Plac Przyjaźni

Miasto to jest stolicą stosunkowo niedawno utworzonego Niezależnego Księstwa Lokent, które nie wchodzi w skład Autonomii. Znane jest przede wszystkim z silnej floty handlowej oraz niezbyt otwartej społeczności.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3762
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Plac Przyjaźni

25 sty 2012, 19:55

PLAC PRZYJAŹNI
Obrazek
Plac Przyjaźni, wybudowany i nazwany tak na cześć dołączenia Lokent do Autonomii Wolenvain w roku 163EF, do niedawna stanowił centrum miasta. Do niedawna, ponieważ miasto rozrosło się we wszystkich kierunkach, prócz, naturalnie, tego morskiego, przez co plac obecnie był jedynie większym skrzyżowaniem dróg. Funkcję rynku przejął właściwie całkowicie port Gregora, ale nie oznaczało to, że na Placu Przyjaźni życie zamarło, wręcz przeciwnie – to tutaj spotykali się często podróżni oraz mieszkańcy miasta, relaksowali się i prowadzili rozmowy, często na wysokim poziomie. Znajdujący się pośrodku placu wielki na niespełna siedem metrów pomnik bogini Ourelii, w rozwianej szacie, skierowanym ku morzu rozmarzonym spojrzeniu i gładkim licu dawał cień w gorące dni często upalnego lata Lokent. Wieczorami na dłoni bogini rozpalał się magiczny, biały ogień, rozświetlający kilka najbliższych ulic.
Obecnie ta lokacja jest pusta.

Wróć do „Lokent”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 5 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 4 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]
Liczba postów: 52125
Liczba tematów: 2968
Liczba użytkowników: 1041
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Lel
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.

Live czat z adminem

Czat z administratorem – klik!
W związku z tym, że Leviathan nie znajduje się jeszcze w swym finalnym kształcie, pytania do jego administratora są spodziewane, potrzebne i oczekiwane. Jeśli masz jakieś (albo chcesz po prostu pogadać o tym projekcie), kliknięcie na powyższy przycisk otworzy nową kartę z oknem rozmowy.