Obowiązkowa aktualizacja KP

Nowości dotyczące Leviathana.

Moderator: MG

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3709
Rejestracja: 01 wrz. 2011, 19:59
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Obowiązkowa aktualizacja KP

21 sie. 2016, 20:10

Na łamach gry ukazał się nowy wzór Karty Postaci. Względem starego zaszło kilka istotnych zmian, ale najważniejszy jest tekst mu towarzyszący. Określa szczegółowo wszystkie wymagania, o których wcześniej była mowa jedynie ogólnie, podaje listę najczęściej popełnianych przy pisaniu KP błędów, zawiera swoistą checklistę, według której można ją pisać i wiele innych, przydatnych elementów.

Każde konto, na którym Karta Postaci nie zostanie zaktualizowana do nowego wzoru zgodnie z wymogami wspomnianego wyżej tekstu, zostanie przeniesione do grupy "Akceptowani wstępnie". Wszyscy mamy na to czas do końca sierpnia bieżącego roku. Więcej o grupach można poczytać tutaj.

W związku z licznymi pytaniami na temat aktualizacji Kart Postaci powstał post rozwiewający wątpliwości. Dostępny jest on pod tym adresem.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3709
Rejestracja: 01 wrz. 2011, 19:59
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

06 wrz. 2016, 14:19

Dałem na aktualizację troszeczkę więcej czasu ze względu na moją nieobecność, ale obiecana zmiana statusu dokona się jeszcze w tym tygodniu.

Obejmie ona także konta, z których terminowo wrzucono zaktualizowane KP. Oczywiście będą one miały pierwszeństwo przy sprawdzaniu i w przypadku pozytywnego przejścia procesu akceptacyjnego natychmiast zagwarantują powrót do odpowiedniego statusu. Dziękuję wszystkim tym, którzy się wywiązali i przepraszam za opieszałość w sprawdzaniu zaktualizowanych Kart. Dopilnuję, żeby Ci, którzy zrobili swoje, niedługo czekali na przywrócenie do grupy „Akceptowani”. Przypominam jednakże, że o to również trzeba się wystarać, przechodząc przez normalny proces akceptacyjny. Tak, jak nowi użytkownicy. Kto nie da rady, pozostanie na akceptacji wstępnej po wieki wieków.

Wróć do „Nowiny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 14 użytkowników online: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 51991
Liczba tematów: 2959
Liczba użytkowników: 1034
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: kika2121
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.

Live czat z adminem

Czat z administratorem – klik!
W związku z tym, że Leviathan nie znajduje się jeszcze w swym finalnym kształcie, pytania do jego administratora są spodziewane, potrzebne i oczekiwane. Jeśli masz jakieś (albo chcesz po prostu pogadać o tym projekcie), kliknięcie na powyższy przycisk otworzy nową kartę z oknem rozmowy.