Aktualizacja i przyszłość Leviathana

Nowości dotyczące Leviathana.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Aktualizacja i przyszłość Leviathana

21 maja 2018, 15:47

Silnik Leviathana, phpBB, został zaktualizowany do wersji 3.2.2. Poprawki dotyczą stabilności, bezpieczeństwa i niwelacji większych i mniejszych problemów z funkcjonowaniem witryny (głównie od strony mechanizmów działających w tle).

Przepraszam Was wszystkich za to, że trwało to tak długo. Aktualizacja miała być szybka, a spowodowała mnóstwo problemów – problemów, których nie udało mi się rozwiązać na czas. Później nie miałem zaś dostępu do narzędzi, które by mi to umożliwiły. Do prac wróciłem w ten weekend i na szczęście udało się wszystko dopiąć. Starałem się wszystko przeklikać, ale gdybyście napotkali jakieś błędy, to zapraszam do zgłaszania ich poniżej.

Stwierdziłem ponadto, że aktualizacja to dobry pretekst do pewnych drobnych zmian w wyglądzie Leviathana. Co sądzicie?

Co zaś tyczy się jego przyszłości – obecnie prowadzone sesje zostaną doprowadzone do końca tak szybko, jak jest to możliwe. Jeśli mowa o sesjach ciągłych, takich jak chociażby „Tam, gdzie bogowie chodzą piechotą”, postaram się przynajmniej zamknąć obecny ich rozdział z jakimś przytupem.

Po tym gra zostanie tymczasowo wyłączona w celu przeprowadzenia remontu. Forma prawdopodobnie pozostanie bez zmian – pozostaniemy przy obecnym wyglądzie i silniku – ale treść zostanie całkowicie zaktualizowana. W tym momencie trudno mi stwierdzić, czy będzie to oznaczało zachowanie ciągłości fabularnej, czy też przeskok akcji w czasie.

W trakcie prac nie pozostawię Was bez słowa – planuję informować Was o postępach kilka razy tygodniowo, co po ostatnich przestojach powinno być więcej niż ożywcze mimo zablokowania możliwości samej gry. Zdaję sobie sprawę z tego, jak duże wyzwanie przede mną stoi i nie dopuszczę do tego, by Leviathan podzielił los innych zamkniętych na potrzeby renowacji gier, które nigdy się już po tym nie otworzyły.

Więcej szczegółów podam w przyszłości, miejmy nadzieję niedalekiej. Do tego czasu gra będzie toczyć się normalnym trybem, w miarę możliwości z zachowaniem jej zasad dotyczących wymaganej prędkości odpisywania.

Wróć do „Nowiny”