Cela Kyealana

Podziemie pałacu to pilnie strzeżone miejsce przeznaczone dla skazanych i oczekujących wyroku czy wykonania kary osób. W szczególnych przypadkach mogą być oni odwiedzani.

Moderator: MG

Posty: 329
Rejestracja: 04 lut. 2011, 14:35

Cela Kyealana

27 mar. 2011, 21:45

Strażnicy wrzucili starca zakutego w kajdany do śmierdzącej celi. Wokół było ciemno, ale mężczyzna szybko przyzwyczaił się do wszechogarniającego lochu. Pozostało mu widocznie jedynie czekać…
Obecnie ta lokacja jest pusta.
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 21 lut. 2011, 21:13

27 mar. 2011, 23:17

To jak go potraktowano przeszło już wszelkie możliwości. Był taki starożytny mędrzec, lecz w tej chwili Czarodziej nie mógł sobie przypomnieć jego imienia. Wypił truciznę, mimo iż wszystkie zarzuty były nieprawdziwe. Wracając do tu i teraz, nie miał różdżki nie mógł czarować bez ograniczeń. Jednak zawsze mógł rzucać jakieś czary. Skupił się, usłyszał szczęk. Kajdany puściły. Mógłby spokojnie uciec, ale nie zamierzał tego zrobić. Chciał wszystkim oprawcom pokazać iż ich zarzuty to tylko garstka pustych słów. Z podniesioną głową do góry przyjmie niezasłużoną karę. Wcisnął kajdany w kąt celi. W razie wizyty strażnika, spróbuje wyczarować iluzje. Na razie było już późno. Księżyc świecił przez zakracone okno. Cały obolały położył się na sianie. Wiedział, że po powrocie do domu już nie będzie tym samym Kyealanem. Będzie Kyealanem Czarnym i nie spocznie póki jego oprawcy nie poniosą zasłużonej kary.

Wróć do „Lochy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 8 użytkowników online: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Fabrizio Colonna, Sonneillon
Liczba postów: 52099
Liczba tematów: 2966
Liczba użytkowników: 1037
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Kertul
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.

Live czat z adminem

Czat z administratorem – klik!
W związku z tym, że Leviathan nie znajduje się jeszcze w swym finalnym kształcie, pytania do jego administratora są spodziewane, potrzebne i oczekiwane. Jeśli masz jakieś (albo chcesz po prostu pogadać o tym projekcie), kliknięcie na powyższy przycisk otworzy nową kartę z oknem rozmowy.