Spekulacje fabularne

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum
Lokalizacja postaci: Dwór Pomiędzy Spektrami
GG: 50433717
Karta Postaci: viewtopic.php?t=961

Spekulacje fabularne

22 maja 2013, 18:57

Po przeczytaniu posta Infiego, dokładnie ostatniej jego części oddzielonej enterem, doznałem wielkiego szoku. "Ona mnie uwolniła". Tyle wystarczyło, aby przerobić martwy mózg byłego alchemika w martwą biologiczną papkę.
Nie znam fabuły Morka, ale ma dziwne wrażenie, że jest to powiązane z Elain – elfim NPC, z którym wiązałem fabułę za życia. Sprawa wygląda tajemniczo ponieważ Elain, jak zapewne pamiętacie, pojawiła się RANNA w zniszczonym ratuszu. Wyszła z domku elfów chyba cała i zdrowa, a pojawiła się ranna. Nie wiem czy dobrze myślę, ale jej obecny stan zapewne jest powiązany z kontaktem "portali". Chodzi oto, że Mork jak i Elain używają czasoprzestrzeni. Może to przez Morka, Elain została przez jakąś wytworzoną siłę zraniona? I, co takiego zostało uwolnione? Co o tym myślicie?

Temat powstał po to, aby podyskutować i snuć teorie. Zapewne nie raz MG was zaskoczył. Dlaczego by nie pogadać o tym? Wcielić w "detektywa" i spróbować przewidzieć akcję. Cóż, mi to średnio wychodzi, ale sprawia mi przyjemność. Swoją drogą, nie mogę się doczekać posta w chatce Festara. Może tam dostaniemy, o ile kogoś także to interesuje, jakieś wskazówki w całej tej akcji?
Awatar użytkownika
Sadrigal
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 23150683
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3060

14 sty 2016, 17:36

Rejrand wygrywa, chyba że kogokolwiek wystawi Derin rozwali go w drobny mak. Sprzeczka pomiędzy Rejrandem a Virnhildem jest wewnątrzwolenvaińska i faworyzuje Rejranda dość mocno, bo popiera go miliard stronnictw w namiestnictwie stołecznym. Ale wszystkiego najlepszego Virnhildowi życzę. Ciekawie mogłoby być, gdyby doszło do separacji Derinu i WV, dwa osobne państwa, dzielące ze sobą tereny Autonomii. Robialne, jeśli dojdzie do impasu.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”