Sprawy Entropii

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Sprawy Entropii

08 lip 2012, 23:35

W tym temacie omawiane będą pozafabularne oraz niektóre fabularne sprawy związane ze Stowarzyszeniem znanym szerzej jako Entropia, w miarę możliwości będę również przyjmował wszelkie pytania na temat ew. przyjęcia danej postaci do drużyny i tak dalej. Temat jest otwarty, może się w nim wypowiedzieć każdy zainteresowany, można tu także zaczynać osobne dyskusje, jednak oscylujące wokół Entropii.

Członkom polecam śledzenie go, bowiem będę tutaj informował np. o decyzjach dotyczących pominięcia danej osoby w kolejce odpisywania podczas wyprawy na Pustynię Śmierci. Już teraz namawiam do nieprzestrzegania umownej kolejki odpisywania – piszcie tak często, jak możecie, gdy najdzie Was wena, nawet po kilka razy w jednym cyklu. Ze spoilerów – przyznam, że jako Infi zaplanowałem pewne „atrakcje” na trakcie, więc namawiam do jak najszybszego ruszenia za mną spod bramy zachodniej.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

03 sty 2013, 17:25

Lleyrnimehth prawiła, że będzie w stanie odpisać 3 stycznia. Posta nadal ani widu, ani słychu. Poczekam jeszcze do jutra na jakiś odzew i informacje na temat posta. Jeśli ich nie uzyskam, to napiszę posta swoją postacią, bo nie chcę, aby znowu fabuła tak długo stała, a mam coś Infim do zrobienia. Oczywiście, prośbę o napisanie postów kieruję do wszystkich, poza Tarnalem, członków grupy. Widzę, że praktycznie żadne z Was nie ma teraz czasu czy może ochoty na aktywną grę, więc chociaż ułóżcie swoje postacie do snu, aby potem nie było niespójności fabularnych, a gdy nastanie świt wybudźcie je i będziemy mogli ruszać (łącznie wymagać to będzie maksymalnie dwóch postów). Kolejny etap – Varti.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

13 sty 2013, 17:13

Napisałem posta, w którym rozpocząłem swoistą „biesiadę”. Teraz prawdopodobnie powymieniam kilka postów z Asteriasem, być może pójdziemy gdzieś, a następnie wrócimy do obozowiska, gdzie chyba niezbyt wiele się już podzieje. Mam nadzieję, że po tym, jak znów wkroczę Infim na polankę napiszę tylko posta, jak idę spać i przewinę czas, opisując świt i od razu robiąc z/t do Varti.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

29 sty 2013, 13:28

Jeżeli komuś nie chce się pisać z Entropią bądź nie ma na to czasu/chęci/ochoty to teraz ma idealną szansę, aby odpuścić. Jako Infi stworzyłem fabularną sytuację, która pozwoli każdemu na w miarę uzasadnione odłączenie się od drużyny. Jeżeli ktoś nie odpisze swoją postacią w przeciągu następnych 48 godzin, opisując w swym poście jak to idzie za Infim w stronę Varti, to zwyczajnie wykreślę go z listy członków drużyny i problem z głowy. Jeśli natomiast ktoś w tym czasie zdąży odpisać, zadeklaruje tym samym chęć szybkiego (jak na Entropię) wymieniania się postami (co oznacza, że nikt nie będzie na nikogo miesiącami czekał). Proszę więc, aby każde z Was zastanowiło się, czy aby na pewno jest na to gotowe.

Oczywiście, możecie odpisać po tych 48 godzinach, ale nie gwarantuję, że Wasze postacie dogonią wtedy Infiego i tych, którzy zdecydują mu się towarzyszyć, a nawet jeśli, to informuję, że nie zawaham się przed porzuceniem kogoś za nieodpisywanie w czasie.

Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum
Lokalizacja postaci: Dwór Pomiędzy Spektrami
GG: 50433717
Karta Postaci: viewtopic.php?t=961

04 lut 2013, 19:30

Ogłaszam, że Arael i Aster mają 24h na odpis. Jeżeli nie odpiszą, fabuła potoczy się dalej.

Zmobilizujcie się, na bogów. Było świetnie, a nagle zwolniliście.

@edycja: Aster i Arael zostali poinformowani drogami prywatnymi o limicie czasowym.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

09 lut 2013, 23:11

Odpiszę jutro po godz. 16:00. Z racji, że Ajumi tak czy inaczej nie ma w weekendy nie zrobi to naszemu wątkowi większej różnicy. Upraszam równocześnie Asteriasa i Arael o spięcie nadobnych pośladków i przyspieszenie akcji – Kenhkar już śpi, u mnie akcja też będzie się niebawem kończyć, a Wy nadal jesteście w sali biesiadnej. Nie chciałbym na nikogo czekać dłużej, niż jest to potrzebne, ponieważ rankiem musimy jeszcze sprawić sobie odpowiednie na pustynię wdzianka i ekwipunek, do czego będzie potrzebna mobilizacja wszystkich członków naszej uszczuplonej Entropii.

Dodatkowo informuję, że po tym, jak opuścimy Varti zaktualizuję Kartę Stowarzyszenia, dopisując historię naszej drużyny i usuwając część nieaktywnych w tym momencie członków. Spóźnialscy – nadal macie szansę! Wszak wyżej zadeklarowaliście swą chęć dalszego uczestniczenia w wydarzeniach związanych z Entropią.

Nadobne poślady Arael są spięte, jednak Asteriasów nie widziały moje nieelfie oczy od paru ładnych dni.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

20 lut 2013, 17:09

W związku z tym, że Arael nie będzie mógł wejść na forum do odwołania, prosił MG Aleksisa (albo któregokolwiek innego, jeśli ten nie będzie w stanie) o ułożenie jego postaci do snu w karczmie Varti. Nie mnie określać, jak należy rozpatrzeć tę prośbę (szczególnie, że dla zasady Kadra nie kieruje postaciami graczy), niemniej sprawa jest wyjątkowa i tuszę, że zostanie rozwiązana zgodnie z wolą Arael(a).
Ja ze swej strony przepraszam za brak odpisów w ostatnich dniach – jest to spowodowane moją niedyspozycją, która stopniowo już ustępuje. Postaram się wrzucić posta już dzisiaj.
Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum

22 lut 2013, 23:41

Zajmę się Arael. Wymyślę fabularny powód jej "zawieszenia", aby chociaż czytało się to naturalnie na fabule. Post pojawi się jutro, nie wiem dokładnie o jakiej porze, ale jutro.
Awatar użytkownika
Arael
GG: 36159745
Karta Postaci: viewtopic.php?p=15819#15819

06 mar 2013, 18:41

Nie żebym poganiał, ale kiedy cokolwiek się ruszy?
No dobra, poganiam.
Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum

07 mar 2013, 14:33

Tak. Post… nadchodzi.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

07 mar 2013, 17:04

Poprzesuwałem posty z tematu „Entropia” do tego, bardziej odpowiedniego. Dodatkowo informuję, że Infi ruszy się… wkrótce.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”