Pałac książęcy

Miasto to jest stolicą stosunkowo niedawno utworzonego Niezależnego Księstwa Lokent, które nie wchodzi w skład Autonomii. Znane jest przede wszystkim z silnej floty handlowej oraz niezbyt otwartej społeczności.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Pałac książęcy

25 sty 2012, 19:54

PAŁAC KSIĄŻĘCY
Obrazek
Okazały i potężny pałac Księcia, jak nazywali władcę miasta właściwie wszyscy mieszkańcy Lokent, poza tymi, którym dane było poznać jego prawdziwe imię, górował nad okolicą, będąc symbolem majestatu władzy i jej niepodważalności. Wstęp do niego mieli tylko najbardziej poważani szlachcice, a kilku nawet mieszkało wraz z rodzinami w pałacowych komnatach, stanowiąc najbliższe otoczenie Księcia.
Niegdyś dom i posiadłość potężnego magnata, teraz przeistoczony w prawdziwą siedzibę władz Niezależnego Księstwa, pałac posiadał lochy, kilka strzelistych wież, mnóstwo komnat i, a jakże, niedawno utworzoną, bijącą przepychem salę tronową. Każde z pomieszczeń pałacu było czyste, pełne ozdób, służby, straży, urzędników i szlachciców, a chociaż dotarcie do tego miejsca było trudniejsze, niż wydobycie jakichkolwiek informacji od Latarnika, Książe od czasu do czasu organizował huczne bale, zapraszając na nie wiele osób, czasem również z niższych warstw społecznych.
Sam Książę rzadko ukazywał się na owych balach, preferując raczej samotny tryb życia, jednak, jak zapewniali jego wysłannicy, jego serce radowało się, gdy i jego goście byli radośni. Owiana tajemnicą postać Księcia nie przeszkadzała obywatelom Lokent uwielbiać go za to, co uczynił w ostatnich latach dla miasta jak i za to, że organizując hulanki nie szczędził napitków i potraw. Chociaż opodatkowanie w mieście nie należało do najniższych, na każdym kroku można było dostrzec, że pieniądze te nie idą na marne – wszak Flota Lokent powiększała się wręcz z dnia na dzień, a miasto rozrastało się w błyskawicznym tempie, ściągając w okolice stolicy Księstwa ludzi z całego jego obszaru.
Obecnie ta lokacja jest pusta.

Wróć do „Lokent”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 20 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 19 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.