Brama Główna w Świątyni Urag Mala

Przybytki różnych bóstw rozsiane po Jaśminowym Parku. Niektóre z nich podupadłe, inne nadal doglądane przez wyznawców. Najbardziej prominentne zbudowane zostały ku czci Lorven Protektorki Dusz.
Awatar użytkownika
Karta Postaci: viewtopic.php?t=1043

Brama Główna w Świątyni Urag Mala

08 gru 2011, 20:48

Wreszcie przybyli pod bramę świątyni. Etoiles mógł się spodziewać, że to miejsce może być mroczne, ale nie aż tak. Jednak krwistooki nie przestawał być pewny siebie, nawet gdyby sami bogowie zeszli i objawili mu się, nadal stałby wyprostowany z uśmiechem i błyskiem w oku. Tak więc odwrócił się do pólelfki siedzącej na koniu i oznajmił
Tutaj mamy kwaterę główną, udajemy jakiś tam wierzących, czy kapłanów, ale to tylko dla zmyłki.
Po drodze mało rozmawiali i nie zdążył jej przygotować na pewną rzecz, a dokładniej osobę. Nagle zza rogu wyszedł człowiek, tak przynajmniej mogło się wydawać.
To jest Orent, mój ożywieniec, nie próbuj go zabijać, bo ja już to zrobiłem.- oznajmił pirat, podając jednocześnie dłoń, aby kobieta mogła wygodnie zsiąść. Po czym wziął wór z wyposażeniem człowieka zamordowanego w lesie i zapraszającym gestem dłoni wskazał bramę świątynną. Miał nadzieje, że wewnątrz czeka Niniel, bo sam nie wiedział co począć z rekrutką.
Obecnie ta lokacja jest pusta.
Awatar użytkownika
Karta Postaci: viewtopic.php?t=1043

10 gru 2011, 19:59

Etoiles patrzył na to wszystko z lekką rezerwą i odrazą, lubił śmierć, lubił zabijać, ale topić to najgorsze co mogło spotkać pirata. Tak się przynajmniej chłopakowi wydawało. Trzeba było mu przyznać, że lubił Eliannę i gdy tylko ciecz ustąpiła otarł włosy umarłej. Nie była mu droga i bez problemu posłałby ją na śmierć, ale nie tu, nie taką. Wydawała się tylko zagubioną w swym cierpieniu.
Nie było potrzeby ją zabijać.– powiedział patrząc na zabójczynie. Chwycił bezwładne ciało i kierując się ku wrotom świątyni.
Choć za mną– zawołał przez ramie.
Awatar użytkownika
GG: 21184602
Karta Postaci: viewtopic.php?p=18221#18221

10 gru 2011, 20:06

Ona wtedy zabiłaby mnie. Wybacz mi – powiedziała i ruszyła przed siebie. Patrzyła na zwłoki i cicho płakała. Zrobiła się miękka, nie mogła tego znieść. Przez głowę przechodziły jej obrazy, gdy półelfka dusiła się pod wodą. Miała wyrzuty sumienia, jednakże chciała przeżyć.
Gdzie idziemy? – zapytała cicho i otarła łzy. Wiedziała, że musi wziąć się w garść i na zawsze zapomnieć o sprawie, która się dzisiaj wydarzyła. Obiecała sobie w głębi, że od teraz poradzi sobie sama. Cinamone oddalała się coraz bardziej, gdy nagle zauważyła, że jest w jakimś dziwnym pomieszczeniu. Nie wiedziała już Bramy.

Cini i Eto [z/t]

Wróć do „Świątynie”