Pokój na Piętrze nr 3

Nora Grzechu. To nie tylko burdel, ale też szynk, przy którym klienci mogą się napić dobrego trunku oglądając półnagie tancerki, wskakujące raz po raz na ich stolik. Oczywiście, miejsce to nie tanie... Przy drzwiach wejściowych stoją dwa wykidajły pilnujący porządku.
Awatar użytkownika
Loki
Posty: 659
Rejestracja: 02 mar 2011, 17:05
GG: 9442894
Karta Postaci: viewtopic.php?t=209

Pokój na Piętrze nr 3

04 kwie 2011, 18:37

Obrazek

Mały pokoik, którego ściany pomalowano na głęboki odcień szkarłatu. Brakuje tu okna, które nie miałoby i tak większego zastosowania, poza tym estetycznym. Pod ścianą ustawiono duże, naprawdę duże łóżko, mogące pomieścić co najmniej czwórkę osób. Całość w kolorach czerwieni, wygląda niczym wyjątkowo brudna rzeźnia, prowadzona przez genialnego artystę. Wszystko miało tu posmak dzikości, jak również niesamowitego piękna, sprawiającego że chciało się tu wracać jak najczęściej. Czy ze względu na charakter, czy też doznawane tu przyjemności? Cóż, zależnie od klienta.
Niemal czarne drzwi, odgradzały tą demoniczną oazę od reszty świata, z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci złotego kluczyka.
Obecnie ta lokacja jest pusta.
Awatar użytkownika
Loki
Posty: 659
Rejestracja: 02 mar 2011, 17:05
GG: 9442894
Karta Postaci: viewtopic.php?t=209

05 kwie 2011, 18:55

To… Jakie dokładnie usługi świadczysz?
Stała do niego odwrócona tyłem, ze znudzeniem oglądając czarne paznokcie.
Jedyne w swoim rodzaju. – powiedziała beznamiętnie, nie racząc nawet nań spojrzeć.
Chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał, bo zamilkł na chwilę. Usłyszała stukot jego okutych butów, trochę przygłuszonych przez rozłożony na podłodze dywan.
Nie będę powtarzał… – poczuła ciepły oddech na swojej szyi, któremu zawtórowało mocne szarpnięcie. Zmusiło to kotołaczkę do nagłego zwrotu w jego kierunku, oddając w ten sposób mu inicjatywę.
Spojrzał w te niezwykłe, złote oczy, które błyszczały wściekle, niemal z nienawiścią. Zamiast go spłoszyć, przyciągnęły go jeszcze bardziej, czując, że za chwilę może stracić nad sobą kontrolę. Przeczesał jej palcami czerwoną grzywkę, odsłaniając w całości śliczną, jednocześnie drapieżną twarzyczkę.
No, zobaczymy, czy jesteś tak dobra, na jaką wyglądasz. – wycedził, zaciskając silną dłoń na jej talii.
Jestem lepsza… – odparła, zatapiając srebrne ostrze w jego bebechach.
Człowiek zmizerniał, jak szmaciana lalka opadając z wolna w dół. Z jego otwartych w niemym krzyku ust, wyleciała struga ciepłej krwi.
Powstań.
Wyciągnęła nóż, odpychając świeże truchło. To, padło na ziemię, na której już czekał wygłodniały cień. Szybko wypełnił nowe ciało, wlewając bezkształtną formę przez gardło trupa. Trupa, który miał żyć na nowo.
Trzecie wezwanie. – powiedział pustym głosem, z wolna wstając. Jego ruchy nie były do końca skoordynowane. Nowe ciało, materialne w dodatku, nie było proste do opanowania.
Loki skłoniła się, witając zmartwychwstałego. Ten zamrugał owadzimi oczami, ocierając czerwoną posokę z ust.
Panie, racz mi wybaczyć opóźnienie. Robię, co tylko w mojej mocy.
Rozumiem. – uciął, otwierając drzwi. Kotołaczkę na moment zamurowało. Gdzie on idzie? Cholera, oni nie mogą się tak rozbiegać! Skoczyła błyskawicznie, zagradzając mu sobą drogę.
Plan nie może się wydać. Nie w porządku jest to, że masz dziurę w brzuchu. – wytłumaczyła zdenerwowana, wskazując na wystający kawałek jelita – Weź Drugiego, i zaczekajcie na resztę. Spotkamy się w zachodnim punkcie miasta, obok stajni…
Cień przyjął wiadomości ze stoickim spokojem, jedynie przykrywając nieszczęsny organ lekko poplamionym płaszczem.

[zt]

Wróć do „Nora Grzechu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 18 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 18 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52310
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1051
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Reinar
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.