TapaTalk na Leviathanie?

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.

Używasz TapaTalka do przeglądania for dyskusyjnych?

Tak
0
Brak głosów
Nie
7
100%

Liczba głosów: 7
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

TapaTalk na Leviathanie?

20 lip 2017, 17:37

Wiem, że zapowiadałem i obiecałem Wam TapaTalka na Leviathanie, ale nie wiem, na ile w ogóle by się on przydał i jak szeroko jest stosowany. TapaTalk to aplikacja ułatwiająca pisanie na forum dyskusyjnym, która powstała, gdy te nie były zbyt dopasowane do urządzeń mobilnych. Wydaje mi się, że na nowym Leviathanie wygodnie się pisze z komórki, więc TapaTalk jest jednak niepotrzebny.

Przekonanie to wywodzę z Waszych relacji, bo sam nie mam telefonu, na którym mógłbym to przetestować. Nie wiem więc nawet, jak taki TapaTalk miałby wyglądać i działać. Nie mam też potrzeby wchodzenia mobilnie na Leviathana. TapaTalk działa tylko na samym forum, nie obsługuje SB ani innych bajerów.

Z tego, co mi się wydaje, daje opcje obserwowania tematów, by dostawać z nich powiadomienia i przedstawia je w jakieś przyjaznej dla urządzeń mobilnych formie, ale może jego użytkownicy – o ile jacyś się trafią na L. – wypowiedzą się szerzej na ten temat.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”