Czarne Koty

Dział, w którym gracze opisują Stowarzyszenia, do których należą ich postacie, doglądają ich statystyk oraz werbują członków.
Awatar użytkownika
Lafran
Lokalizacja postaci: Długi Trakt
GG: 4052074
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2220

Czarne Koty

07 paź 2012, 19:31

1. Nazwa Stowarzyszenia: Czarne Koty
1.2. Kolor Stowarzyszenia: #88FF00 – jak kocie oczy
2. Typ: drużyna;
3. Cele Stowarzyszenia:
Zdobyć pieniądze, władzę, sławę, rzadkie artefakty, dziewki, moc, wiedzę i najważniejsze. Przeżyć przygodę. Czarne Koty są po prostu drużyną, których połączyły powyższe cele. Droga do ich realizacji może być różna jednak starają się przestrzegać jedną, ważną zasadę. Walczą tylko przeciwko kompletnym draniom. Nie boją się działać przeciwko organizacjom przestępczym, tyranom, nekromantom, szalonym magom, potworom, smokom (o dziwo uwielbiają na nie polować) i wszelakim innym plugastwom.
4. Stopień zakonspirowania: jawne
5. Warunki rekrutacji:
Warunek jest prosty. Odnaleźć drużynę i poprosić o przyłączenie się. Kandydat musi zostać zaakceptowany przez wszystkich członków drużyny. Jeśli nie przypadniesz Czarnym Kotom do gustu wtedy nici z tego, dlatego przed oficjalną prośbą o przyłączenie warto poprosić wpierw czy może po prostu podróżować przez jakiś czas z drużyną i się wykazać i nawiązać przyjaźnie.
6. Członkowie i struktury:
Założyciel: Lafran
Miano i tytuł (jeśli jest) aktualnego przewodniczącego: Lafran/ tytułu brak
Zależność członków: nie

7. Siedziba:
Brak, choć jeśli obecnie są w Wolenvain to przesiadują w Czarnym Kocie.
8. Historia powstania Stowarzyszenia:
Poznali się przypadkowo w Oberży "Pod Czarnym Kotem". Biedni, zziębnięci, głodni i po prostu spragnieni alkoholu oraz przygód. Na samym początku byli to Lafran pół elf, Sheala z Klanu Lśniącego Topora, Jurmyn Troll-Maruder oraz Sasl "Myśliwa Jaszczurka". Postanowili, że połączą swoje siły by poprawić swój los, zyskać sławę i złoto na gorzałę.
(Spis linków związanych z historią drużyny)

9. Lista aktualnych członków:

Lafran Tak to się zaczęło (post, w którym Lafran deklaruje założenie drużyny o jasno ustalonej nazwie, stając się jej liderem)
Sigrida Tak to się zaczęło (Sigrida wyraża swoją aprobatę w stosunku do zaproponowanej nazwy drużyny. Staje się również jej członkiem)
Aust Kiedy to Aust rzucił się bo głodny był
Solfernus Kiedy to Solfernus dreptał przez las
Zmienna Pojawia się naga Zmienna

10. Wskaźniki (dla Mistrzów Gry):

Popularność:

Czarne Koty powstały w owianym złą sławą przybytku Pod Czarnym Kotem, stąd też drużyna zapożyczyła sobie nazwę; od miejsca, w którym zbierały się największe szumowiny Wolenvain. Trudno cokolwiek rzec o Czarnych Kotach, albowiem nie osiągnęli jeszcze niczego konkretnego. Co prawda – w dniu związania drużyny – zainteresowali parę spojrzeń, ale nic więcej. Być może, w przyszłości, osiągną sukces, który zostanie dostrzeżony.

Stosunki z innymi Stowarzyszeniami: :
Entropia: brak
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

07 paź 2012, 20:01

Cóż, bez żadnych przeszkód – akceptuję.
Awatar użytkownika
Lafran

05 gru 2012, 16:46

Zmiany w KS:

– Żegnamy się z Jurmynem i Saslem którzy z różnych powodów nie mogą już uczestniczyć w naszych pasjonujących przygodach.
– Za to witamy z otwartymi rękoma Austa, Solfernusa i Zmienną
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

05 gru 2012, 22:11

Z wzoru KS:
9. Lista aktualnych członków:
Nazwy postaci wraz z linkami do postów z gry fabularnej, opisujących przyjęcie poszczególnych członków do Stowarzyszenia.
Może mnie oczy mylą, ale rzeczonych linków nie widzę.
Awatar użytkownika
Lafran

05 gru 2012, 22:13

Auuu zapomniałem. Jutro wstawię.

Edit: Dodane
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

05 gru 2012, 22:31

Jako rzecze przytoczony przeze mnie fragment, linki dotyczące rekrutowania nowych członków miały pojawić się w punkcie dziewiątym, nie ósmym. Zalecam dokładną lekturę tematu ze wzorem zanim wprowadzisz kolejne zmiany w KS.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

08 gru 2012, 16:59

Widzę, że edytowałeś swego posta, informując mnie, że naniosłeś wymagane zmiany, jednak… Nadal ich nie widzę. Punkt dziewiąty pozostał niezmieniony.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

14 lis 2013, 03:27

Nie wiem, jaki jest obecnie status Czarnych Kotów, gdy ich przywódca, Lafran, jest nieaktywny. Ponadto, ich KS nadal nie została poprawiona. Proszę ich Mistrza Gry, Aleksisa Bentruma, o ogarnięcie tego tematu i zamknięcie wątku, jeżeli uzna to za stosowne.

Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum
Lokalizacja postaci: Dwór Pomiędzy Spektrami
GG: 50433717
Karta Postaci: viewtopic.php?t=961

20 lis 2013, 13:56

Przepraszam za moje zamulenie w kwestii Czarnych Kotów, ale ogarnąłem temat. Linki zostały przeze mnie poprawione – teraz odnośniki przenoszą do konkretnych postów, w których znajdziemy konkretne informacje dotyczące drużyny. Nie powiem, ta nieco zaniedbana KS popsuła mi przy tym nerwów, ale postarałem się to ogarnąć.

Edytowałem również punkt: Wskaźniki. Jeśli członek drużyny, a obecnie aktywny jest Aust, znajdzie w tym temacie jakoweś nieścisłości, niechaj od razu wali na moje kanały prywatne.

Zamykam temat do czasu pojawienia się Lafrana.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

17 lis 2015, 12:22

Lafran się pojawił, więc otwieram temat i proszę go niniejszym o zaktualizowanie KS.

Wróć do „Stowarzyszenia”