!Dotacje

Nowości dotyczące Leviathana.

Moderator: MG

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

!Dotacje

28 lis. 2011, 15:30

Uwaga! Informacje na temat aktualnych dotacji znajdują się tutaj.
Pokaż treść
Ruszamy z dotacjami na własny hosting i domenę!

Garść informacji oraz zarys projektu znajdziecie tutaj:
viewtopic.php?t=1111

Nasz cel to dla niektórych błaha kwota 62 złotych, która pozwoli nam na rok użytkowania własnej domeny .pl z hostingiem, który w zupełności wystarczy nam do poprawnego funkcjonowania forum bez reklam, „crashy”, spowolnień i ograniczeń w kwestii dodawania nowych funkcjonalności, zmian wyglądu itd.
Obecnie trwają prace nad stworzeniem jedynego i niepowtarzalnego wyglądu przyszłego Leviathana, a dzięki temu, że strona będzie w 100% nasza, wspólnie z Niniel mamy szerokie pole do popisu. Z pewnością znacie jej umiejętności graficzne, więc możecie liczyć na coś naprawdę pięknego, klimatycznego i zupełnie nowego.
Szablon forum powstanie na dniach, już teraz większość prac została wykonana, do czasu gdy uzbieramy niezbędną kwotę wszystko będzie już gotowe na przeniesienie.
Przypominam, że gdy zbierzemy już pieniądze, zarejestrowanie domeny to kwestia około tygodnia, a zaraz gdy otrzymamy ją na własność przystąpię do przeniesienia bazy danych (użytkownicy, posty, tematy, działy), co może potrwać do kilkunastu godzin, podczas których oba fora (to, na którym czytacie te słowa oraz nowe, które wykupimy) zostaną wyłączone.

Po szczegóły (dane do przelewu oraz dalsze informacje dla chętnych) zapraszam na PW bądź GG (podane w moim profilu).
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

09 gru. 2014, 01:30

Wow, to było szybkie. Aż mnie zatkało. Pieniądze uzbieraliśmy w tak krótkim czasie, że nie zdążyłem się nawet przygotować do wygłoszenia stosownej mowy pochwalnej pod adresem tych, którzy zdecydowali się wesprzeć Leviathana. Ich uszeregowane alfabetycznie nicki znajdziecie poniżej (dwie dotacje przyszły anonimowo).

Dziękuję Wam wszystkim za wkład w rozwój forum – nie tylko pieniężny, ale też fabularny. Wszak każda z postaci uczestniczących w grze rozbudowuje ją i sprawia, że po prostu chce się ją prowadzić. Dopóki będzie dla kogo administrować, możecie na mnie liczyć. Wszyscy jesteście równie ważni, co odpowiedni hosting, na który po raz czwarty udało nam się zebrać fundusze (i to z nawiązką). Po raz kolejny pokazaliście, że po prostu warto być częścią społeczności naszego PBF-a. Ja jestem dumny, a Wy?

Dahhard;
Drasim;
Misser;
Omival;
Trovswarg;
Vereomil.

Przejście na nowy hosting odbędzie się za kilka dni – o wszystkim jeszcze poinformuję.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

04 gru. 2015, 11:51

Wiedzieliście, że ten czas kiedyś nadejdzie, sami wszak dopytywaliście o termin rozpoczęcia zbiórki. Leviathan jest niczym bez swoich użytkowników i ich wsparcia – także finansowego, o które proszę Was niniejszym już po raz piąty. Z poprzedniego roku została nam kwota 15 złotych i 8 groszy, którą przesunąłem na ten rok, co daje do zapłaty dokładnie 185,56 zł. Jestem pewien, że nam się uda.

Nowy hosting sprawował się przez ostatni rok bardzo dobrze, więc obędzie się tym razem bez roszad. Opłata wzrosła nieco ze względu na to, że jako nowi klienci mieliśmy rok temu obniżoną stawkę.

Instrukcja fizycznego wykonania przelewu znajduje się tutaj, a poniżej dane:

Pokaż treść
Szymon Rodzeń
06109013460000000119927404
Obecny stan konta: 250,59/200,64

Aktualizacja
Do uzbierania kwoty w tym roku przyczynili się:

Wszystkim serdecznie dziękuję. Jesteście najlepsi.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

03 gru. 2016, 14:32

No, trochę się w tym roku zapomniałem, a termin płatności upływa już we wtorek. Byłem niezdrów, załatwiałem ważne sprawy osobiste, komputer mi się rozleciał i tak wyszło. Wyłożyłem ze swojej kieszeni, ale teraz nie mam na chleb, więc mam nadzieję, że pomożecie. Jak co roku.

Z 2015 zostało 49 zł i 95 gr, co oznacza, że do uzbierania zostało tylko 150 zł i 59 gr, bo kwota pozostała ta sama co wcześniej – 200 zł i 64 gr.

Pokaż treść
Szymon Rodzeń
Obecny stan konta: 213,07/200,64
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

08 gru. 2016, 21:24

Nie mogło być inaczej. Ponownie udało się w bardzo szybkim czasie zebrać wymaganą kwotę, dzięki czemu Leviathan może działać przez kolejny rok. Mam nadzieję, że przyniesie on wiele dobrego, nie tylko w temacie naszej gry.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będą to czcze nadzieje. Więcej na ten temat można poczytać w devlogach, jednak ja sam czuję, że Leviathan zyskuje wreszcie kształt, który od dawna miał posiadać. Świadomość wszystkich, którzy uczestniczą w jego rozwoju oraz samej grze idzie w odpowiednim kierunku. Czuję, że jesteśmy ze sobą związani mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Że wszystkim zależy, a nawet czarne owce sieją ferment wyłącznie życzliwie, dla rozruszania atmosfery. Ostatnio pojawiło się nawet kilka osób, które biorą czynny udział w życiu społeczności, pisząc na shoutboxie, dopracowując swoje Karty Postaci i dając dobre rokowania na przyszłość.

Wiem, że nadal dużym problemem jest tempo samej gry i ciągle obiecuję sobie je poprawić, motywując nie tylko siebie, ale także swoich Mistrzów Gry. Nadal sądzę, że może się to udać.

W tym roku Leviathana przy życiu podtrzymali:

Olsza,
Kewc,
Sadrigal,
Sonneillon,
Xariel.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

Re: !Dotacje

02 gru. 2017, 13:25

No cóż. Nie ukrywam, że ostatnio trochę tutaj martwo. Jeśli Leviathan nagle zniknąłby z Sieci (po siedmiu latach nieustannej w niej obecności), to nic wielkiego chyba by się nie stało. Podpytałem jednak paru ludzi na kanałach prywatnych i jakieś zainteresowanie jest – chociaż tak gracze, jak i MG nie publikują tu ostatnio żadnych postów. Owo zainteresowanie niesie za sobą chęć pomocy; na ten moment wydaje się, że raczej finansowej niźli czynnej, ale to zawsze coś, bo dzięki niej każda inna staje się możliwa. Wierzę ponadto, że w 2018 uda się ruszyć ten majdan.

Mam zatem czelność poprosić Was o tegoroczne dotacje. Kwota jest niższa, bo zamówiłem u naszego providera niższy pakiet – nowy silnik forumowy, z którego korzystamy od jakiegoś czasu, zżera znacznie mniej zasobów, a ruch na stronie zmalał, więc wyższy pakiet po prostu nie jest potrzebny. Z poprzedniego roku zostało nam 12,43 zł, a do dozbierania – 114,41 zł. Fakturę możecie podejrzeć w załączniku do niniejszego posta.

Pokaż treść
Szymon Rodzeń

Obecny stan konta: 132,43/126,84

Podgląd faktury:
Pokaż treść
Obrazek
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

Re: !Dotacje

02 gru. 2017, 15:10

Właśnie dostałem informację (wraz z dowodem przelewu) od jednego z użytkowników – wysłał całą niezbędną do podtrzymania Leviathana przy życiu kwotę. Tegoroczny sezon dotacji mogę więc oficjalnie uznać za zakończony. Dziękuję wszystkim zainteresowanym.

Wróć do „Nowiny”