Pomsta

Dział, w którym gracze opisują Stowarzyszenia, do których należą ich postacie, doglądają ich statystyk oraz werbują członków.
Awatar użytkownika
Adwicz
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3540#55178

Pomsta

07 lis 2015, 14:29

Zrezygnowałem z tego pomysłu!
Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum
Lokalizacja postaci: Dwór Pomiędzy Spektrami
GG: 50433717
Karta Postaci: viewtopic.php?t=961

12 lis 2015, 22:15

Za pozwoleniem Infiego, postanowiłem bliżej przyjrzeć się Twojemu, Adwicz, Stowarzyszeniu. Na wstępie chciałbym Ci pogratulować zapału za opisanie tej kompanii najemników. Niemniej, moją intencją będzie zaproponowanie Ci innej opcji.

Przede wszystkim Kondotierzy są, moim zdaniem, podobni do rozpisanych już Patriotów. Ta kompania rekrutuje osoby, których celem będzie wykonywanie zleceń dla dobra Autonomii Wolenvain. W zamian otrzymują zapłatę za robotę oraz zwiększają swoją reputację , a ta zapewne przyciągnie wzrok wymagających zleceniodawców. Jak widzisz, po części Patrioci przypominają najemników, których konkretną kompanię postanowiłeś napisać. Obecnie, patrząc na Leviathana przytomnym okiem, szansa na dołączenie graczy do Twojego Stowarzyszenia jest potencjalnie niewielka, ponieważ aktywni gracze uczestniczą na swoich sesjach. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbował do tych sesji dołączyć i zainteresować tychże graczy do współpracy i rozwijania kompanii. Jednakże musisz pamiętać, że aktualnie Mistrzowie Gry ogarniają sprawy prywatne, a to powoduje spowolnienie fabuły. Zapowiada się na to, że rozwijanie Twojej kompanii może być niezwykle trudne. Dlatego, o ile interesuje Cię ta opcja, poprosiłbym Cię o zainteresowanie się Patriotami.

Po pierwsze, gra w Patriotach pozwoli Ci na odgrywanie przygody, jaką mogłeś sobie wyobrazić przy Kondotierach. Poza tym, z dużym prawdopodobieństwem poznasz NPC-ców, którzy są dobrze zakorzenieni w świat. Sam poznałem kilku zakorzenionych NPC-ów, a to fajnie rozwinęło pewne wątki. Zapewne Ty będziesz miał o wiele większe pole do popisu. Po drugie, zawsze mógłbyś opuścić Patriotów i rozwinąć swoją kompanie, jako rozpoznawalna przez świat - i graczy - osobistość, z pewną renomą i doświadczeniem. Wiedziałbyś, co w trawie piszczy, a to ułatwiłoby Ci prowadzenie swojego Stowarzyszenia. Po trzecie, jeżeli Patrioci się rozwiną, rozbudują nowe placówki. Jestem niemal pewny, że jeżeli odnosiłbyś sukcesy, ranga kapitania zostałby Tobie przyznana. Kto wie, może potem dowodziłbyś nową placówką na wzór kompanii, jaką tutaj napisałeś? Po czwarte, w kamienicy Patriotów znajdziesz dwóch graczy, z którymi mógłbyś pokombinować. Jeżeli cała wasza trójka dołączyłaby do Patriotów, oraz przeszła okres rekrutacyjny, to Stowarzyszenie otrzymałoby niezłego kopa, a to wpłynęłoby niezwykle pozytywnie na Waszą grę - tak sądzę.

Napisałem to, ponieważ zależy mi na Twojej dobrej grze. Widzę, że masz chęci, dlatego fajnie byłoby je odpowiednio zagospodarować. Oczywiście, jak wspominałem, to tylko propozycja. Jeśli wolisz rozwinąć od samego początku swoją kompanię, z ochotą będę obserwować jej rozwój. Traktuj ten post jako radę innego gracza.

Awatar użytkownika
Adwicz
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3540#55178

13 lis 2015, 07:42

Dosyć ciekawy pomysł i naprawdę długo musiałbym rozważać co począć, ale póki co, ciągnie mnie do takiej wolniejszej, niczym nie skrępowanej tułaczki, taką, jaką można uzyskać właśnie u kondotierów. Nawet dostałem już PW jasno oświadczające zainteresowanie wstąpieniem do kompanii. Opisem trochę wzorowałem się na Patriotach, lecz Kondotierzy, w przeciwieństwie do nich, mogą też się zajmować niecnymi zleceniami, a to włączy tryb gry z moralnością.

Nadal jednak będę rozważał opcję z Patriotami. Ciekawym by było mieć jakiś dowódców na sobą i równych sobie kompanów.
Awatar użytkownika
Aleksis Bentrum
Lokalizacja postaci: Dwór Pomiędzy Spektrami
GG: 50433717
Karta Postaci: viewtopic.php?t=961

13 lis 2015, 22:17

W porządku. Życzę ci powodzenia w rozwijaniu tego Stowarzyszenia. Zapewne za jakiś czas MG przyjrzy się tej KS i ją sprawdzi. Jeżeli miałbyś jakieś pytania albo chciałbyś pogadać o Leviathanie, zapraszam na kanały prywatne.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

22 lis 2015, 02:33

Sprawdziłem Kartę Postaci Adwicza i w związku z moimi zawartymi w tym poście uwagami (których treść dostępna jest tylko dla niego oraz Mistrzów Gry) oczekuję, że w powyższej Karcie Stowarzyszenia naniesione zostaną pewne zmiany. Chodzi mi tutaj głównie o nazwę organizacji.

Generalnie wolałbym zająć się sprawdzaniem tego Stowarzyszenia dopiero po tym, jak Adwicz zostanie zaakceptowany. Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, to właśnie taki tryb niniejszym przyjmę.

Wróć do „Stowarzyszenia”