Aktualizacja i przyszłość Leviathana

Nowości dotyczące Leviathana.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3822
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Aktualizacja i przyszłość Leviathana

21 maja 2018, 15:47

Silnik Leviathana, phpBB, został zaktualizowany do wersji 3.2.2. Poprawki dotyczą stabilności, bezpieczeństwa i niwelacji większych i mniejszych problemów z funkcjonowaniem witryny (głównie od strony mechanizmów działających w tle).

Przepraszam Was wszystkich za to, że trwało to tak długo. Aktualizacja miała być szybka, a spowodowała mnóstwo problemów – problemów, których nie udało mi się rozwiązać na czas. Później nie miałem zaś dostępu do narzędzi, które by mi to umożliwiły. Do prac wróciłem w ten weekend i na szczęście udało się wszystko dopiąć. Starałem się wszystko przeklikać, ale gdybyście napotkali jakieś błędy, to zapraszam do zgłaszania ich poniżej.

Stwierdziłem ponadto, że aktualizacja to dobry pretekst do pewnych drobnych zmian w wyglądzie Leviathana. Co sądzicie?


Co zaś tyczy się jego przyszłości – obecnie prowadzone sesje zostaną doprowadzone do końca tak szybko, jak jest to możliwe. Jeśli mowa o sesjach ciągłych, takich jak chociażby „Tam, gdzie bogowie chodzą piechotą”, postaram się przynajmniej zamknąć obecny ich rozdział z jakimś przytupem.

Po tym gra zostanie tymczasowo wyłączona w celu przeprowadzenia remontu. Forma prawdopodobnie pozostanie bez zmian – pozostaniemy przy obecnym wyglądzie i silniku – ale treść zostanie całkowicie zaktualizowana. W tym momencie trudno mi stwierdzić, czy będzie to oznaczało zachowanie ciągłości fabularnej, czy też przeskok akcji w czasie.

W trakcie prac nie pozostawię Was bez słowa – planuję informować Was o postępach kilka razy tygodniowo, co po ostatnich przestojach powinno być więcej niż ożywcze mimo zablokowania możliwości samej gry. Zdaję sobie sprawę z tego, jak duże wyzwanie przede mną stoi i nie dopuszczę do tego, by Leviathan podzielił los innych zamkniętych na potrzeby renowacji gier, które nigdy się już po tym nie otworzyły.

Więcej szczegółów podam w przyszłości, miejmy nadzieję niedalekiej. Do tego czasu gra będzie toczyć się normalnym trybem, w miarę możliwości z zachowaniem jej zasad dotyczących wymaganej prędkości odpisywania.

Wróć do „Nowiny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 20 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 20 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52310
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1051
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Reinar
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.