapewnienie pomocy graczom początkującym, jak i tym doświadczonym w niemal każdej sprawie;

Oczywiście samych profitów jest o wiele więcej, ale to nie oto chodzi. Decyzję zostawiam oczywiście władzom wyższym.

Pozdrawiam, Koshi.
Awatar użytkownika
Lafran
Lokalizacja postaci: Długi Trakt
GG: 4052074
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2220

05 lip 2013, 15:14

Tak jak obiecałem jeszcze na początku roku. Magister zdany (na kolana przed moją chwałą), obecnie studiuję już tylko jeden kierunek, w sprawach towarzyskich też spokój, (czyli mam dziewczynę i nie muszę tracić czasu by szukać nowej XD). Oficjalnie ja Lafran składam podanie o przyjęcie mnie do ekipy (ponownie), jako MG na stanowisku Opiekuna. Jeśli ekipa i administracja sądzą, że powinienem być na niższym stanowisku, czyli na początek skrybą nie ma problemu. Jak byłem poprzednio w ekipie pisałem raporty do Lasu Cieni i Smoczego morza.

Znacie mnie, wiecie, że na Levku jestem nie od dziś. Czasem mam problemy z interpunkcją (lepiej powiedzieć to na początku by było wiadomo), ale staram się dotrzymywać słowa (chyba, że choroba złapie).
Awatar użytkownika
Elten
Lokalizacja postaci: "Pod Wroną i Karoszem"
GG: 6761131
Karta Postaci: viewtopic.php?t=228

11 lip 2013, 21:13

Zgłaszam się na skrybę ponownie. Fuk dis. Raczej do końca wakacji będę, bo i tak nie mam co robić. Od września się okaże, ale też się postaram być.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

21 lip 2013, 17:18

Lafran, Eltenebreise – możecie czuć się przyjęci. Każdym z Was skontaktuję się prywatnie dzisiaj bądź jutro, przez GG.

Ukaliusz vel Koshi – tutaj specjalnie dałem Ci czekać, ponieważ nie sądziłem, że zgodnie z własnymi deklaracjami utrzymasz swoją aktywność na dostatecznie wysokim poziomie. Nie pomyliłem się – teraz na Leviathanie prawie w ogóle Cię nie ma, a na wysyłane drogą prywatną wiadomości nie odpisujesz. Z racji braku jakiegokolwiek odzewu, a tym samym porozumień dotyczących naszej współpracy niniejszym odrzucam Twą kandydaturę.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

25 lip 2013, 03:55

Brakuje nam obecnie dwóch Skrybów, a Opiekunowie są zawsze mile widziani (choćby z tego względu, że do sprawdzenia „wisi” obecnie jakieś pięć nietkniętych w ogóle Kart Postaci). Zapraszam do zgłaszania się!

Awatar użytkownika
Asterias
Lokalizacja postaci: Pustynne Wyżyny
GG: 4014804
Karta Postaci: viewtopic.php?t=887

30 lip 2013, 14:28

Zgłaszam możliwość i chęć sprawdzania kart do czasu aż sytuacja administracji się poprawi, a może nawet dłużej.

Wróć do „Nowiny”