Dziedziniec Zamku na Wzgórzu Światła

Tereny miejskie nie kończą się na jego murach. Do samego Wolenvain należy kilka wiosek, z których najważniejsza leży tuż pod nim. Tutaj znajduje się także częściowo zrujnowana, nadal używana podczas turniejów rycerskich, starożytna arena.
Awatar użytkownika
Viridar
Posty: 886
Rejestracja: 05 lut 2011, 21:54
Lokalizacja postaci: Loszek
GG: 10643412
Karta Postaci: viewtopic.php?t=216&highlight=viridar

Dziedziniec Zamku na Wzgórzu Światła

16 lut 2012, 18:12

Proporcjonalnie niewielki do niekoniecznie rekordowych rozmiarów zamku dziedziniec to plac w kształcie kwadratu o boku długości 45 metrów którego trzy rogi przyozdabiają pojedyncze drzewa a jego środek zajmuje pomnik bliżej nieokreślonego rycerza. Co zatem jest w czwartym rogu ktoś mógłby zapytać, otóż brama wjazdowa na przeciw której na przeciwległej ścianie jest też główne wejście do wnętrza zamku. Zamiast spodziewanego błota, podłoże na dziedzińcu pokrywa trawa przecinana chodnikiem z kamiennych płyt prowadzącym od pomnika do głównego wejścia.

MG

Tego dnia dziedziniec zamku był opustoszały z wyjątkiem trzech osób – Postawnego, siwego już rycerza w wyjściowej zbroi i skórzanym płaszczy wraz z dwoma przybocznymi w lżejszych zbrojach acz nadal wyglądających poważnie i jakby mieli zaraz ruszyć do walki. Przyboczni przy rycerzu wyglądali chuderlawo jak para niziołków przy orku mimo faktu ze wcale nie byli jakimiś chucherkami. Każdy z nich miał przy boku miecz a w rękach tarcze z wymalowanym jakimś świętym symbolem. Prezentowali się tak jak opisuje się bohaterów wojennych, lśniące zbroje, długie płaszcze itd. Z pewnością czekali na jakąś ważną okazję skoro przywdziali wyjściowy rynsztunek i wpatrywali się w bramę.
Obecnie ta lokacja jest pusta.

Wróć do „Obrzeża miasta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 20 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 19 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]
Liczba postów: 52251
Liczba tematów: 2978
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.