Dziwny Trakt

Szlaki lądowe rozchodzące się we wszelkich kierunkach świata. Często uczęszczane gościńce są wybrukowane, ale w świecie gry nie brakuje też wąskich, niebezpiecznych ścieżynek.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Dziwny Trakt

20 wrz 2015, 18:20

Obszar, przez który przebiegał łączący Wolenvain z Varti Dziwny Trakt, nigdy nie był obszarem szczególnie gęsto zaludnionym. Powód tego stanu rzeczy nie był tajemnicą: winą obarczano tutejszy krajobraz oraz niecodzienne warunki atmosferyczne. Podróżujący tą krótką, bo możliwą do przejścia w jakieś dwa lub trzy dni drogą, wędrowcy mogli doświadczyć zaiste przedziwnych okoliczności przyrody.

Wyjście z Wolenvain przez bramę zachodnią nie zwiastowało tego, co leżało dalej wzdłuż Dziwnego Traktu, który nie wziął swej nazwy znikąd. Przez pewien czas szło się przez leżące na obrzeżach stolicy podgrodzie, mieszczące chatki tutejszych chłopów oraz niewielkie pola, stopniowo rozrastające się w kierunku zachodnim. Z czasem ustępowały one łąkom, zagajnikom i większemu lasowi, by wreszcie, bez ostrzeżenia, zmienić się w suchą, nieprzyjazną równinę porośniętą roślinnością trawiastą, pojedynczymi drzewkami i krzewami.


Obszar ten nie był zbyt rozległy, bowiem szybko przechodził w pustynię, przy której leżało samo Varti, ale zetknięcie z nim zwiastowało, że oto opuszcza się prowincję stołeczną i wkracza na tereny, na których niewielu chciałoby się osiedlić. Trudno było orzec, co było powodem takich anomalii, ale jedno było pewne: były tutaj od dawna.

Obecnie ta lokacja jest pusta.

Wróć do „Trakty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 21 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 21 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.