Nowy Leviathan – opinie, błędy, propozycje, pytania

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Nowy Leviathan – opinie, błędy, propozycje, pytania

10 lip 2017, 14:36

Jak z pewnością zauważyliście, Leviathan zmienił się. Jako że tylko ja przy nim grzebałem, z pewnością coś pominąłem – jeżeli widzicie gdzieś jakieś błędy (np. widoczne w treści posta BBCode’y, nienaturalnie powiększone litery, smuty silnika przy korzystaniu z wyszukiwarki itp.), to dajcie mi znać. Tutaj także możecie zgłaszać swoje opinie i propozycje oraz zadawać pytania.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

Przyniosłem wszystko

20 lip 2017, 20:10

Wydaje się, że wszystkie błędy zostały już wyeliminowane. Starałem się umieścić na liście wszystkie poprawki, ale prawdopodobnie o paru zapomniałem. Głównie chodzi o błędy, które naprawiłem machinalnie albo były wynikiem wprowadzania poprzednich poprawek – bo i takie się zdarzały. Większość baboli wykryłem sam, ale dużo zgłosiliście mi poprzez SB oraz kanałami prywatnymi. Dzięki.

Jako że opinii w tym temacie nie było, a innymi drogami wypowiadacie się raczej pozytywnie o nowym Leviathanie, uznaję, że większości się on podoba – chociaż poczytałbym w tym temacie jakieś posty z „recenzjami”. Szczególnie teraz, gdy wprowadziłem wszystkie małe i duże poprawki oraz zaktualizowałem rdzeń.

Awatar użytkownika
Vereomil
Lokalizacja postaci: Karczma Pod Bezgłową Damą
Discord: Vere#6712
GG: 46500292
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2524

Re: Nowy Leviathan – opinie, błędy, propozycje, pytania

01 wrz 2017, 15:04

W Ostatnich postach nie wyświetla się "ę" w "minutę". Nigdzie indziej nie widziałem tego problemu.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

04 lut 2018, 06:28

Vereomil pisze (↑):
01 wrz 2017, 15:04
W Ostatnich postach nie wyświetla się "ę" w "minutę". Nigdzie indziej nie widziałem tego problemu.

Dzięki za info, wpisałem sobie to w kajet. Mam na oku także kilka dodatkowych baboli, z którymi będę musiał sobie jakoś niedługo poradzić.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

29 maja 2018, 19:35

Przypominam, że jeśli widzicie jeszcze jakieś błędy, to możecie je nadal zgłaszać w tym temacie. Możliwe, że pojawiło się kilka nowych od ostatniej aktualizacji.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”