Podziemne tunele

Nazwa Pustyni Śmierci jest aż nazbyt trafna - bez znajomości tego terenu trudniej przeżyć tutaj dłużej niż dwa dni. Jeżeli przemierzającym ją śmiałkom dane będzie spotkać grupę nomadów lub pustelnika, z pewnością uzyskają informacje na temat najbliższej oazy, zwykle jednak oddalone są one od siebie o kilka dni forsownego marszu.
Awatar użytkownika
Faust
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2011, 18:38

Podziemne tunele

02 paź 2011, 17:38

Pod pustynią śmierci, rozciągają się podziemne tunele i korytarze. Faust niedawno odkrył obecność tych pozostałości po jakiejś starożytnej kulturze. Demonolog wciąż bada podziemia. Na razie udało mu się zabezpieczyć małą część tuneli. Duży hol i kilka pokoi. To tutaj przeprowadza swoje eksperymenty. Po niezbadanych częściach korytarzy, wciąż biegają dzikie potwory i mutanty. Nie mówiąc już o demonach różnych maści. W najbliższym czasie Faust planuje odkryć kolejne części tuneli. Wejście do nich jest znane tylko jemu i zabezpieczone stosownymi pułapkami i zaklęciami.
Obecnie ta lokacja jest pusta.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

04 paź 2011, 20:02

MG:

Faust wytworzył mały, niestabilny portal pomiędzy celą, w którym wraz z Koshimazakim stworzył sobie laboratorium, a swoją pracownią. Cały proceder został wyczuty przez znajdujący się niedaleko patrol Zachodu, którzy (również magicznie) zabezpieczali spory teren wokół Wolenvain, aby uniemożliwić ważnym personom ucieczkę. Spodziewając się dużej nagrody za odkrycie drogi ucieczki, którą przecież mogła zbiegać królowa, wkroczyli do podziemnych tuneli. Podczas drogi do pomieszczeń zajętych przez Fausta natknęli się na kilka z jego tworów, z łatwością radząc sobie z nimi za pomocą miecza i magii. W końcu dotarli do jego pracowni, widząc niestabilną mgiełkę o owalnym kształcie. Cały wystrój tego miejsca wzbudzał ich odrazę, a samo przejście wyglądało, jakby zostało stworzone przez amatora.
– Żałosne - mruknął spod maski jeden z magów Zachodu, gdy nagle z portalu wyskoczył Faust we własnej osobie. Widząc przed sobą tuzin uzbrojonych wojowników nie miał wyboru – musiał wycofać się z powrotem przez przejście, ryzykując tym samym trafienie w zupełnie inne miejsce, ale udało mu się – pojawił się w celi Koshimazakiego, zdyszany i przerażony odkryciem jego tajnego miejsca.
– Wycofajcie się – rzekł dowódca patrolu, mag w inkrustowanej złotem todze. – Musimy zniszczyć to plugawe miejsce – wojownicy wycofali się posłusznie, na miejscu zostawiając tylko dowódcę oraz jego asystenta, którzy wytworzyli własne portale prowadzące na zewnątrz kompleksu.
– Myślę, że już się stąd wydostali. Możemy zaczynać - rzucił krótko przywódca. Obaj przystąpili do czarowania, na odległość rozmieścili w każdym z tunelów mały ładunek magiczny, który po aktywacji miał wywołać potężny wybuch mający zawalić tunele pełne obrzydliwych mutantów i oszalałych, pomniejszych demonów. Rytuał przebiegł bez zarzutu, po aktywacji obaj magowie wskoczyli w swoje portale, w porę unikając pandemonium. Czekający na zewnątrz ludzie usłyszeli tylko głuche tąpnięcie i zobaczyli, jak z wyjścia tunelu wylatuje chmura piasku, a wewnątrz odzywa się przerażający ryk umierających stworzeń.
Magowie pojawili się nieco dalej, otrzepując szaty z pyłu, po czym dołączyli do reszty patrolu.
– To powinno udaremnić tym tchórzom uciekanie z miasta tą drogą.
Ten mały oddział Zachodu nie wiedział jednak, jakie nieszczęście spowodował. Demon uwięziony w Tismie, a następnie w Koshimazakim został uwolniony, zmierzając w nieokreślonym kierunku, zamierzając opętać kogoś o słabym umyśle.
Awatar użytkownika
Faust
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2011, 18:38

04 paź 2011, 20:05

No to zajebiście żeś napisał…

// To masz zajebistego Warna – Korith.

Wróć do „Pustynia Śmierci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 17 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 16 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.