Strona 1 z 76

Nieobecności

: 31 mar 2011, 12:45
autor: Niniel

Każdy, kto planuje kilkudniową nieobecność, proszony jest o powiadomienie o tym fakcie tutaj (szczególnie tyczy się to członków Kadry). To samo tyczy się nieobecności nieplanowanych, o których należy informować tak szybko, jak będzie to możliwe. Nieobecność nie musi być uzasadniona, choć miło byłoby podać jej przewidywane ramy czasowe.

W przypadku niezgłoszenia przez gracza absencji, jego postać mogą napotkać rozliczne nieprzyjemności – niezależnie od tego, w jakim trybie gry się znajduje (szczegóły na ich temat znajdują się tutaj). W takim przypadku całkowicie bezpieczni są jedynie ci bohaterowie, którzy nie uczestniczą w grze.

Postacie, z których kont przez dwa miesiące nie napisano żadnego posta fabularnego, uznawane są za nieaktywne niezależnie od tego, czy została zgłoszona nieobecność. Statusu tego pozbyć można się przez wznowienie gry.


: 21 kwie 2011, 14:21
autor: Ivan
Cieszę się, że taki temat powstał, gdyż niestety będę musiał na dłuższy okres czasu zniknąć.
W każdym razie do zobaczenia kiedyś tam.

: 22 kwie 2011, 08:32
autor: Ciemny
Na forum będę wchodził sporadycznie raz na jakiś czas, zobaczyć,co się tu u was dzieje. Teraz nie mam zbytniej ochoty wchodzić na to forum,choć nie, może inaczej: niechce mi się wchodzić, albo jeszcze inaczej: nie chce mi się teraz na forum pisać, choć coś planuję (może jakiś event, albo coś, bo mam juz zarysy planu.)

: 22 kwie 2011, 19:18
autor: Loki
ok, zerkać będę, ale fabularnie mnie dorwać nie można. maturka do pracy wzywa, więc wybaczcie mi niebyt, który zamierzam prowadzić od dzisiaj. baj baj na jakiś czas=*

: 22 kwie 2011, 22:04
autor: Erranein
Nie będzie mnie 3 dni, więc proszę o niewywalanie mnie z sesji, a i ja daję wam czas na napisanie w mojej.

: 07 maja 2011, 22:19
autor: Ziemniak
Nie będzie mnie od jutra do niedzieli rano. Mam nadzieje, że do tego czasu wszyscy odpiszą na sesje. Tak, w Głucho wszędzie też.

: 18 maja 2011, 20:11
autor: Malfas
Nie będę pisał przez jakieś dwa-trzy dni, wiecie Wiedźmin 2 i te sprawy :D

: 13 sie 2011, 21:23
autor: Niniel
nie będzie mnie do środy

: 26 paź 2011, 17:08
autor: Ventrox
Ja znikam na miesiąc… BACH!
Wiem, że przez ten okres forum upadnie i zapanuje tysiąc lat ciemności, ale cóż…
W rzeczywistości będzie to od 3 do 4 tygodni. Nikt nie powiedział, że cały miesiąc muszę gnić… No właśnie – gdzie?
Cóż… Ale ja lubię to słowo. Kto wie, ten wie. Jeżeli mi się zechcę, to powiem szerzej dlaczego mnie nie będzie w temacie o mnie.
Na razie tyle.

Wyjeżdżam na początku listopada, wracam po koniec tegoż.

: 28 paź 2011, 20:19
autor: Janina Jastrząb
Nie będzie mnie…cóż…najprościej będzie powiedzieć "do odwołania". Czemu? Mam pewne powody i tyle. Tak więc…skasować mi postać, a Jean już się zajmie wami tak, by wszelakie stworki morskie cieszyły się darmowym posiłkiem <3

Tak więc, nie przedłużając: do zobaczyska kiedyś~~