Sprawy Entropii

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Sprawy Entropii

08 lip 2012, 23:35

W tym temacie omawiane będą pozafabularne oraz niektóre fabularne sprawy związane ze Stowarzyszeniem znanym szerzej jako Entropia, w miarę możliwości będę również przyjmował wszelkie pytania na temat ew. przyjęcia danej postaci do drużyny i tak dalej. Temat jest otwarty, może się w nim wypowiedzieć każdy zainteresowany, można tu także zaczynać osobne dyskusje, jednak oscylujące wokół Entropii.

Członkom polecam śledzenie go, bowiem będę tutaj informował np. o decyzjach dotyczących pominięcia danej osoby w kolejce odpisywania podczas wyprawy na Pustynię Śmierci. Już teraz namawiam do nieprzestrzegania umownej kolejki odpisywania – piszcie tak często, jak możecie, gdy najdzie Was wena, nawet po kilka razy w jednym cyklu. Ze spoilerów – przyznam, że jako Infi zaplanowałem pewne „atrakcje” na trakcie, więc namawiam do jak najszybszego ruszenia za mną spod bramy zachodniej.
Awatar użytkownika
Kenhkar
Karta Postaci: http://www.leviathanrpg.pl/viewtopic.php?p=29652#29652

16 mar 2014, 22:13

Kenh dziewoi nie zostawi. Co najwyżej może ona paść w trakcie przejazdu na skorpiony. Wtedy czarodziej pozwoliłby piaskom zająć się jej ciałem. Ale żywej nie porzuci. Tu o postać się rozchodzi, a nie ratowanie dupy Araelowi.

Więc to generalnie wola Xariela, czy założy w kolejnym MG—poście, że Kenh wziął ze sobą Arael i ta padła po drodze albo też pozbędziemy się jej w Varti.

Ewentualną rozmowę z Asterem, którą Kenhkar niejako próbował nawiązać, można bez żadnych skrupułów pominąć. Wtedy akcja skoczy nam do przodu.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

23 mar 2014, 03:45

Zapowiada się, że skorpion mnie zeżre. W każdym razie – Entropia zmniejszyła się (już oficjalnie) do dwóch członków, więc mam chociaż nadzieję, że jakoś mnie pomścisz, Kehnkarze.

Awatar użytkownika
Kenhkar
Karta Postaci: http://www.leviathanrpg.pl/viewtopic.php?p=29652#29652

23 mar 2014, 16:13

Spokojna głowa, Keniu nadciąga.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

28 mar 2014, 22:44

Entropia niebawem ponownie zawita do Varti, więc jeżeli ktokolwiek by się tam jakoś, przypadkowo oczywiście, znalazł, ma szansę dołączenia do nas na kolejną wyprawę.

Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

12 maja 2014, 21:14

No, moi drodzy. Liczę na to, że akcja w karczmie rozgorzeje, a Ciemny jednak ożyje, albowiem smuci mnie sytuacja Kenkhara, który chciałby pograć, a nie może. W innym wypadku postaram się dostarczyć siedzącej tam części Entropii jakiejś rozrywki.

Jeśli chodzi o sytuację Infiego, liczyłem, że post Argi pojawi się dziś, gdy wspominał, że właśnie go pisze. Posta nie ma, więc informuję, iż ma on czas do jutra. Czasu tego nie precyzuję dokładnie, po prostu mój odpis z rozstrzygnięciem całego chaosu pojawi się w ciągu jutrzejszego dnia. Jeśli zdąży przede mną, jego szczęście. Jeśli nie… cóż.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

26 maja 2014, 23:16

Dobra, gadałem z Ciemnym. Podobnie jak większość ludzi na etapie szkolnym ma teraz kompletnie zawalony terminarz. Pojawi się na forum (i w Entropii) prawdopodobnie pod koniec czerwca. Możliwe, że zdąży na początek wyprawy (choć to mało prawdopodobne). Nie wiem tylko, czy moja postać zechce bez niego wyruszyć. Traktuje go jako objawienie, osobę, która znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie, kogoś, kto po prostu musi z nią iść. Cóż, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

14 sie 2014, 02:12

Vyrn będzie przez jakiś czas nieobecny, więc nie obraziłbym się, gdyby teraz odpisał ktoś inny. Nie spać, zwiedzać.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

01 mar 2015, 19:54

Hej, Entropio, jak życie? Mam nadzieję, że dobrze. Planuję przewinąć fabułę Infiego o kilka dni w jednym poście, bo nie mam żadnych planów na to, co mógłbym nim jeszcze porobić w Varti. Sugeruję, abyście zrobili to samo, bo strasznie mnie roznosi chęć ponownego odwiedzenia Pustyni Śmierci. Proszę, abyście do mnie napisali, co sądzicie o tym pomyśle i czy Wam pasuje. Dobrze byłoby, gdyby wypowiedział się również nasz MG, Xariel.

Awatar użytkownika
Vyrn
Karta Postaci: viewtopic.php?p=46445#46445

01 mar 2015, 21:39

Dla mnie K. Vyrn na razie też nic szczególnego nie robi, tylko trzeba przyjąć, że mojemu złodziejaszkowi po raz drugi nastawiono nos.
Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

01 mar 2015, 22:07

Pomysł jak najbardziej wspierany przez MG. Raczej nie ma co opisywać przez kolejne x postów, że wasze postacie budzą się, odpoczywają, kiszą w pokojach, chodzą i tak dalej. Jeśli tylko Entropia stworzy dogodną do tego sytuację swoimi postami, poprzez przykładowe nieleżenie na środku miasta z rozwalonym nosem jestem gotów przewinąć wszystkim fabułę za jednym zamachem.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”