Chatka na skraju lasu

Bogaty w słoneczne polany i leśne strumyczki Las Cieni potrafi ukazać się również ze swojej jasnej strony. Jednak im dalej na południe, tym mroczniej i niebezpieczniej.
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2013, 22:35
Lokalizacja postaci: Trakt Iquański
GG: 49178381
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2772

Chatka na skraju lasu

29 mar 2015, 14:12

Niewielka chata o długości około 6, szerokości około 9 i wysoka na ponad 2 metry z dębową ścianą frontową w której znajdowały się drzwi wykonane z tego samego materiału. Zarówno dach jak i pozostałe ściany obudowane były ziemią, która zdążyła już obrosnąć trawą, mchem i mniejszymi roślinami, co nadawało budowli wygląd lepianki. Efekt ten psuł jedynie szeroki komin o przekątnej około metra wystający z okalającej go gleby. Jeśli przechodzący zdecydowałby się wejść do chaty po przejściu przez drzwi trafiłby do największej izby w lokacji. Jedynym wyposażeniem, jakie dało się tam dostrzec był średniej wielkości stół z trzema krzesłami. Po prawej stronie od wchodzącego znajdowało się spore palenisko wielkości pozwalającej upiec na rożnie dzika. Było ono obudowane kamieniami, natomiast w środku tegoż obudowania znajdowały się znaczne ilości popiołu i niedopalonego drewna, nad nim wybudowany został swego rodzaju wyciąg zgarniający dym do komina. Obok ustawione były już wysuszone polana gotowe by zostać użyte do ogrzewania chaty.

Na przeciwległej od wejścia ścianie umiejscowiona została para drzwi. Te z lewej prowadziły do niewielkiej izby o szerokości 3 i długości 3. Znajdował się w niej tylko dębowy stół, nad którym wisiał obraz przedstawiający mężczyznę w czarnej zbroi na tle chaty. W prawym dalszym od wejścia rogu z podłogi były wyjęte trzy deski odsłaniające glebę. Drugie drzwi natomiast doprowadziłyby hipotetycznego odwiedzającego chatę do szerszego o 3 metry (od poprzedniej izby) pomieszczenia w którym znajdował się szkielet łóżka bez siennika, niewielki stolik, oraz dwa krzesła.

Cała lokacja była zakurzona, w kurzu jedynie została wydeptana ścieżka prowadząca od drzwi wejściowych do najmniejszej izby, a w niej do stołu i dziury w podłodze.
Do chaty wprowadziły się już pająki i rozpoczęły rozwieszać swoje sieci.
Obecnie ta lokacja jest pusta.

Wróć do „Las Cieni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 19 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]
Liczba postów: 52273
Liczba tematów: 2979
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.