Obowiązkowa aktualizacja KP

Nowości dotyczące Leviathana.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Obowiązkowa aktualizacja KP

21 sie 2016, 20:10

Na łamach gry ukazał się nowy wzór Karty Postaci. Względem starego zaszło kilka istotnych zmian, ale najważniejszy jest tekst mu towarzyszący. Określa szczegółowo wszystkie wymagania, o których wcześniej była mowa jedynie ogólnie, podaje listę najczęściej popełnianych przy pisaniu KP błędów, zawiera swoistą checklistę, według której można ją pisać i wiele innych, przydatnych elementów.

Każde konto, na którym Karta Postaci nie zostanie zaktualizowana do nowego wzoru zgodnie z wymogami wspomnianego wyżej tekstu, zostanie przeniesione do grupy "Akceptowani wstępnie". Wszyscy mamy na to czas do końca sierpnia bieżącego roku. Więcej o grupach można poczytać tutaj.

W związku z licznymi pytaniami na temat aktualizacji Kart Postaci powstał post rozwiewający wątpliwości. Dostępny jest on pod tym adresem.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

06 wrz 2016, 14:19

Dałem na aktualizację troszeczkę więcej czasu ze względu na moją nieobecność, ale obiecana zmiana statusu dokona się jeszcze w tym tygodniu.

Obejmie ona także konta, z których terminowo wrzucono zaktualizowane KP. Oczywiście będą one miały pierwszeństwo przy sprawdzaniu i w przypadku pozytywnego przejścia procesu akceptacyjnego natychmiast zagwarantują powrót do odpowiedniego statusu. Dziękuję wszystkim tym, którzy się wywiązali i przepraszam za opieszałość w sprawdzaniu zaktualizowanych Kart. Dopilnuję, żeby Ci, którzy zrobili swoje, niedługo czekali na przywrócenie do grupy „Akceptowani”. Przypominam jednakże, że o to również trzeba się wystarać, przechodząc przez normalny proces akceptacyjny. Tak, jak nowi użytkownicy. Kto nie da rady, pozostanie na akceptacji wstępnej po wieki wieków.

Wróć do „Nowiny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 20 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 19 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.