Paladyni na Rezbonie

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Paladyni na Rezbonie

18 paź 2016, 23:08

Szykuję sesję dla paladyna Loitanasa, która dotyczyć będzie niezwykle istotnych z perspektywy fabuły globalnej wydarzeń. Czytałem na ShoutBoxie, że paru z Was, moi drodzy użytkownicy, szykuje postacie paladynów (w związku z Wolnizną, która niedawno nastała).

Jeżeli to prawda, to proszę o konkretne informacje w tym wątku lub dowolnym kanałem prywatnym. Mogę umieścić Wasze postacie w mojej sesji, co zapewni im bardzo dobry start. Wolałbym jej nie zaczynać, jeśli zaraz ma mi się pojawić kilku rycerzy zakonnych, których i tak będzie trzeba jakoś wprowadzić do gry. Z oczywistych względów zależy mi więc na tym, aby stworzyć z nich drużynę, wkręconą dodatkowo od razu w jakiś ciekawy wątek.

Czasu na ustalenia trochę mamy, bo chociaż posiadacz Loitanasa zadeklarował chęć dokończenia jego Karty Postaci, to, znając życie, trochę to jeszcze potrwa. Niemniej proszę jednak o jak najszybsze ogarnięcie się w tej sprawie.

Awatar użytkownika
Loitanas

19 paź 2016, 12:08

Ze swojej strony mogę zaoferować jakieś relacje między postaciami i zapewnienie o szybkim poprawieniu swojej KP, żeby zacząć przygodę jak najszybciej.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”