Zacieniony zakątek

Znajdujący się w północno-zachodniej części Wolenvain teren mieszczący wiele urokliwych zakątków, ale również świątyń i cmentarzy. Najbardziej rzuca się w oczy Pierwsza Katedra Świątyni Światła położona niemal przy samym rynku miejskim.
Awatar użytkownika
Sachmet
Karta Postaci: viewtopic.php?p=8676&highlight=#8676

Zacieniony zakątek

08 cze 2011, 20:32

Obrazek

Mało ludzi wie o jego istnieniu. Mało odwiedzany, stanowi doskonały azyl dla ludzi, którzy nie chcą towarzystwa innych. Stoi tu tylko jedna, lekko nadpróchniała ławeczka z rzadka wykorzystywana.

~*~*~

Znaleźli się właśnie tu. Sachmet chyba spała, gdyż dopiero teraz rozchyliła powieki poczuwszy że się zatrzymali.
– Dzięki… – rzekła cicho, puszczając się nogami w dół, prosto na miękką trawę. Ale kilka pijanych ruchów wystarczyło, by zmusić ją do opadnięcia na ławeczkę, która była przyzwyczajona do znacznie większych ciężarów.
Blada dziewczyna, wyszczerzyła ząbki w słabym uśmiechu.
Wybacz, że zmuszam cię do wysiłku… – przerosiła, na powrót zamykając oczy – Te całe przedsięwzięcia… Sporo mnie kosztują.
Obecnie ta lokacja jest pusta.
Awatar użytkownika
Złotooka
Lokalizacja postaci: Pałac Sztychu
GG: 11589805
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2073

11 sty 2014, 20:56

MG

Gdyby była we własnym ciele, to pewnie policzki zapłonęłyby jej taką czerwienią, że przypaliłyby pukle włosów na nie opadające. Nie no, tak serio, to raczej niczego by nimi nie podpaliła, ani nie przypaliła, ale z pewnością odcięłaby się od wszelkich istot w swoim spektrum, by nie widziały jej w takim stanie. I siedziałaby w wannie, póki by nie ochłonęła. Jednakże była w ciele Darriana i to pewnie jego twarz teraz oblała się w rumieńcach, o ile na jego ciało działały takie emocje. Na szczęście nie miała jak tego zobaczyć. Choć z drugiej strony szkoda, że nie było żadnego źródełka w pobliżu.

O raaajciu… Nie musiałeś tego mówić… Ja wcale nie… I… Ech… – Wyglądało na to, że Rinej miała problem z odpowiedzią na darrianowe słowa. I to poważny problem, co można by było wziąć za cud. – Pfff… – Prychnęła na głos, składając mimowolnie dłonie na piersi i przystając na środku dróżki. – Serio?! Jak ja cię nie znoszę… Wszystko musisz tak prosto z mostu, czy tylko tak ze mną?! – Syknęła w myślach, mimo to zaraz się ogarnęła i z niezadowoleniem przyznała mu rację, nie ciągnąc dłużej tematu jej uczuć. Miała nadzieję, że mężczyzna też tego nie zrobi, bo jakoś… Krępujące to było, mimo ich aktualnej sytuacji i tego, że non stop coś wyłapywał z jej myśli.

I nie ciesz się. Oddaję ci władzę, ale tymczasowo!, póki nie zasłodzisz tej dziewczyny tak, że z chęcią pójdzie za tobą na koniec świata, a przynajmniej w jakieś ustronne miejsce, gdzie będziesz mógł ją związać. Ja nie mam cierpliwości do takich dziewek… Poza tym brak mi doświadczenia z kobietami. – Podsumowała niechętnie. Nabrała głęboko powietrza w płuca i wypuściła powoli. Cóż, znów musiała się z tym pożegnać, ale na niedługo. Wkrótce miała odzyskać, a właściwie zdobyć nowe ciało. Nie powinna niczego przedłużać. Zaraz wycofała się w swoje dawne miejsce. – Nie wiem, czemu pozwalam się sobą tak manipulować. Cholera, co ty ze mną robisz, dupku ty mój? – Spytała niby to żartobliwie, choć nie oczekiwała odpowiedzi. Sama zaś miała ochotę urwać sobie głowę za to, że w końcu znalazła faceta idealnego i ten niestety musiał wiedzieć o niej wszystko, wraz z tym, że ma pewne nadzieje co do ich wspólnej przyszłości. Powinna milczeć. Oj, powinna.

Awatar użytkownika
Darrian
Lokalizacja postaci: Oko i Powieka
GG: 10643412
Karta Postaci: viewtopic.php?p=21226#21226

12 sty 2014, 13:01

Widać stereotypy o kobietach tyczą się także czterystuletnich wiedźm nieposiadających własnego ciała. Darrian nadal nie był zaskoczony jej reakcjami, choć musiał przyznać, że jej problem ze sformułowaniem sensownej odpowiedzi go rozbawił, znów trafił dokładnie tam gdzie chciał, zostawiając Rinej bez możliwości kontrataku. Jakby tego wszystkiego było mało, zanosiło się, że to jeszcze nie koniec zabawy, gdyż Wiedźma zdawała się mieć jakiś plan, który na dodatek był związany z dziewką z rynku. Nie trzeba było czytać w myślach by się domyślić, do czego była jej potrzebna związana dziewka z talentem magicznym, jednak jak na Maga umysłu przystało, zakładał, że nie chodzi jej tylko o to co wydawało się oczywiste. Rozsądek podpowiadał, że chciała jej ciała, podejrzliwość pytała – po co. Raczej nie chodziło jej wyłącznie o wolność. Te myśli jednak Darrian specjalnie postanowił ukryć przed swoją towarzyszką, aby ta myślała, że po prostu założył, że chodzi jej wyłącznie o zdobycie ciała. Był to poniekąd także kolejny test jej możliwości, czy uwierzy, że jej nosiciel po prostu się zgodził czy będzie coś podejrzewać.
- Siedzisz w mojej głowie, gierki słowne mijają się z celem kiedy jesteś w stanie wyczytać dosłowne znaczenie z czyichś myśli. – Powiedział na głos, po cichu gdy wrócił do kontroli nad swoim ciałem, po czym błyskawicznie potrząsnął głową by pozbyć się z twarzy kretyńskiego rumieńca. Oby nikt, kto mógłby kiedyś okazać się istotny go nie widział. Groźba wiedźmy zawarta w słowie "tymczasowo" straciła oczywiście znaczenie, gdyż teraz mógł się bronić przed próbą przejęcia kontroli gdyby coś poszło nie tak z wykonywaniem jej planu. Na całe szczęście, Darrian planował z czystej ciekawości zrobić to co Rinej sugerowała.
– A tak nawiasem, twoje zakłopotanie było … urocze.– Pomyślał, po czym zaśmiał się pod nosem, kierując się w stronę Rynku.

z/t //Tak, ja piszę na rynku. Później.

Wróć do „Jaśminowy Park”