Duchy w pifnicy

Dział zawiera tematy organizacyjno-dyskusyjne większości wątków (sesji) fabularnych prowadzonych w grze oraz tych, które rozgrywają się w dziale „Sesje pozafabularne” poniżej.
Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

Duchy w pifnicy

13 paź 2016, 10:36

1. Tło sesji:

Virhart wraz ze swoją towarzyszką Zadrą postanowili zbadać dostrzeżone przez tego pierwszego ogłoszenie, dotyczące jednej z Wolenvaińskich kamienic. Jej właściciel w dość koślawy i niegramatyczny sposób informował na kawałku pergaminu, jakoby szukał kogoś kto upora się z zagnieżdżonymi w jego domostwie duchami, którym to nie potrafili przeciwdziałać nawet sami kapłani Lorven. Na miejscu mężczyzna ten okazał się być raczej niespełna rozumu, wielbiąc znajdujący się na pierwszym piętrze domostwa kamień z roskvarskimi runami i trudniąc się czymś, co od biedy można było nazwać aptekarstwem, choć z leczeniem miało zapewne niewiele wspólnego.

2. Cel sesji:

Zbadanie rzekomych duchów w piwnicy, odkrycie co za nimi stoi i rozwiązanie całej sprawy.

3. Uczestnicy: Virhart, Zadra.

4. Uwagi dodatkowe:

Nasi przyjaciele mają okazję przeżyć rozbudowaną - choć dość przypadkową - przygodę, podróż poprzez nieznane, i odkryć nową dla bohaterów bohaterów, jedną z wielu, twarz stolicy Autonomii. A co najważniejsze: szabrować wszystko wartościowe co tylko znajdą na swojej drodze. Jeśli tylko będą dostatecznie przy tym uważni i ostrożni.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Prośba o MG‐post

01 lut 2018, 21:24

No, Xarielu, muszę Ci powiedzieć, że przeprowadzając kontrolę sesji prowadzonych obecnie na Leviathanie dochodzę do niepokojących – dla Ciebie – wniosków.

Ja wiem, że prywatnie setki razy omawialiśmy kwestię Twojej aktywności i setki razy mówiłeś mi, że powrócisz do regularnego pisania na Leviathanie, ale Twoje rzeczywiste działania nie wyglądają dobrze.

Odebrałem – nawet ostatnio – sygnały, że tak Zadra, jak i Virhart, chcą kontynuować tę sesję. Niestety, na Twój post czekają kolejno od 12 i 28 lipca. Chyba czas zakończyć te wakacje, nie uważasz? Szczególnie, że ich przedłużanie może kosztować leviathana bezpowrotną utratę dobrych ludzi.

Proszę niniejszym o szybkie wrzucenie MG‐posta. Napisz go na kolanie, jeśli musisz. I tak nie będzie wysokiej jakości ze względu na tak długą przerwę, jaką sobie zafundowałeś. Niech to się kręci – jakość przyjdzie z czasem. Mówię to nie tylko jako administrator Leviathana, ale także jako osoba zapoznana z fabułą tej sesji. Muszę przyznać, że mocno mnie zaciekawiła i czekam na więcej.

Awatar użytkownika
Xariel
Lokalizacja postaci: Insmet
GG: 11721007
Karta Postaci: viewtopic.php?p=42135&highlight=#42135

Re: Duchy w pifnicy

09 lut 2018, 22:52

Niniejszym mój post właśnie się pojawił. Przyznam, że jest to moja najlepiej rozplanowana i przemyślana sesja, z dotychczasowo prowadzonych na Lewiatanie. Bardzo więc chętnie kontynuuję prowadzenie Zadry i Virharta przez ich przygodę, choć faktem niezaprzeczalnym jest, że zapewne długa przerwa zaważy mocno na jej jakości. Ufam, że podejmą się oni szybkich odpisów, co tym samym powinno rozpędzić i mnie samego jako mistrza gry.
Awatar użytkownika
Virhart
Lokalizacja postaci: Zrujnowana kamienica
GG: 6550057
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3494#53120

Re: Duchy w pifnicy

10 lut 2018, 01:42

Bardzo chętnie pogram, ale u mnie z szybkimi odpisami będzie cienko teraz. Za 10-15 dni pewnie dopiero będę mógł spokojnie odpisać. Jeżeli Zadra zajrzy, to niech po prostu odpisze pierwsza. Mam nadzieję, że takie tempo nie sprawi, że sesja znów stanie w miejscu i nie stracisz swojego zapału, Xarielu.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Dobrze, że nie zdechła

26 sie 2018, 00:02

Serce rośnie, gdy widzę, że coś się w tej sesji powoli rusza. Jest już post od Zadry, czekamy jeszcze na post od Virharta i zdaje się, że wszystko powinno od tej pory pójść dość gładko. Wiem z dobrego źródła, że MG Xariel jest zmotywowany do prowadzenia tej sesji.

Wróć do „Organizacja sesji”