Pożegnanie

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Drasim
Lokalizacja postaci: Kamienica Patriotów
GG: 7643593
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2815

Pożegnanie

04 lip 2016, 14:21

Nazwa tematu jest nieco na wyrost bo nie opuszczam Leviathana, ale jednak żegnam się z posadą Mistrza Gry, którą pełniłem dosyć długo i chciałbym w związku z tym nieco podsumować swoją pracę. Byłem w Kadrze ponad dwa lata, raz bywało lepiej, a raz gorzej. Moja aktywność ogólnie nie była zbyt powalająca, ale myślę, że przez większość czasu dosyć sprawnie odpisywałem. Sprawdziłem kilka kart, często przymykając oko na wiele rzeczy, jakoś tak zawsze ulegałem użytkownikom i starałem się "robić im dobrze" (bez skojarzeń proszę). Podejmowałem również próby zachęcania graczy, którzy w jakiś sposób się zostali zrażeni przez coś na Leviathanie, ale nie wychodziło mi to zbyt dobrze mimo starań. Mój wkład w tworzenie świata gry nie był zbyt wielki, ostatecznie napisałem jedną kartę rasy, która nie będzie odgrywała większego znaczenia w najbliższym czasie.

Na Leviathanie zaczynałem jako zupełny random, niczym się nie wyróżniający. To tutaj zacząłem swoją przygodę na pbf-ach i było ciężko, ale krok po kroku stawałem się coraz lepszy. Na początku pokonałem postać innego gracza w walce, później podjąłem się wyprawy, która skończyła się dla mnie tak fatalnie jak dla Zelera w jaskiniach. Wróciłem z inną postacią już nieco lepiej przemyślaną i napisaną, chociaż ciągle daleko jej jest do ideału. I gdy rezygnował ze swojego stanowiska Kot to pomyślałem, że mogę spróbować swoich sił. Ciągle nie wyróżniałem się niczym za bardzo, ale jakoś nikt inny nie kwapił się do roli Mistrza Gry, a ja stwierdziłem, że się przydam. Nie prowadziłem zbyt wielu sesji, a te które prowadziłem były raczej małe i nie odciskały swojego piętna na świecie gry. Daleko mi do poziomu, który chciałbym osiągnąć, mam świadomość tego, że prowadzone przeze mnie sesje nie powalały jakością, zwłaszcza ostatnia jakiej się podjąłem. Miałem pewien pomysł, którego jednak nie przemyślałem dobrze i ostatecznie nie wyszło z tej sesji nic ciekawego. Nadszedł też czas, że miałem mniej czasu i czułem pewne wypalenie jako MG, więc moje posty były jeszcze słabsze. Na koniec też pozwoliłem by moje rozgoryczenie i emocje przelały się na SB za co przepraszam. Wszystkim uczestnikom moich sesji dziękuję za wytrwałość i pojawiające się słowa wsparcia. Wiem, że niejednokrotnie zawodziłem jako Mistrz Gry i przepraszam Was za słabe odpisy, rozwiązania i nietrafione pomysły.

Krótko podsumowując, mam sobie wiele do zarzucenia. Dużo mi brakuje do bycia naprawdę dobrym Mistrzem Gry, myślę po prostu, że póki co lepiej odnajduję się w prowadzeniu postaci. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wrócić Kadry z nowymi siłami, gdy mój warsztat znacząco się poprawi, a wiedza na temat funkcjonowania Lewiatana wzrośnie. Być może wtedy będę mógł Wam poprowadzić naprawdę ciekawą sesję bez żadnego zamulania i problemów. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i przepraszam. Z czego mogę zostać zapamiętany? Z pewnością w pamięci niektórych zostanie kurczakołak (który wcale nie wygląda jak kurczak w żadnym miejscu), morderczy stalaktyt też jakoś zapisze się w historii i może bazyliszek pokonany przez dzielną drużynę.

Awatar użytkownika
Ropień
Lokalizacja postaci: Lwi Bród
GG: 6550057
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2770

04 lip 2016, 19:29

Próbuję się nie rozczulać, ale chyba nie mogę.

Kilka najpiękniejszych chwil mojego życia spędziłem na narzekaniu na MGowanie Drasima i jego sesje. Świetnie się bawiłem, rakując na Twojej sesji Trefnisiem i spekulując co się stanie dalej, co sprawnie ukrywałem pod narzekaniem. Chcę, żebyś wiedział, że zawsze w głębi serca byłeś moim ziomeczkiem, a narzekałem żartobliwie. Nigdy nie zapomnę straszliwych potworów, których głowy potem wybuchały jak arbuziki od strzelających stalaktytów-morderców.

Życzę Ci powodzenia w ponownym dołączaniu do Kadry. Myślę, że bardzo dobrze, że nie masz poziomu, który chciałbyś osiągnąć. Jak mądry człowiek raz powiedział - nie mógłbyś się wtedy udoskonalać, bo byłbyś w sobie zakochany. Myślę, że trochę pograsz, mniej pospinasz na ShoutBoxie i znów spotkamy się jako MG i gracz, jak za nietakstarych, dobrych czasów.

Będzie mi Cię brakowało, Pomarańczowy Kormoranie.

tak naprawdę to nie
bo nigdzie nie idziesz
heh

Wróć do „Dyskusje i propozycje”