Brigord Bondelbin

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Awatar użytkownika
Brigord Bondelbin
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2017, 17:22
Discord: Brutal
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3641#56503

Brigord Bondelbin

30 cze 2017, 20:30

1. Imię: Brigord Bondelbin

2. Płeć: Mężczyzna

3. Wygląd:

3.1 Ogólna aparycja: Pan Bondelbin miał już na karku parę ładnych dekad, i było to po nim widać, nie chodzi o to, że był starcem - bo nie był - ale z pewnością lata szczeniackiej młodości miał już dawno za sobą. Jedni oceniali go na lat trzydzieści, inni dawali mu nawet pięćdziesiąt, być może ci pierwsi starali się mu podlizać, drudzy zaś - dopiec. Można to też było zwalić na samopoczucie rajcy, aktualny ubiór czy nawet oświetlenie, ale prawda, jak zwykle zresztą, znajdowała się gdzieś pośrodku. Niemniej jednak, większość ludzi kojarzyła go jako mierzącego pięć i pół stopy, wiecznie gdzieś się śpieszącego, smukłego (no, może z leciutką nadwagą) mężczyznę w średnim wieku, noszącego się bogato i dumnie.

3.2 Rysy twarzy, włosy, oczy: Błękitne oczy Brigorda były głęboko osadzone w czaszce i - zdawałoby się - wiecznie podkrążone, co na jego pokrytej znikomą ilością opalenizny skórze było doskonale widać, ujmowało mu to, niestety, nieco urody. Nos miał wysoki i masywny, aczkolwiek wąski i nieco zadarty, a taka jego forma z pewnością nie pomagała mu w zdobyciu uznania przedstawicielek płci przeciwnej, chociaż nad tym aspektem raczej nie ubolewał. Na szczęście sytuację ratowały jego zadbane, równo obcięte (a sięgające nieco za uszy) włosy o kolorze ciemnego blondu, które były umiejętnie zaczesane na tył i boki, by trzymały się z dala od pokrytej dwutygodniowym zarostem twarzy mieszczanina. Gdzieś w całym tym gąszczu tworzonym przez brodę bankiera znajdowały się jego wąskie, różowiutkie usta i kręcące się w pobliżu, rozliczne zmarszczki, których czas Brigordowi nie szczędził i to na całej jego twarzy. Jeśli można by było coś powiedzieć na temat wrażenia, które całokształt wywoływał, to było to coś w rodzaju surowej serdeczności, która gdzieś za tą maską człowieka interesu się ukrywała.

3.3 Ubiór i widoczne części ekwipunku: Na głowie cechmistrza złotników leniwie spoczywał wykonany z sukna, niebieski i poprzecinany białymi pasami chaperon, którego ogon zręcznie owijał się wokół szyi rzemieślnika, świadcząc przy okazji, że jego właściciel nie pozostaje w tyle za gnającą naprzód modą, a co za tym idzie - nie narzeka na brak pieniędzy. Jego ubiorem właściwym była zaś obszerna i mocno pofałdowana suknia, która sięgała Brigordowi lekko za kolana. Jej niebywale żywe i agresywne kolory były doprawdy niezrównane, jeśli chodziło o przyciąganie do siebie uwagi - trująca zieleń po lewej stronie i głęboka czerwień po prawej (patrząc z perspektywy noszącego), a do tego dochodziły żółte, roślinne wzory pojawiające się na całej jej powierzchni i których barwy była również wewnętrzna strona szerokich, nadcinanych rękawów, które luzem opadały na dół. Wykonana była z aksamitu, a jej luźną formę na miejscu trzymał cieniutki, ginący gdzieś w potopie materiału, skórzany pasek, do którego, po lewej stronie, doczepiony był ściągany sznurkiem, skórzany mieszek wielkości dłoni oraz wykonane z kryształu górskiego, oprawione w drewno, składane binokle z doczepionym sznurkiem. Na nogach kupca można było też dostrzec sukienne, podszyte bawełną nogawice, z czego prawa była pomarańczowa, lewa zaś - niebieska. Niżej były już tylko wykonane z cielęcej skóry, sięgające pod kostki trzewiki, również zdobione, wiązane sznurkiem. Warto też wspomnieć, że na szyi rajcy, na złotym łańcuchu, dyndał całkiem masywny, bo o średnicy dłoni, również złoty i pięknie wykonany, medalion przedstawiający koło wozu - symbol rodziny Bondelbin.


Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3822
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Propozycja poprawek

05 sie 2017, 23:47

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3822
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Porzucenie postaci

29 paź 2018, 02:38

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 18 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 18 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52310
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1051
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Reinar
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.