Sprawy Entropii

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Sprawy Entropii

08 lip 2012, 23:35

W tym temacie omawiane będą pozafabularne oraz niektóre fabularne sprawy związane ze Stowarzyszeniem znanym szerzej jako Entropia, w miarę możliwości będę również przyjmował wszelkie pytania na temat ew. przyjęcia danej postaci do drużyny i tak dalej. Temat jest otwarty, może się w nim wypowiedzieć każdy zainteresowany, można tu także zaczynać osobne dyskusje, jednak oscylujące wokół Entropii.

Członkom polecam śledzenie go, bowiem będę tutaj informował np. o decyzjach dotyczących pominięcia danej osoby w kolejce odpisywania podczas wyprawy na Pustynię Śmierci. Już teraz namawiam do nieprzestrzegania umownej kolejki odpisywania – piszcie tak często, jak możecie, gdy najdzie Was wena, nawet po kilka razy w jednym cyklu. Ze spoilerów – przyznam, że jako Infi zaplanowałem pewne „atrakcje” na trakcie, więc namawiam do jak najszybszego ruszenia za mną spod bramy zachodniej.
Awatar użytkownika
Kenhkar
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Karta Postaci: http://www.leviathanrpg.pl/viewtopic.php?p=29652#29652

19 lip 2016, 01:23

Skąd taka decyzja? Przenosiny do nowego miasta, początek studiów, mnóstwo nowych obowiązków — i tak nie mogłem już trzymać się mocno leviathańskiej ekipy, a te parę miesięcy temu zaczęło brakować czasu nawet na odpisywanie. Żałuję trochę, ale tak czasami jest. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę jeszcze pograć na Levku, ale obecnie po prostu mam inne rzeczy do roboty.

[/i]
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

19 lip 2016, 09:39

Chyba Ci coś musiało w L. nie pasować, bo przecież godzinka-dwie w tygodniu (czy w przypadku Entropii – miesiącu) to nie jest dużo czasu na rozrywkę. Na pewno przeznaczasz na nią więcej, bo inaczej umarłbyś na zawał ze stresu.

Rozumiem jednak, że to głównie moja wina, ze względu na moje ociąganie się w odpisywaniu postacią albo jakieś nieodpowiadające Ci założenia projektowe, jakie poczyniłem podczas tworzenia tej gry. Leviathan przestał być przez to rozrywką, w której chcesz uczestniczyć.

No cóż, bywa i tak. Liczę się z tym, że przedświt nowego L. zobaczą tylko nieliczni. Fajnie by było, gdybyś był wśród nich, ale jeżeli ruszymy ostro z fabułą i Kenhkar gdzieś się w tym czasie zagubi, to przynajmniej wszyscy jesteśmy na to przygotowani. Dzięki za informacje, dobrze, że nie odchodzisz bez słowa. To dobrze o Tobie świadczy. Niewielu zdobywa się na podobną szczerość.

Co do Entropii… :soon:

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

12 sie 2016, 23:47

Doszedłem już do ładu ze wszystkimi prowadzonymi przeze mnie wątkami i jestem w nich na bieżąco (niektóre czekają na MG-post od kilku dni, co przy kilku miesiącach przerwy, jakie zafundowałem Leviathanowi wcześniej, jest pestką). Odpiszę więc na dniach, prawdopodobnie po po 15.08.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”