Trakt Iquański

Szlaki lądowe rozchodzące się we wszelkich kierunkach świata. Często uczęszczane gościńce są wybrukowane, ale w świecie gry nie brakuje też wąskich, niebezpiecznych ścieżynek.

Moderator: MG

Awatar użytkownika
Niniel
Posty: 1038
Rejestracja: 27 lut. 2011, 18:10
GG: 7112066
Karta Postaci: viewtopic.php?t=170

Trakt Iquański

08 kwie. 2011, 19:26

Szlak ten przyjął swoją nazwę od Jeziora Iqua wysuniętego od niego trochę na wschód. Rozciąga się od Wolenvain na południe, aż do samych stóp gór Ikrem. Już od ich podnóża prowadzi przez strome doliny prosto pod bramy miasta Minaloit.

Trakt został zrobiony porządnie i jest odnawiany każdego sezonu. Dzięki temu nie ma w nim zbyt wielu zagłębień a zaprzęgi z wozami mogą poruszać się po nim szybkim tempem, jakkolwiek prowadząca do miasta dolina bywa czasem kłopotliwie wąska.
Obecnie w tej lokacji znajdują się:
Zci;
Awatar użytkownika
Mikalar
Posty: 34
Rejestracja: 27 lis. 2016, 12:47
Lokalizacja postaci: Trakt Iquański
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3626

Re: Trakt Iquański

02 lis. 2017, 12:52

Mikalar odchodząc od najemników gratulował sobie szczęścia. Wręcz czuł, że lada moment umknie pościgowi raz, a dobrze gdy w jednej chwili upadł na ziemię i poczuł niewyobrażalny ból, który rozsadzał mu nogę i promieniował w każdym kierunku. Nie mógł powstrzymać krzyku. Nigdy jeszcze nie poczuł takiego bólu jak w tym jednym momencie. Nie miał pojęcia co się stało, a przez chwilę nie był świadomy gdzie jest, ale wciąż tkwiła mu w głowie świadomość ucieczki. Przez krótką chwilę starał się czołgać, byle jak najdalej od bandziorów, ale po chwili ból w nodze stał się tak nieznośny, że pociemniało mu w oczach, a on sam znieruchomiał, starając się zwyczajnie go przetrwać. Był teraz całkowicie zdany na łaskę i niełaskę najemników...
Awatar użytkownika
Zci
Posty: 46
Rejestracja: 17 lis. 2016, 15:26
Lokalizacja postaci: Trakt Iquański
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3621

Re: Trakt Iquański

03 lis. 2017, 19:15

Jak tylko bełt dosięgnął maga, Zci zaczął szybko wstawać z ziemi. Kuszę zarzucił na plecy, a hełm założył na głowę i popędził w stronę maga. Miał nadzieje, że mag ma ten pierścień na dłoni i nie wróci do pełni przytomności, nim siłą go zdejmie. Zabranie pierścienia to najtrudniejsza część zadania, jakie mu zostało powierzone. Nie będzie miał najmniejszych problemów, by uciec bandzie pijaków.

Biegł najszybciej jak potrafił, by mieć jak najwięcej czasu, jego kusza podskakiwała na plecach, a hełm podtrzymywał dłonią, ale szybko zdecydował się go zdjąć i założyć ponownie dopiero przy magu.

Po dobiegnięciu do maga, stanął mu butem lewej nogi, na jego lewym ręku, przyklęknął na jego plecach dociskając go w ziemię, a wolnymi rękoma zaczął macać jego palce, przytrzymując jego prawą rękę swoją prawą, w poszukiwaniu jakichkolwiek pierścieni, z zamiarem zgarnięcia wszelakich. Miał nadzieje, że mag nie potrafił ciskać płomieniem i władać ziemią z czegoś innego, jak tylko dłoni. Co chwilę odwracał się do nacierających najemników, by zaprzestać poszukiwań, gdyby ci pojawiliby się za blisko. Wtedy musiałby wstać i dobyć miecz, by mieć jakieś szanse w walce.

Wróć do „Trakty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 12 użytkowników online: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 12 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 51991
Liczba tematów: 2959
Liczba użytkowników: 1034
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: kika2121
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.

Live czat z adminem

Czat z administratorem – klik!
W związku z tym, że Leviathan nie znajduje się jeszcze w swym finalnym kształcie, pytania do jego administratora są spodziewane, potrzebne i oczekiwane. Jeśli masz jakieś (albo chcesz po prostu pogadać o tym projekcie), kliknięcie na powyższy przycisk otworzy nową kartę z oknem rozmowy.